V 8. týždni nevidno plod v gestačnom vaku

Ahojte, v 7+1 tt som bola na prve vysetrenie, dr. vsak nevidel plod, vraj dame tomu este tyzden sancu... Mam dlhsi cyklus 31 dni, a viem, ze aj ovulaciu mam posunutu cca 4 dni, otehotnela som 21.9. alebo dva tri dni po tomto datume, kedze len vtedy bol sexik. Ma niekto podobnu skusenost a babetko sa nakoniec objavilo?
afrika
28. okt 2013
bol tam plod. vačok?
linda20111
28. okt 2013
@eliaska23 ano, mam skusenost, moj gynekolog videl iba vak, dobre ma vystrasil ze sa to zle vyvija aby som bola pripravena na vsetko.. mala som prist zas o tyzden... ale zasla som k inej gynekologicke kedze som bola dost vystrasena z toho a ta sice plod tiez nevidela, ale povedala ze netreba stresovat, niekedy to je trochu neskor vidno, aby som sa nebala, vsetko bude dobre. a dnes babo ma 9apol mesiaca 🙂 🙂 takze treba verit!
monyccka
28. okt 2013
@eliaska23 ja mam bohuzial tiez takuto skusenost. A plod tam nebol ani o tyzden neskor a vak sa prestal zvacsovat. 😞
ssilviaad
28. okt 2013
Aj ja som to tak mala pred necelym rokom.Dokonca som zacala na dalsi den po navsteve gynekologa spinit. A prave kojim 3 mesacnu dcerku. A presne...treba verit, ze je vsetko v poriadku.
eliaska23autor
28. okt 2013
@afrika ano bol, aj sa mi zdal dost velky, ale tak ja to asi tazko posudim, ci zodpovedal tyzdnu, hodnotu som si ani nezapametala v tom strese...
eliaska23autor
28. okt 2013
@linda20111
@ssilviaad vliali ste mi nadej, bodaj by to bol aj moj pripad...
eliaska23autor
28. okt 2013
@monyccka to je mi luto 😞
ssilviaad
28. okt 2013
A potom az v 10 tt sme zachytili prvy krat akciu srdiecka a bilo o 106. Nie o 306 😃 .Budem na vas mysliet.
eliaska23autor
28. okt 2013
@ssilviaad dakujem moc moc 🙂
monyccka
28. okt 2013
@eliaska23 budem drzat prsty, nech sa to vas netyka..ddzte sa.
cukroska
30. okt 2013
bude všetko tak ako má byť/ak už nie je/treba veriť! 😉

Začni písať odpoveď...

Odošli