V ktorom týždni vám prestalo byť zle?

erika12345
9. nov 2010

Zaujimalo by ma, v kt. tt vam prestalo byt zle, ci to bolo hned zo dna na den alebo to trvalo viac dni a obcas sa nevolnost vracala. Som totiz na zaciatku 12tt a uz dva dni mi nie je vobec zle, tak sa chcem uistit, ci to nic zle neznamena.... Mam totiz za sebou neprijemne skusenosti v predchadzajucich tehu (MA), ale v tomto jedinom mi byvalo zle a aj podla ultrazvuku v 8tt vyzeralo vsetko v poriadku. Vsetkym vam moc dakujem za odpovede, snad ma potesite.

mau
9. nov 2010

14 tt a zo dňa na deň 🙂

katecameron
9. nov 2010

pri 1teh.koncom 3mesiaca a pri 2tehot. mi byvalo zle kym som nemala 1pohyby potom nastastie utalo 🙂 ale nepamatam ci zo dna na den alebo ako

bellugia
9. nov 2010

Postupne som si uvedomila, že ma napína stále menej 😀 Okolo 12 - 13 týždňa... Teraz sa nad tým smejem, ako sa mi všetko obracalo nad určitými vôňami :D Už si sa asi preprogramovala, tak ti je lepšie a ide to podľa normálu 🙂

feb13
9. nov 2010

Ja som zo zaciatku asi od 7tt mala nevolnosti cely den ale nezvracala som. Neskor som zacala rano zvracat ale uz potom cez den mi bolo dobre, to bolo asi 9-11tt. No a ku koncu som prestala zvracat, ale zase mi bolo cely den zle. A potom to prestalo uplne, niekedy pocas 13tt alebo koncom 12tt. Nevolnosti su sposobene hormonom hCG a ten vrcholi zvycajne okolo 10-11tt a potom jeho hladina uz postupne klesa.

benne
9. nov 2010

Ked som upravila spôsob stravovania hned, ked som zhrešila a vrátila sa k starým spôsobom, nevoľnosti sa vrátili

alca85
9. nov 2010

1.tehu14-15tt
no som zvedavá kedy prejdú teraz, aj keď môžem povedať, že nie sú (zatiaľ) tak hrozné ako pri prvom tehu. 😔

janica81
9. nov 2010

nooo nie kazdemu byva zle...takze podla mna to nic zle co sa tyka tehu neznamena....mne sice bolo zle ale koniec 13tt akoby utal a nevolnosti zmizli 🙂

slniecko77
9. nov 2010

..mne zacalo byt zle cca v 6tt a prestalo v 18+..tt prislo mi to neverending story 😝

mojko178
9. nov 2010

mne nebolo vobec zle ani som nevedela ze som tehotna mozno za cele tehotenstvo som dva krat vraca a to je vsetko 🙂

evinkal
10. nov 2010

Ahoj.Mne pri prvom chlapcovi začalo byť zle až v 4 mesiaci-vtedy som aj zistila,že čakáme bábatko a pri dcérke,mi začalo byť zle v 1.týždni a trvalo to skoro do 4 mesiaca 🙂

weiya
10. nov 2010

mne bolo zle cele tehotenstvo 🙂 ale najhorsie to bolo do piateho mesiaca

veronikapp
10. nov 2010

v prvom tehu mi bolo zle len párkrát v treťom mesiaci...v druhom tehu mi bolo zle, a to poriadne, od začiatku asi do polovice 4.mesiaca.

cikyta
10. nov 2010

Mne bolo zle od 7tt do 16tt. Vracala som aj 5 krát denne. Zle mi prestalo byť tak postupne do týždna. (V 20tt nastupilo otrasne pálenie záhy)

kepassa
10. nov 2010

pri prvom tehu mi bolo zle v podstate asi od 6-7 tyzdna neviem presne tak, ze som kazde rano zvracala aj 2x raz som odpadla v buse a pozvracaala sa prislo mi zle z vydychaneho vzuduchu, potom mi bolo zle vzdy ked som nebola najedena a v 12 tt som mala jeden den silne bolesti, vkuse som behala na zachod uz zo mna nemalo co odkial ist 😒 bala som sa, ze je to potrat bolo to hrozne...skoncila som na centralnom prijme kde ma uistili, ze to bude ok, mala sa hybala vraj mi poskodilo jedlo, kt. som den predtym zjedla...ale odvtedy akoby utalo, potom mi bolo uz zle len ked som bola hladna takze som castejsie papala 😉

burina111
10. nov 2010

u mňa nevoľnosti u oboch detí začali v druhom mesiaci a trvali tak do 5 mesiaca a trvali aj cez deň. brala som lieky, ktoré som mala od gyn. pri synovi som musela byť hospitalizovaná kôli vracaniu a nevoľnostiam. bolo to napríklad z niektorých vôní, alebo iba tak z ničoho nič, ráno pravidelne vracanie. pri dcére mi na to paradoxne zaberalo teplé kakao. po 5 mesiaci mi ešte prišlo zle ale ako reakcia na niečo- vôňa, jedlo.....

janzurka
10. nov 2010

U mna nevolnosti a to dost vyrazne (pocas celeho dna) zacali v 7-tyzdni a skoncili postupne okolo 12-tyzdna 😝 . Tiez mi koncili postupne, bolo mi stale menej a menej zle az zmizli uplne 😉 . Takze si asi na dobrej ceste!

aduskatt
10. nov 2010

mne bolo zle asi od druheho tyzdna do 6 mesiaca, ale na to sa casom zabudne🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre