Žiadna akcia srdca v 9. týždni. Máme ešte nádej?

domin9
27. mar 2015

Ahojte..dnes som bola na ďalšom vysetreni u gyn s tym,ze dnes som mala dostat knizku..ale... :(
doktorka povedala..ze za 2 tt plod sa nezvacsil..ze nevidi ziadnu akciu..a podla ultrazvuku som v 6 tt a podla mesiacochv v 9 tt..ale ze uvidíme v pondelok...ak nezačnem cez vikend mat komplikácie a krvácanie :( .. je tu niekto..komu sa stalo toto iste? U mna to vyzera na premlčany potrat,ale do pondelka sebe zivim nadej..ze sa stane zázrak...

loxa
27. mar 2015

Ak si v 6tt podla uzv tak este tam nadej je..ja som mala akciu v 7tt+nejake dni dr uz tiez strasil, ale vsetko bolo v poriadku..hlavne v klude

evadek
27. mar 2015

ano..to iste..zial prisli sme on ...ale ja som bola v 7 tt ...a od zaciatku sa to napriek vysokemu hcg nevyvijalo tak ako malo...
Mimco musi zial kazdy tyzden rast...a taketo velke omeskanie neznaci nic dobre..:(
Ja chapem..aj ja som do poslednej chvilky dufala:(
Drzim ti palce...

marian86
27. mar 2015

ano prežila som to iste v min. rok na prvej kontrole som bola v 6 tt... videl iba gestacny vak a mimčo.. mala som prist o 3 týždne a plod bol podla utz iba v 7 tt...a žiadna rekcia srdiečka.. cez vikend som aj začala krvacat, a utorok som hned sla aj na kyretaž .. diagnoza Missed ab

domin9
autor
27. mar 2015

Ja som oficial v 9 tt..len vacok sa javi na 6 tt.. ja pevne verim..ze sa stane zazrak ..

domin9
autor
27. mar 2015
marian86
27. mar 2015

@loxa ale už mala byt v 9 tt--- tie 3 týždne su dost, hlavne že mimčo sa nerastol nič, a ani srdiečko nebolo

timotej
27. mar 2015

ja som začala tiež v 6 tt. krvácať najprv neprišiel menzes verila som že sa to dá zastaviť ale dr. povedal že nebudeme to siliť pôjde to von. Bola som veľmi sklamaná a plakala som ale stalo sa. Bolo to pred 3 rokmi a teraz som znovu tehotná a som mesiac pred pôrodom s druhým bábätkom prv má už 6,5 r. a ide do školy.
Vela zdaru ked to má prísť tak to príde.

jesi25
27. mar 2015

Ja sice skusenost nemam,ale velmi ti drzim palce,nech to dobre dopadne!

perzefona
27. mar 2015

Ak bol pred dvoma tyzdnami velkostou v 6t a akcia bola pritomna... A za dva tyzdne nenarastlo a zrazu je akcia nepritomna tak to zrejme bude bohuzial missed. Ak tam raz akcia je a potom uz nie je neznaci to nic dobre.

domin9
autor
27. mar 2015

@perzefona ano..to mi povedala aj doktorka... ale ze mozno..povedala..tak verim este..ze snáď... :/

zaraaa
27. mar 2015

ja som bola do 6-7tt o.k. až som mala príst na poradnu v 9tt a zrazu ma čakala nemilá sprava,že už babo nemam 😢 v ten den som si myslela že mi niekto vytrhol srdce z hrude a zahodil preč 😢 doktor mi to tak vysvetlil že muselo byt babo chore tak radšej odišlo preč 😢 držím všetky palce aby sa všetko na dobre obratilo a posielam vela energie a sily.

csenibaba
27. mar 2015

@domin9 Ahoj ja bohuzial velmi dobre viem co práve prezivás.Ja dom stratila bábo v 11 tt bolo zaostalé o tyzden a nebilo srdiecko☹Ale moc ti drzim palce aby bolo vsetko v poriadku!

loxa
28. mar 2015

@marian86 aha...zle som to pochopil...drzim aj tak palce

domin9
autor
30. mar 2015

Zazrak sa nestal .. idem na zakrok zajtra :(

marian86
30. mar 2015

@domin9 je mi to luto , ale takto to musi byt, to babo nebolo zdrave ☹

jesi25
30. mar 2015

@domin9 to mi je luto☹ ale drzim palce,asi to tak proste malo byt,radsej teraz,ako neskor vo vyssom stadiu

domin9
autor
30. mar 2015

Ja viem...len mi to je moc luto :(

kafedame
30. mar 2015

Ahoj,ako by si písala o mne..ja som zažila to isté,pred 3 rokmi,bohužiaľ ja som o bábatko prišla.Tiež MA ☹ Pol roka na to som ostala tehotná,a máme 2.5ročného synčeka. Držím ti palce,aby si čím skôr otehotnela a dotiahla do úspešného konca 😵 !

zaraaa
30. mar 2015

@domin9 prajem vela síl a cítim s vami smutok,aj bolesť ☹ ale radšej teraz ako keby vam malo babo zomrieť pri narodení,to by bolo ovela horšie ☹ raz príde ten správny čas a všetko si vynahradíte s dalším babom a budete štastný

ds081005
21. okt 2017

Snad niekto odpise-Ahojte,som 9+2 tt,babo sme neplanovali,uz mame 2 chalanov,ale prijali sme to a zacali sme sa tesit. Bola som na kontrole po 2tt,dr zodnotila vsetko super,vacok krasny,pekne narastlo ,srdiecko videla bit,no nevedela ho pustit a zmerat, mam az prilis zatocenu maternicu dozadu,az tmr uplne dodola,tak ma poslala do inej ordinacie a tam mi povrdali,ze nevidia akciu,akokeby mi dali facku,v pondelok idem na kontolne utz,ked som povedala dr ako som pocjodila,nechapala,vraj ona ho videla.som zmatena,pripravujem sa na najhorsie. Nemate niekto skusenost?

marian86
21. okt 2017

@ds081005 nechapem kedy si bola u dr? -cca v 6tt?

ds081005
21. okt 2017

@marian86 bola som včera. To som bola9+1tt.

ds081005
21. okt 2017

@marian86 všetko čo som písala bolo včera,

marian86
21. okt 2017

@ds081005 no ked v 9 tt este nevidno srdciecko, tak velka sanca bohuzial neni.. nespinis, nems bolesti brucha? ja som potratila v 10 tt, zacala som spinit, potom uz aj krvacat..srdiecko nebolo

ds081005
21. okt 2017

@marian86 Tiež si myslím že šanca tam nie je. No nerozumiem ako je možné že jeden lekár akciu vidí a druhý nie.

ds081005
21. okt 2017

@marian86 nemám absolútne nič,cítim sa skvele, akurát nejaké tie tehu príznaky ako bolesť pŕs,únava, nejaké chute.dr to neuzavrel,ale ja už asi áno,aj keď 1% mi hovorí že všetko je ok

marian86
21. okt 2017

@ds081005 to je bohuzial obcas realne.. ze vidno srdiecko, no plod prestane rast ☹

ds081005
21. okt 2017

@marian86 plod práveže veľmi pekne narástol,ale máš pravdu,ja si nejaké falošné nádeje nerobím,

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre