Kombinovaný kočík z Rakúska, do kopcovitej oblasti?

Zodpovedané
19. nov 2018

Dobrý deň. Myslíte, že kočíky z Rakúska sú cenovo výhodnejšie a kvalitnejšie? Momentalne sledujem pár portálov, kde majú vyborné ceny a azda aj kvalitu. Tiež by som bola rada, ak by ste mi poradili kočiar trosku aj do mesta, ale aby aj trochu zvládol kopcovitú oblasť... Bývame na kopci 🙂 Vďaka. Prosím, nejaké značky a na čo si pre takom výbere dávať pozor. PS: Rada by som 3 kombináciu.

Ahoj,

či sú kočíky z Rakúska lacnejšie záleží naozaj asi len od portálu a konkrétnych akcií. Ak máš nejaký konkrétnejší vyhliadnutý a je v Rakúsku za dobrú cenu, prečo nie 🙂 Pred kúpou by som si však určite overila reputáciu obchodu, a tiež sa zamyslela nad prípadnou reklamáciou - budeš ho vedieť do obchodu doručiť? Nebudú to zbytočné opletačky? Spomínam to len preto, aby si bola pripravená na čokoľvek. Čo sa kvality týka, nemyslím si, že je v kočíkoch veľký rozdiel.

Ak bývate na kopci, poradila by som asi skôr trojkolesový model, fajn je aj ručná brzda. Jané Trider by mohol byť zaujímavou voľbou, možno Cam Cortina, Baby Jogger City Elite a za myšlienku stojí aj Casualplay LOOPi s modulárnym podvozkom. Všetky si vieš vyskladať aj ako trojkombináciu.

Jané Trider


Cam Cortina X3 Tris Evolution


Baby Jogger City Elite


Casualplay LOOPi Allroad

Neviem tvoj cenový limit, ale ak by nevadilo aj niečo drahšie, určite stojí za to obzrieť aj Mountain Buggy Urban Jungle či Terrain.

Mountain Buggy Urban Jungle


Mountain Buggy Terrain V3

Zo štvorkolesových by som zvážila ABC Design Viper či Britax Go Big ak nevadí väčší, prípadne z menších Cybex Priam alebo Easywalker Mosey+.

ABC Design Viper 4 2017


Britax Go Big2


Cybex Priam so sedadlom Lux Seat


Easywalker Mosey+


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli