5 dní po sexe pozitívny test

jamimka
13. júl 2019

Ahojte. 7.7.sme mali s manželom "tutu mutu" a ja som nejak podvedome cítila, že to vyšlo. Prsia tvrdé ako kameň, dva dni po sexe bolesť krížov. Včera som si robila test a vyšiel takto. Dúfam, že nebudú dvojičky 🙈 keď je taka silná čiarka na 25kovom teste 😵 ❤️

zuzanockamt
14. júl 2019

@jamimka ak by si bola 5 DPO, tak 10-kovy ti ukaze silnejsiu ciarku ako 25-kovy, ak by vôbec niečo ukázal

jamimka
autor
14. júl 2019

@alilka aha. No skúsim ten digitálny, keby ze som tehotná tie 2 mesiace a viac, ukáže týždne, do koľkých týždňov ukáže?

miky25117
14. júl 2019

@jamimka testujem odvtedy každý den a už sú biele rovnako som to mala aj minulý mesiac neviem čím to je

jamimka
autor
14. júl 2019

@zuzanockamt a mne 10tkovy neukázal nič skoro.

zuzanockamt
14. júl 2019

@jamimka tak je to divné, ten by ti ukázať mal

jamimka
autor
14. júl 2019

@zuzanockamt no ved to. 😑

simculllka
14. júl 2019

@jamimka čo ja viem, podľa mňa je to veľmi indviduálne, kedy sa ti vylučuje hormón HCG...Ja som na sto percent presvedčená, že viem, kedy sme počali deti, naozaj tam nemôže byť iný deň, veď viem, kedy sme mali sex a tiež to aj vychádzalo potom s termínom pôrodu, tak ozaj neviem. Len si myslím, že je ti proste možné, že ti test ukáže, aj keď by to nemalo byť možné podľa toho, čo tu baby píšu..

alilka
14. júl 2019

@jamimka nie lebo ten ti ukáže Max 3+ viac nie..skúsila by som nejaký lacnejší test s tou vodou..moc+voda 50:50 a uvidíš..Ak nabehnú koľaje znamená že si dlhšie tehu..ja som v 5 alebo 6tt skúšala test a bola úplne slába čiarka..pričom som testovala predtym od začiatku a mala dom už dávno koľaje 😁 nemáš doma žiaden test?

jamimka
autor
14. júl 2019

@alilka kúpim nemám doma nič. Uz ste ma zmiatli úplne. 😁

zuzanockamt
14. júl 2019

@alilka v 5-6 tt ukáže pekné čiarky...nič netreba riediť...dokonca aj neskôr v 9 tt ukáže silné čiarky

daniela2707
14. júl 2019

@jamimka podľa mňa netreba rozoberať kedy ako co.... aj ja som otehotnela pred 10timi rokmi a nechápala som, že tak rýchlo a ako sa to podarilo.... Veľa žien sa pokúša a nedarí sa, je to narocne na psychiku... Treba to brat ako to je🙂

alilka
14. júl 2019

@zuzanockamt neukáže..som v 18tt a skúšala som to..aj veľa báb to tak malo čo tu písala..lebo hcg je už hrozne vysoké..škoda že som vymazala foto toho testu..ale kukni si to na nete že to tak je..

miky25117
14. júl 2019

@jamimka teraz som skusila znovu a zase sa tam crta dusik tak uvidíme 🤷‍♀️

zuzanockamt
14. júl 2019

@alilka áno, v takom vysokom týždni asi nie...to ale nie je dôvod skúšať...do 10.-12. týždňa ukáže

jamimka
autor
14. júl 2019

@miky25117 držím prsty. 😊

jamimka
autor
14. júl 2019

@zuzanockamt takže keby som bola hoc aj 3 mesiace tehotná, ukáže aj na 10tkovom? Minimálne a 25kovom silné koľajnice?

miky25117
14. júl 2019

@jamimka no neviem asi sa mi skor zbláznili hormony ale dúfam že zosilneju aj tebe držím palce nech už len silnie ✊✊✊

jamimka
autor
14. júl 2019

@miky25117 ďakujem 😊

zuzanockamt
14. júl 2019

@jamimka vyššie je to napísané, do 10.-12.týždňa

alilka
14. júl 2019

@zuzanockamt nie!!! Ja som to neskúšala teraz ale v začiatkoch..nepresviedcaj má o niečom čo som skúsila na "vlastnej koži"..a nech sa páči tu je dôkaz..našla som to..😁 pardon v 9tt som to skúšala .

zuzanockamt
14. júl 2019

@alilka mne ukàzal v 9.tt hneď silné obidve čiarky...hcg klesá až po cca 12.tom týždni

alilka
14. júl 2019

A tu sú testy z apríla..

alilka
14. júl 2019

@zuzanockamt klesať klesá ale vrcholí v 9-12tt a test z toho zblbne .

zuzanockamt
14. júl 2019

@alilka asi som divná, keď nezblbol

alilka
14. júl 2019

@zuzanockamt no asi hej 😂 keďže množstvo báb o Tom presne písalo..preto som o Tom vedela že to tak funguje .

zuzanockamt
14. júl 2019

@alilka kúpim zajtra a vyskúšam, som 11.tt, verím tomu, že budú silné //

alilka
14. júl 2019

@zuzanockamt skús .a záves to sem..😁

jamimka
autor
14. júl 2019

@zuzanockamt no, daj vedieť. A skus 10tkovy.😁

denisam80
14. júl 2019

@jamimka aj mne to presne takto ukazalo, po piatich dnoch som si spravila test a presne takto som mala.

jamimka
autor
14. júl 2019

@denisam80 ale 25kovy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre