Ako ste povedali manželovi o tehotenstve?

permanentka
2. jan 2015

Ze su 2 ciarky...Nejako originalne ci len "a je to tu"? 😀

janinah
2. jan 2015

pri prvom romanticky,pri druhom normálne,pri treťom do telefonu 😀

permanentka
autor
2. jan 2015

😀 😀 a stvrte das ako? 😀

miku1
2. jan 2015

@permanentka Zobudila som ho, strčila som mu test "pred nos" test, na čo jeho reakcie bola, nie si tehotná, čiarky sú modré 🙂 Tak som mu oznámila, že nejde o farbu ale o počet. 🙂 Smejeme sa na tom dodnes. Pri druhom už bol macher, hneď vedel, čo ten test znamená, takže sme sa mohli hneď tešiť 🙂

effkaa
2. jan 2015

prve oznamil on mne, lebo ja som este ani test nespravila a on uz vedel, ze som tehotna 🙂 druhe normalne, nic extra 🙂

janinah
2. jan 2015

@permanentka štvrté rovno do Markízy nahlásim kebyže bolo,mám 51r. teraz 😀

permanentka
autor
2. jan 2015

Aha 😀 tak odteraz sledujem spravy 😀

ena70
2. jan 2015

@permanentka ja som mala test rano v pohariku a na výsledok sme cakali obaja 🙂 a obaja pozreli a zbadali....no a ten moj hrdina rovno zahlasil ze on ani nezapochyboval ze sa to na prvy krat podari 🙂.... takze nic speci, tesil sa aj tak 🙂

melleanor
2. jan 2015

Spytal sa ma: Nie si tehotna? A ja som povedala, ze som. Chcela som mu to povedat asi o pol hodinu neskor ☺

juzienka
2. jan 2015

Pri prvom potvrdenom tehotenstve som mu darovala zabalené detské capačky 🙂 = romantika

lolonka
2. jan 2015

@permanentka ..štvrdé dá sms-kou.. 😀 😀 😀 ....inak aj ja som tretie oznámila telefónom....lebo sme to nečakali...a neplánovali a nevydržala by som čakať než príde manžel z práce.. 😀

jaanik
2. jan 2015

chcela som nejak originalne, ale nevydrzala som... hned ako som ho uvidela, som mu povedala, ze asi mame babatko v brusku...

matafen
2. jan 2015

Bez slova som mu ukazala pozitivny test, na co on zareagoval: Tak to by som si ta teraz asi mal zobrat, ze? 😀

lucikusik
2. jan 2015

Pri oboch som mu ukázala tehotenský test. Pri prvom sa ma pýtal, že, čo to je 😀 a preštudoval si príbalovú informáciu, že či som sa nepomýlila 😀 a pri druhom už vedel, že čo to znamená.

masinka
2. jan 2015

My sme mali doma akurat taky "plodny " tyzden - nasim papagajom sa vyliahli mladatka. Liahli sa tak postupne, kazde dva dni jedno. Manzel vybehol von do auta a ja som si zatial doma urobila test. Ked sa vratil domov, tak mu hovorim ze hadaj, co je nove?. A on ze ci mame dalsieho maleho papagaja 😀 a ja ze nie, teraz pre zmenu budeme mat babo my 😀

canama
2. jan 2015

@permanentka ja obidva razy do telefonu, zakazdym bol odcestovany 😀

cannella
3. jan 2015

Prvy som mu normalne ukazala a hovorim mu, taaak, teraz mi to vysvetli. A druhy mu ukazala dcera so slovami. Aha tati, ja budem velka sesta 😀

inffinity
3. jan 2015

@permanentka u nas prvy krat presvedcoval drahy me ze sem tehotna pricemz me to ani nenapadlo a byla sem... a podruhe rikam ja citim ze sem a drahy neblazni nejsi... a rano sem sla koupit test a psala sem mu na viber ze mam pro tebe dobrou zpravu a on ze si v tom? Vzapeti se hned opravil ze sme v tom? 😀 poslala sem mu foto testu se slovy budeme mit miminko 🙂

pupavka123
3. jan 2015

@permanentka Posli mu postou nejaky dopis,pohlad a tam napis...ahoj ocinko,cakaj ma vtedy a vtedy...tvoj alebo tvoja dcerka,syn...a daj si zalezat aby si bola pri tom,ked bude otvarat a citat,uvidis to prekvapko 😀

vierkaviera
3. jan 2015

my sme akurat zacali prerabat byt a predavali sme aj kuchynu... urobila som si test, sadla k nemu a hovorim, ze asi budes tato.... pozrel sa na mna, vyplaseny neskutocne a reakcia bola:"prisli po kuchynu, idem nosit" :D takze asi tak 🙂))

bonaqa2013
3. jan 2015

Prvé tehu cez telefón - bol neskutočne rád, kričal ja budem otcoooom.
Druhé tehu mi kúpil test a doniesla som mu ukázať že čo s tým ďálej - v letáku prečítal čo 2 čiarky znamenajú, to som nevedela ani ja.
Pri 3 som tiež najskor telefonovala lebo som mala sen že som domov prišla s bábom, smiali sme sa na tom že to ani za nič na svete, ako dobre že to bol len sen. A o niekoľko týždňov mi lekárka oznámila 10tt. Tak zas telefónom - ale to už bol napálený a poriadne sa so mnou vyvadil a potom ešte raz sa vyvadil keď som mu oznámila, že to má byť dievčatko. Romantika sa nekonala.....

miculiatko
3. jan 2015

Ahojte...ja ked som si urobila tehu test a vysiel pozitivne najskor som chodila po dome ako blazon cela som sa triasla a nejaka magneticka sila ma tahala k mobilu aby som drahemu zavolala. Nebol akurat doma ani nevedel ze bydem testovat. Nakoniec som mu aj tak zavolala a prosila ho nech cim skor pride domov. Naplasil sa a naliehal aby som mu povedala preco. Povedala som mu len tri slova: mam dve ciarky. Jeho reakcia: zasmial sa a zlozil telefon!!! Potom doma ked uvidel test vyhrkli mu slzy 😊

martina9999
3. jan 2015

mne jeden den vysla mikro uplne mikro ciarka druha, to vobec neriesil, ze on tam nic nevidi🙂 tak na dalsi den, na jeho menini som robila digi. Pozerali sme spolu na vysledok lebo tam to vyhodnocuje chvilu. Je to na dva kroky, najskor napise ci ano ci nie a potom ze ako dlho. Kym sme cakali studoval si letacik aby si bol isty ze to pochopi🙂 a zrazu zablikalo ze tehu. On ze pooockaaat, to teraz uz ako je jasne uz iba cakame ze ako dlho napise? 🙂

katy2
3. jan 2015

Vedel, ze testujem, takze netrpezlivo vykukal // spolu so mnou 😉

katy83
3. jan 2015

pri prvom to spoznal aj bez testu, bola som podrazdena a naladova 😀
pri druhom som mu poslala mms s foto testu 🙂 a odpoved ? som si myslel ....

drobcek89
3. jan 2015

Muz prisiel na obed domov ja som to uz vedela a jak sme dojedli a kecali tak som na papier carbala 1+1=3 a on ze jak to ratam ze som predca predavacka ze to musi vyzerat v robote jedna hruza 🙂 mne vyskocili slzy a mu hovorim ze to on nevie ratat a odisla som az potom pochopil este sa troska hneval ze preco som ho necakala s testom ze on chcel byt pritom🙂 a jak odisiel tak mi poslal sms ze co ak 1+1=4 al. 1+1=5 :D

zuju2
3. jan 2015

Prvé sme plánovali, takže čakal, kým si urobím test, aby sa to potvrdilo. Druhé sme tiež plánovali, takže bol rád, keď bolo isté, že bude. Tretie neplánovane, sám ma presviedčal, že isto nie som tehotná, že si je istý a bumm, to bolo prekvapko, ale aj stres.

terezka1947
3. jan 2015

ja som mala idelane romanticke predstavy ako to presne poviem....aaaa...nakoniec som to nevydrzala a hned stastnaaaa rovno povedala ,co a ako😀 😀
ale tak aj pri prvom,aj druhom uz nieco tusil...takze asi aj sam vedel,ze nieco sa "chysta"

lucinkao
3. jan 2015

ja som mu prvýkrát dala fotku zo sona do ruky a on chudiatko pozeral nato ze co to je a druhýkrát som nechala test v kelinku na vyhodenie na komode a samozrejme on zvedavy pozeral a potom mi vykrikoval ze som mu to chcela zatajit 😀 ale behal ako maly chlapec po dome a tesil sa

monika_123
3. jan 2015

u nas sa ziadna romantika nekonala 😀 povedala som mu ze uz som mala dostat mrchu a neprisla,tak sme isli kupit test,doma vravim ze ci ho mam ocikat ze sa bojim 😀 😀 tak som ocikala polozili sme ho na pult v kuchyni a obiehali okolo az kym sme neuvideli 2ciarky 😀

hemka
3. jan 2015

@permanentka pri prvom normálne a pri druhom som mu vyrobila kartu s obrázkom bociana, ktorý má v zobáku plienku s bábom a dátum termínu, dala do obálky a keďže syn mal 1 rok, dostal darčeky, tak aj mm som dala 1 darček 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre