Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Ako ste si vyplnili čas tesne pred pôrodom?

andrea1010
30. apr 2016

Ahoj babenky, včera bol môj posledný pracovný deň a dnes ráno som vstala a prepadla ma úzkosť, že čo robiť. Pracovala som vlastne od maturity bez prestávky a teraz neviem, čo so sebou, zrazu mi to chýba, na svoje bobčo sa veľmi teším, ale čo do pôrodu, prípravy vidím tak na týždeň a potom? Ako ste vyplnili to prázdno? Máte nejaké typy?

natalym
30. apr 2016

Upratovala som si, ešte som stihla aj vymaľovať, chystala veci a užívala si to. 🙂

andrea1010
autor
30. apr 2016

@natalym necítila si sa tak nepotrebne? asi som blázon :D

natalym
30. apr 2016

@andrea1010 Nie preboha, práveže potrebne.

andrea1010
autor
30. apr 2016

@natalym no nič, asi som workoholik, ale to maľovanie nie je zlý nápad, škoda, že okná som už poumývala :D

misel0806
30. apr 2016

Tehu nie je choroba vselico sa da robit... A ak mas rod.domcek zahradu tak tam je vzdy co robit....mysli pozitivne🙋

kengurica
30. apr 2016

@andrea1010 ...nepotrebne?? ...ved co je potrebnejsie, ako vytvarat babatko, co v tebe rastie. Nie je to uzasne, ze z muzovho vkladu jedinej bunky, v tvojom tele dotvoris dalsie cele telo? Nic si z toho nerob, oddychuj, "tvor dieta" a pomalicky sa chystak na jeho prichod, poper, pozehli, pripravuj hniezdocko 🙂 🙂 🙂 🙂 😉

babulina
30. apr 2016

Dohodni si obed s kamoskami, vyber sa do mesta, dopln zasoby oblecka, potravin coho kolvek, ja som jeden den zabijala predporodnym cvicenim odtial sme obcas s babami vysli na zmrzku a oddychuj, pozehli poper mrnusovi veci, ubehne to raz dva, naplnaj si program aby si mala pocit plneho diara 🙂

natalym
30. apr 2016

@andrea1010 To bol pre mňa najkrajší a najlepší čas.

andrea1010
autor
30. apr 2016

@misel0806 no to nie je, s tým sa stotožňujem 🙂 len v práci mi ten čas ubiehal tak rýchlejšie 🙂 bývam v byte a tam toho na roboty teda veľa nie je, aj keby som upratovala ako strelená, dlhšie ako na týždeň to nevidím 🙂

natalym
30. apr 2016

@andrea1010 Príď ku nám dám Ti roboty až až..... 😀 😀 😀

andrea1010
autor
30. apr 2016

juj baby, ja som vedela, že keď napíšem, hneď to bude lepšie, som dosť praktická žena, takže asi si vypracujem organizačný plán aspoň na mesiac, každý deň niečo, aby mal Jurinko ten najkrajší príchod a aby sa cítil od prvej chvíle ako doma 🙂

andrea1010
autor
30. apr 2016

@natalym kdeže to bývaš? 😀 😀

candii
30. apr 2016

Jooj tak bymsom s tebou menila 😂😂 este si uzi oddych.. pokoj .. klud.. tichooo 🙂 ked sa miminko narodi tak sa nezastavis 🙂

trubi
30. apr 2016

ahoj, závidím, tiež by som menila, takto nič nestíham
užívaj si to 🙂

andrea1010
autor
30. apr 2016

@trubi pracuješ ešte? ak áno, nič nepripravuj, budeš mať dosť času, inak nebudeš mať čo robiť, ako ja 😀

trubi
30. apr 2016

áno, snáď už v stredu sa dozviem dokedy, ale tipujem tak do 20. mája
viem, že teraz sa už neviem dočkať, a potom mi aj bude smutno 😀

snáď máš teda pravdu, ja sa skôr bojím, že nebudem stíhať
organizačný plán je super vec, aj ja si určite spravím
ale nudiť sa nebudem, mám veľa vecí na čítanie a hlavne nejakým ručným prácam sa chcem priučiť 😉

andrea1010
autor
30. apr 2016

@trubi big respect, ja a ručné práce je ako spojiť oheň a vodu 😀 vôbec nie som na také kreatívne veci, čítam vždy, aj keď som chodila do práce, ale možno je čas sa niečomu priučiť, rozvíjať svoj intelekt 🙂

andrea1010
autor
30. apr 2016

@trubi ja som si ešte vzala 2 týždne dovolenku pred nástupom na MD, oficiálne nastupujem 18.05. 🙂

trubi
30. apr 2016

@andrea1010 tak aká budú výsledky, sama neviem 😀 ale skúsim
veru aj jazyky by som oprášila, keby bolo dosť času
rozvíjať intelekt nikdy nie je na škodu 😉

sense
30. apr 2016

uzivaj si oddychuj, a pokial sa da spi, potom uz na to nebude cas, ale uprimne citila som sa podobne a to ja som bola na pn kedze som mala zdravotne problemy cize som mohla max lezat al. sediet s vylozenymi nohami od 27tt, a ked som z nudy upratala aspon trochu sprdol ma este aj muz ze mam lezat...precitala osm vela knih, hrala milion nezmyselnych hier na nete a pozerala asi vsetko co slo v telke ...zial na rucne prace som lava...

trubi
30. apr 2016

toho 20. mája počítam tiež aj s dovolenkou 19 dní 😀

andrea1010
autor
30. apr 2016

@trubi ja som si ešte nejakú nechala, veď zíde sa potom :D

whitecat666
30. apr 2016

@andrea1010 vypozeraj si oblubene serialy, precitaj nejake nove knizky, mozes sa ucit nejaky jazyk, cez den ist na kozmetiku, manikuru, pedikuru... Kazdeho bavi nieco ine, tak tazko ti poradit. Venuj sa sebe a svojim zalubam 🙂

trubi
30. apr 2016

@andrea1010 ja to beriem tak, že ktovie, čo bude potom, možno ďalší prírastok sa podarí alebo firma nebude existovať, všetko je možné, už sa na nič nespolieham 😀

orsi_h
30. apr 2016

@andrea1010 ahoj, aj mne chybala robota prve dni, citila som sa nevyuzita a mala som obavy,ze vsetko zabudnem kym sa vratim po materskej.. ale postupne som na to cele zabudla, a sustredila sa na posledne chvile vo dvojici s manzelom.. my sme chodili vela na prechadzky, na veceru, do kina.. vsetko sme si uzili,lebo teraz (mame mesacne babo) sa uz tolko nevenujeme sebe (zatial, jasne ze sa to este zmeni)..
a teraz sa zase sustredim na synceka, na robotu myslim malo..
Tak ja len tolko, neboj , je to normalne,co citis.. tiez byvam v byte a nemala som co robit.. potom som zistila,ake super je spat poobede, ake super je si precitat nieco doobeda, uzivat si slniecko.. a tak 🙂 pekne si vytvor klidek doma.

zita19
30. apr 2016

Spi pokial sa da. Normalne planovite a na vydrz. Uvedom si, ze pred tebou je poslednych par noci, ktore prespis (relativne) cele.
A ked nespis, tak si uzivaj sladke nicnerobenie, lebo najblzsich par rokov ta take nestretne. Normalne sa sustred na to, ze nic, nicovate nic NEMUSIS robit. Pre workoholika tazka predstava, ale ked si to das za ciel, tak to das. 😉

sugarfree999
30. apr 2016

hah... ja mám v hlave celý zoznam "vecí, do ktorých sa treba pustiť, kebyže mám náhodou čas". Až ma desí, že mám na to všetko len 1 život a neviem či to všetko stihnem 😀

Ale posledných pár mesiacov pred pôrodom určite plánujem:
- konečne urobiť poriadok s fotkami - pretriediť ich v počítači, dať vytlačiť, polepiť do albumov
- namaľovať obraz bábätku do izbičky
- prečítať aspoň 5 kníh o výchove
- pokračovať v učení sa španielčiny
atď atď 😀 nápadov je milión!

trubi
30. apr 2016

@sugarfree999 veľmi dobre to poznám 😉

andrea1010
autor
30. apr 2016

@zita19
@sense baby, čo to máte s tým spaním, to sa naozaj už potom nikdy nevyspím? 🙂

natalym
30. apr 2016

@andrea1010 Však uvidíš.................. A možno budeš mať dobručké dieťatko.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli