Bolesti v podbrušku a menej pohybov v 31 týždni. Je to normálne?

zuzana1992
18. máj 2012

Ahojte, som v 31 týždni tehotenstva. Doteraz sa všetko vyvíjalo v poriadku. V posledných dňoch mám bolesti v podbrušku veľmi silný výtok bledohnedej farby. Často ma bolieva hlava to u mňa vyvoláva vracanie už som z toho zničená. Najviac ma trápi, že necítim toľko pohybov ako pred tým... Skôr mám pocit, že necítim žiadne. Dosť som znepokojená. Mám vyhľadať lekára?

macamac
18. máj 2012

ja by som vyhľadala.
ak to tak cítiš-a hlavne,necítiš sa dobre.
ja ti rozumiem. mne sa zhruba tiež v tom týždni jeden deň zdalo,že necítim pohyby.tak som na ďalší letela na gyndu.
radšej 100 - krát zbytočne a mám aký taký kľud,ako prísť neskoro.
neboj. držím palce. bude to ok 😉

ikke
18. máj 2012

vytok bledohnedej farby uz niekolko dni a takmer ziadne pohyby a ty hladas radu na internete??? 😠 uz si mala byt 100x u lekara!!! 😔

zubrienka1
18. máj 2012

necakaj, a sup k doktorovi na pohotovost! radsej 100x zbytocne ako raz neskoro 😉 treba sa riadit tymto heslom, ked sa ti nieco nepozdava...

adik109
18. máj 2012

už si tam dávno mala byť!

anjelicek26
18. máj 2012

Boze ludia co su toto za otazky - vytok bledohnedej farby znamena krvacanie alebo silnu infekciu a menej pohybou - takmer ziadne! to radsej nebudem definovat - nechapem, ako niekto moze uz PAR DNI sediet doma. Do auta a na pohotovost!

penelope1
22. máj 2012

Ako si dopadla? Je všetko OK?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre