Čo si myslíte o farbení vlasov v tehotenstve?

lenuska200_22
19. máj 2012

Som uz skoro v 16 tyzdni ale aj tak mam obavy... a bojim sa ....

anjelicek26
20. máj 2012

@lussy23 - neskodi, je to len mytus. Keby chemikalie prenikali v takej miere cez pokozku do krvneho obehu, tak by taka farba vseobecne nebola pripustna, ved sa neotravujeme kazdych 6 tyzdnov pri dofarbovani 😝 Rovnako by tu boli otazky - -mozem si depilovat nohy gelom? Natierat sa opalovacim kremom? robit si pletovu masku?

latvia
20. máj 2012

@lussy23 finta je v tom, ze farbit vlasy v tehotenstve sa moze 😀

ginger_fox
20. máj 2012

@lenuska200_22 no v prvom trimestri som to s farbenim nejak neprehanala, ale potom som uz vlasy farbila standardne. Naposledy asom si v tehotenstve farbila vlasy vecer pred porodom predpokladajuc, ze ked bude syn na svete, tak sa k farbeniu vlasov tak skoro nedostanem. A dobre som predpokladala 😀

fergie23
24. máj 2012

ja som kaderníčka a možeš si kludne nafarbit vlasky nemá to žiadny vplyv na vývoj plodu 😉

asandy
12. jún 2014

@31majka12
Ahoj, odkiaľ si kupuješ hennu? Je s ňou ľahko pracovať? Kryje dobre aj šediny. Aké máš skúsenosti
%Dakujem pekne

lenkadenisa
26. jún 2014

ja by som si aj farbila, ale mne ani jedna farba nechytila, odkedy som tehotná 😀

bahira1962012
26. jún 2014

@lenkadenisa mne farby tiež nechytaju ked som tehulka 😝 inak s farbením bežne problém nemám 🙂

bambulka.nz
26. jún 2014

Ja som si kupila farbu od Garnier bez amoniaku a farbila som v 20tyzdni a vcera to je 34tt a vsetko ok 😉

grossmann
26. jún 2014

@asandy zareagujem aj ja...ja Hennu kupujem v 101 drogerii, ale nemaju ju v kazdej...ale v DM ju maju (som zo ZA a maju ju v kazdej DMke), stoji cca 5eur (v tej 101tke 4eura 🙂 sediny kryje dobre, ja sice sediny este nemam, ale moja teta tu henu pouziva uz vyse 10rokov, je sediva ako mys, ale vlasy ma ziarivo nafarbene - miesa si cervenu s hnedou a ma taku peknu medeno-cervenu farbu...farbi stale ked zacne odrastat, cca raz za mesiac...pracuje sa s nou lahko, mne nadherne vonia a tym, ze je zalozena na prirodnej baze, vlasy aj vyzivuje...ja len odporucam...

lencika
26. jún 2014

ja som si vlasy normlane farbila pocas tehotenstva, mala ma uz 3,5 roka a teda nemam pocit zeby jej to ublizilo,

dobromila1111
26. jún 2014

Ja som si farbila len raz, išli sme na svadbu, inak by som si nefarbila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre