Farbili ste si vlasy v 1. trimestri?

janeisha
27. okt 2010

ahojte, farbili ste si pocas prveho trimestra vlasy trvacnou farbou??

sampo
13. dec 2012

pri prvom tehu nie a teraz uz ano 😉

katmi
13. dec 2012

vlasy som si farbila pocas celeho tehotenstva... farby na vlasy su teraz uplne ine ako kedysi..

a2303
13. dec 2012

Ja celé tehu som si ich farbila, chodila ku kozmetičke a aj na depiláciu 😉 A to všade 😀 môj doktor mi vždy vravel, tehotenstvo nie je choroba ale stav. Mohla som cvičiť, pracovať, vonku robiť len mi zakázal zdvíhať 50 kilové vrecia s cementom 😀 😀 😀

bianus
14. dec 2012

ja som si tiež farbila v 11tt a strašne ma štipala hlava, tak som ju musela dať dole po 5 minútach. teraz som znovu tehu a farbiť si budem radšej až neskor....inak s farbením nemám problém.

mauzi
14. dec 2012

okolo je síce plno škodlivých vplyvov, ktoré škodia tebe a tým pádom aj bábu v brušku, ale načo ešte prikladať ??? 😕 to nevieš vydržať pár mesiacov ? 😖 nejde síce to ak veľa,ale v maličkostiach je veľkosť

chovancova27
14. dec 2012

Ja som si veru nefarbila radšej vôbec... a v pohode, prežila som to a bola som pokojná, že bábatku neubližujem ... potom tesne pred pôrodom som si nafarbila tou mousse bez amoniaku.

brumka
14. dec 2012

ja som si prve tehu farbila asi 3x a 1 x mi kadernicka robila uces to sombola na svadbe v 2mesiaci 🙂 a teraz idem zajtra na melir, nepouzivam ziadne gely tuzidla ci laky, nefenujem proste to ze si farbim hlavu max 3-4x rocne je ok, dakto farbi kazdy mesiac

lussy23
14. dec 2012

a načo je to potrebné? veď si nechajte pôvodnu farbu, vášmu manželovi a aj bábätk us aurčite budete páčiť s vlasmi, aké máte. podľ amňa je farbenie vlasov zbytočnosť

nefertitka
5. jan 2013

lussy u niekoho je to potrebne, lebo ma napr. sedive vlasy ako ja?

panache
5. jan 2013

Farbit sa neodporuca, Ja som blond, takze to som farbit musela.. /neviem si predstavit odrastene blond vlasy po 9tich mesiacoch :O /
treba pouzivat farbu bez amoniaku. A mas vyriesene. 🙂

bronia13
5. jan 2013

farbila pri vsetkych a nic im nie je 🙂 keby to skodilo tak by kazda kadernicka co je tehotna potom nemohla pracovat..

hajajanka
5. jan 2013

Farbila som si vlasy vo vsetkych trimestroch. To by sme sa museli vyhybat aj pletovym vodam, kremom, umyvaniu riadu a pod. Vsetko s mierou 🙂

zuzana17
5. jan 2013

áno farbila som počas celého tehu

trti
5. jan 2013

Ja som si tiez farbila pocas celého tehu,len som používala farby bez amoniaku.

rora
5. jan 2013

ano farbila, pocas celeho tehotenstva (ale nie tak casto ako obvikle), strasne mi pocas tehotenstva ta farba smrdela...

zuzike6
18. jan 2013

Ahojte baby, ak planujeme babatko a plodne dni mi vychadzaju buduci tyzden, mohla by som ist este na farbenie?? potrebujem ho surne :/

ruzickaruzova
18. jan 2013

áno farbila. ani som si z toho nerobila ťažkú hlavu. kaderníčka mi vybrala šetrnu farbu ale preto že také používa stále a ani sa nepozastavila nad tým že v tehotenstve nie.

altaya
22. jan 2013

ja tiež, na blond farbu som si dala svetlohnedú a mám ich úplne tmavé 🙂

sandrika1986
24. júl 2013

Ja som si počas tehotenstva dala zafarbiť vlasy a všetko bolo ok 🙂

janeita
25. júl 2013

Chcem nechcem farbit musim inak by som nemohla ani naulici vyjst 😅

whiterosses
25. júl 2013

ja som si nefarbila, ja som si v poslednom trimestry dala zafarbiť .. ale pýtala som sa kaderníčky ako to je .. a či odporúča a ona mi povedala že áno že ak si žena často farbila vlasy tak sa odporúča aby si žena zafarbila ak teda chce. .. len asi opatrne s tými farbami kadejako môžu chytiť čii ? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre