Farbíte si vlasy počas tehotenstva?

maminka_miminka
14. feb 2015

Ahojte, chcela som sa spýtať, či si v tehu bez problémov farbíte vlasy? aký máte na to názor? radšej to vydržať bez farbenia? alebo byť pekná? 🙂

magic08
14. feb 2015

Farbila som. Kupovala som farby bez amoniaku. Tehotenstvo nie je choroba, nevidim dovod sa obmedzovat v beznych cinnostiach

grundia
14. feb 2015

Jasne,ze ano..bez farby by som sa na tie svoje sediny celych 9mesiacov,nedokazala pozerat a este viac by som zosedivela 🙂 .
Moze sa,kadernicke som povedala,ze som tehu,ked to este vidiet nebolo,a vybrala ona

miruska2308
14. feb 2015

Ja som nefarbila, nemyslím si, že by bolo tehotenstvo chorobou, ale tých 9 mesiacov sa bez toho podľa mňa dá vydržať, človek nikdy nevie 🙂

martina833
14. feb 2015

Nefarbila som si, ani nelakovala nechty, nemyslim, ze mi to uskodilo na krase 😀
Ani som nejedla potraviny s konzervantami, umelymi farbivami, dochucovadlami, sladidlami, pouzivam detsku kozmetiku- sprchac, oleje... tazko povedat, ci to nieco ovplyvni, kedze sa skodlivym latkam neda vyhnut a vsade nas obklopuju, ale pre lepsi pocit, ze som urobila snad maximum pre zdravie babatka ... 🙂

tina1988
14. feb 2015

Farbila som si uplne v pohode. Kadernicka pouzila farbu bez amoniaku. Farbila som si ich este mesiac pred porodom, nech sa s tym potom nemusim trapit.

zamilion
14. feb 2015

farbím, nevidím v tom problém.

meluela
14. feb 2015

@maminka_miminka
nechaj si spravit melir .. nebude tak vidno vyrastanie a nebudes musiet po porode kadzy mesiac riesit dorastajuce vlasy ...

minnie55
14. feb 2015

ja som v tehotenstve vydržala nefarbiť 5 mesiacov a potom, keď som sa pozorne zahľadela do zrkadla, takmer som odpadla 😀 😀 😀 😀 ani vo sne by ma nenapadlo, že mám toľko sivých vlasov 😠 😠
tak som utekala do obchodu po farbu, že sa len tak za mnou prášilo 😀 V pohode farbi, nič sa nestane ani tebe, ani bábätku. Môžeš si kúpiť šetrnú farbu bez amoniaku, už ich je na trhu dosť.

sabina1975
14. feb 2015

no ja by som to zvazila cele tehu som si farbila vlasy som uz predsa vo veku mam nejake sediny tak ze nech som pekna a co sa stalo po dvoch blondacikoch sa nam narodilo tmavo vlase dievcatko (otec stale ten isty ) nuz moj manzel povedal ze to bude kvoli tomu farbeniu vlasov xixixi

esterba
14. feb 2015

Ja som si vlasy nefarbila A bola som aj pekná 😀 nemám šediny, tak je mi hej 😎

lejluska
14. feb 2015

farbím si vlasy, chodím ku kaderníčke a tá mi dávala farbu bez amoniaku 🙂

jamira
14. feb 2015

Nefarbim, dokonca moja kadernicka zastava nazor pocas tehu nefarbit, a to pouziva velmi kvalitne farby, bez amoniaku, na baze prirodnych zloziek, no vzdy v tych farbach nejaka chemia je, ktora predsa moze cez pokozku na hlave prejst ciastocne aj do tela. Stat sa mozno nemusi nic, ale zaroven tiez nie je na stopercent iste, ze to babetko nijak neovplyvni...

bamina
14. feb 2015

Škodlivé je skôr vdychovanie tých plynov, ktoré vznikajú pri miešaní farby a oxidačného činidla,a hlavne to druhé smrdí. Ked sme pri tom,tak nie sú veľmi zdravé ani dezinfekčné prostriedky,tiež kvôli výparom, ale upratovať predsa musíme aj počas tých 9 mesiacov. Sú už rôzne farby na prírodnej báze,ako aj biokozmetika.

stellamaris
14. feb 2015

ja som farbila prirodnou farbou u kadernicky a vsetko bolo v pohode 😉

timca55
15. feb 2015

ja som si farbila stale vlasy ale ked som zistila ze som tehu som si prestala fabit a nefarbim si ich doteraz a vlasy mam krajsie a zdravsie ako predtym

anamorma
15. feb 2015

Ja som skusila aspon hennu a o dva tyzdne si ju idem dat zas,sice to neni taka precizna farba,ale casom si na tu farbu vlasy zvyknu a su zdrave,leskle,hebke na dotyk. Od kedy som si na vlasy dala hennu,rychlo mi vlasy rastu,takze odporucam a farba mi ostala z henny ale rychlo mi odrastaju.

ivca88
15. feb 2015

Tak ako píšu žienky vyžšie ... škodlivé sú najmä výpari .... ja síce nie som tehotná ... no kvôli tomu aby som bola som podstúpila mnoho vysetrení... beriem mnoho hormonov ( s ktorých mam strasne migreny ci akné !) ... dokonca mam zasebou aj 2 operacne zákroky ....
Takže myslím že ked som dokázala vydržať všetkú tú bolesť - fyzickú i psychickú.... tak pohľad na nenafarbené vlasy budem mat v pi*i 🙂 🙂 😉

michaela1711
17. feb 2015

Ja som si vlasy nefarbila. Pre istotu ak by to nejako škodilo ale myslím že sa dajú kúpiť aj nejaké farby šetrnejšie.

jvlo
17. feb 2015

Prve 3 mesiace nie, potom v pohode

karamel
17. feb 2015

Ja som si davala v tehotenstve melír a žiadny problém🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre