Funguje čínsky lunárny kalendár na určenie pohlavia?

baruskah
15. apr 2012

Často tu vidím tabulku na určenie pohlavia dietatka podľa veku matky a mesiaca počatia. Len málo mamičiek pozérá v tabulke lunárny vek, a ten sa môže líšiť od skutočného veku, a potom to vyzerá, že sa tabulka mýli..pozrite si túto stránku http://www.pohlaviditete.cz/wp-content/uploads/... , tam je vysvetlené ako vypočítať lunárny vek matky....dajte mi vedieť, či vám vyšlo pohlavie, alebo sa kalendár mýli...dakujem 😉

mimi321
4. sep 2014

Nevyslo mi nikdy nic 🙂 vzdy opacne... je to cista nahoda... 🙂

zenulkaaa
25. okt 2014

najlepší čínsky kalendár na výpočet je tu: http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=p... -
pri tých tabulkových vela žien zabuda na to, že si treba ku skutočnému veku prirátať rok navyše.

roxy
25. okt 2014

Nam to vyslo. Je dost vysoka sanca ze to vyjde, tak 50percent 😉

mucinqa
2. dec 2014

Ahoj kočky.. ja sa v tom nejak stále neviem vyznať je tu nejaka ktorá by mi hodila výpočet cca ? som narodená 18.9.1991 a k počatiu došlo v novembri 2014 🙂

ingmiriama
2. dec 2014

@mucinqa ahoj poznám jeden výpočet a len skúšam či vychádza môžem ťa poprosiť o partnerové údaje kedy sa narodil ? ja ti poviem pohlavie a potom mi napíšeš či som mala pravdu alebo nie ...doma mi to vychádza

cannella
2. dec 2014

Tak mne prvá dcéra vychádza, syn mal byť podľa týchto kalendárov tiež dcéra. Nerozumiem však, aký zmysel má určovať pohlavie podľa narodenia matky, keďže pohlavie určuje otec, len to, zrejme, nevedeli v dobe, keď tento kalendár vytvorili 😀

mouse33
13. feb 2015

@ingmiriama ahoj mozem poprosit teda o vypocet u nas, manzel narodeny 24.7.1972 a malicke pocate november 2014, diky moc, pa, pa

adulkam
16. feb 2015

Mne to pri synovi sedí,dala som si seba a sestry,dvom vyšlo,ale pri najstaršej nie :D a teraz v tomto tehu,ževraj zase chlapec uvidíme 🙂

nanika11
12. mar 2015

mne to podľa čínskeho kalendára, vyšlo presne naopak, mám dve baby a kalendár ukazuje pri obidvoch chlapcov. Vypočítala som to správne, a dokonca niekoľkokrát. A keby som sa aj pomýlila, tak aj rok pred alebo rok po, by mi to vychádzalo presne naopak. Počatie detí viem presný deň, takže ani v tom som sa nezmýlila. Sranda..... 🙂 🙂

karakula
13. apr 2015

Tak my by sme chceli chlapčeka sle toho môžme podľa kalendára plodit až v decembri...tak nič 😀

mija777
15. apr 2015

Prvé vyšlo, druhé nie. Podľa mňa to má teda úspešnosť 50% , čiže ako hocikto kto si tipne 😀 Iné ako chlapec alebo dievča sa isto nenarodí 😀

adamsimon
1. máj 2015

Ahojte, tak ja mám dvoch synčekov...
Prvý mal byť podľa kalendára chlapec a druhé bábo malo byť dievča...
Mne to nevyšlo ani ostatným kamarátkam...

evitana28
25. jún 2015

Ono to vychadza, len vela ludi to zle pozera, k aktualnemu veku matky v case pocatia treba priratat jeden rok bez ohladu na mesiac narodenia...vtedy to urcite vyjde, ja nepoznam vo svojom sirokom okoli nikoho komu by to nevyslo, vazne ak to pozerate spravne...

evitana28
25. jún 2015

@mucinqa podla cinskeho kalendara by si mala mat dievcatko, je tak, uz urcite viete 🙂

mucinqa
25. jún 2015

@evitana28 cakam chlapceka :D

zamilion
25. jún 2015

prvé vyšlo, druhé a tretie nie, je to blud ako všetky babské povedačky

mija777
25. jún 2015

@evitana28 Ja som zadala môj lunárny vek a nevyšlo 😉

jenn44
12. dec 2015

Dievčatá ako to ten lunárny vek ratate?? Som 4.4.87

anakristina
22. dec 2015

Podla kalendara aj podla utz cakam dievcatko

palinkova87
29. mar 2016

Chcem sa opytat,ze ked mam 28 a twnto rok idem mat 29 mam pocitat 29????

peta18ha
29. mar 2016

Nevyšlo nic ;)

hukaka
7. aug 2016

Aj mne vyšlo 🙂

babatkoo
7. aug 2016

Nefunguje. Mne nevyslo

petruska1212
7. aug 2016

ja som mala aplikaciu nespominam presne ktoru, ale tam sa zadavalo MS, dlzka atd... a bolo tam kedy sa treba milovat aby bol chlapec,kedy dievca
a nam to vyslo. isli sme len tak,zo srandy,ci vyjde, na pohlavi nam az tak nezalezalo, keby bola baba, ziadna veda, len som chcela vzdy parik, a nam sa podarilo

slniecko1270
11. aug 2016

@baruskah ahoj mne to vyšlo a kamoske nie 😀

rebeca0911
4. mar 2017

Môžte mi to prosím vypočítať, že koľko by som mala mať rokov?narodila som sa 1984.nejak tomu nechápem. Ďakujem pekne

monika92
1. okt 2017

Mne čínsky kalendar vyšiel tak ako vyšiel aj mojej švagrinej, mojej mame, babke, tete, a aj muzovej mame čiže podla mna to zas neni až taká náhoda alebo žeby? 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre