HCG vo 8 týždni

sida456
17. aug 2018

Dobrý deň Hcg mám 9533. A babo má len 6 mm. Že Je veľmi maličké. Stretli ste sa s niečim podobným? Som tuším v 8 týždni? Alebo 6 tyzden mi povedala,neviem som z toho vystresovaná. Ďakujem.

hennyinnsbruck
17. aug 2018

🤷‍♀️ No jo nikoho som neurazila mojim komentom - aspon si myslim 🤷‍♀️ale co uz sak mazte
😂 😂

ink
17. aug 2018

Dobrý večer dámy, ako vidím, položená otázka a odpovede zasa mimo. Až na vzácne výnimky. Aj keby sa niekto spýtal na najbanálnejšiu otázku, nerozumiem aký má zmysel odpovedať na ňu uštipačne? Tak nekomentujem, nie? Na druhej strane tejto obrazovky je žena, tehotná, ustráchaná a idete po nej. A keď vás niekto upozorní, že takto to ozaj nie je vhodné komentovať, pustite sa ešte aj do nej, do moderátorky. Registráciou na MK ste sa zaviazali ,že budete dodržiavať určité pravidlá, medzi iným aj kódex slušného správania. Jasne sa píše, že nemáte urážať. Sme ženy, sme matky, nemohli by sme si ukázať aspoň akú takú mieru spolupatričnosti?

renatik91
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
beky1813
17. aug 2018

@ink mas tu min.dalsie 2 temy, kde by bolo vhodne zakrocit. Tretiu radsej autorka uz zmazala sama

ink
17. aug 2018

@renatik91 klasika. sloboda slova. a kde sú povinnosti, keď stále spomíname práva? Máš právo sa vyjadriť, samozrejme, ale máš aj povinnosť - porozmýšľaj aký dopad bude mať tvoj príspevok. Pomohol tvoj komentár niečomu?

renatik91
17. aug 2018

Fúha...začínam sa báť...kto Ťa školil? Aloe Vera alebo Oriflame?

ketty251
17. aug 2018

@ink
Úplne súhlasím. Mne dnes bolo úplne smiešne, ako sa niektoré ženy dokážu správať.
Každá sme niečo prežívala keď sme čakali deti. Možno, naše starosti boli niekomu smiešne, ale ten dotyčný mal úctu, pochopenie a sa nám nevysmieval. Treba totiž pochopiť že nik určený z neba nespadol a hormóny tiež.robia svoje.
A dostalo ma ako môže niekto napísať moderátorke tejto skupiny že je samovzana? Akože nech sa na mňa nik nehnevá ale keď prídem, nejakej moderátorke do diskusie ktorú riadi tak som ja samovzana, keďže ma nik nevolal tam.
A ďalšia vec. Niekto napise niekomu, že je hysterka len kvoli tomu že spravila niečo(vymazala, upozornila pekne) čo má je tiež trápne. A to mi zas príde také že, no neviem, asi detinske. Takže mi to bolo dosť trápne toto celé tu.
Netreba silou mocou urážať lebo potom človek sa len zosmiešni. A ja som sa ozaj zasmiala na mnohých ženách tu. A nie len ja ale aj mnoho iných žien. Nie vždy sa vypláca robiť frajerku so seba.😉

ketty251
17. aug 2018

A ešte niečo existuje aj niečo ako kyberšikana. A to sa úplne líši od názoru. Lebo napr. Hysterka, samovzana,... je už urážka a nie názor 😉.

radu_lienka
18. aug 2018

týmto co sa tu udialo za dva dni, som si uvedomila ze vas modry konik je len dalsi hystericky prehormonovany portál, radsej budem fungovat ako fungovali vsetky zeny dokym nevznikol internet. na knizkach a informaciach od doktora.

river_song
18. aug 2018

Preboha zeny, to naozaj? 🙈 Naozaj sa nenajde tema kde by si niekto do niekoho nekopol, nerypol, neponizil a nevybil si svoje ego...? To je krása.. Ked sa vás niekto na ulici spyta kolko je hodin, tiez ho vysmejete ci je sprosty ze nenosí hodinky, a prečo sa to vlastne pyta vás a nie niekoho ineho...? A ešte ked ste upozornene ze takto teda nie, tak zacnete priam hystericky kotkodakat o slobode slova? 😂😂 To naozaj?? 🙈🙈 Niekedy by stačilo byt trosicka empatickejsi a svet by bol krajší, nie?

radu_lienka
18. aug 2018

@river_song ked tu je daka hystericka v osmom týždni a napises jej ze ja som ani u doktorky este nebola, nech sa ukľudniť a nech najma doktora pocuva tak uz si za <>, to tu je uplne ako v materskej skolke, dalsia vec, co tu niektore vypisuju za hluposti, no ako otras

ketty251
18. aug 2018

Ja nechápem nik tu nehovoril, že niečo nerieši s doktorom. Baba mala obavy a pýtala sa či sa s tým niekto stretol. To neznamená že sa nerozprávala o tom s dr.. Ale chcela poznať skúsenosť ženy ktorá to mala.
Na to jej tu začnú písať ženy že treba ísť k dr. atď.
Obuli sa do nej, bez príčiny.
A to preto že sú ľudia ktorý potrebujú rýpnuť si. Lebo ak neviem tak proste nekomentujem.
Alebo ak sa mi nepáči tak nekomentujem.
A nebudem písať sprostosti. Lebo one nepovedala že niečo nerieši s dr.
Ja osobne tiež riešim s doktorom všetko. Ale si aj googlim okolo toho. A keby som niečo nevedela tiež by ma zaujímal nazor človeka čo ma s tou daňou vecou skúsenosť.
Veď MK je na to. Aby sme sa pýtali a skúsenosti si posúvali. Žiaľ niektoré si to neuvedomujú. A chodia sem zhadzovať a ponižovať. Čo ak sa to pýta mladá 18r.baba? Čo ak dr.ma dovolenku a nemá sa koho hneď spytať? Alebo jej nesedí odpoveď od doktora a chce poznať skúsenosť inej?
Píšem všeobecne.
Je to dosť smutne. A každá žena čo sa do nej robila sa môže hanbiť.
Toť môj názor.

ketty251
18. aug 2018

*A každá žena čo sa do nej obula sa môže hanbiť. (Pardon T9)😊

river_song
18. aug 2018

@radu_lienka vies, ale ju nezaujima ze ty si u doktorky ani nebola... Ona sa pýta niečo uplne iné.. pyta sa na skusenost s konkretnou zalezitostou.. co sa tyka hlúposti a hlupych vecne sa opakujucich otázok.. to je tiež len uhol pohladu... Prides k lekarke a spytas sa jej otazku, obycajnu, normálnym tonom, chces vediet odpoved.. a ona po tebe zacne ziapat čo sa jej vypytujes za sprostosti, ved to nedava logiku.. a ty sa budes pohorsovat aky hrozny pristup lekara, co je to za cloveka.. a pritom ta lekarka tu otazku ten den uz pocula asi tak 350 000 krat a je unavena na nu odpovedať, lebo podla nej - je to hlúposť... To je presne to isté.. tu si zeny robia srandu hadam v kazdej jednej teme..ked sa niekto pyta ci môže byt v tom, tak trapne komentare o vesteckej guli a podobne.. a pritom ta ktora sa to pyta proste len nevie, zle sa vyjadri, jednoducho sa opyta.. a za to ju treba zosmiešnit ... Toto proste nepochopim..

radu_lienka
18. aug 2018

@river_song raz doktor na mna zacne ziapat idem z tade prec, doktor je na to aby ta usmernil, a baba pysala ze doktora ani nepocuvala, myslim si ze to jedno, citala som tu mnozstvo diskusii, ale ani z jednej som sa nic mudre nedozvedela, od obtlkania manželom po suchanie penisu na klitorise, je to tu len vtip, sama komedia

river_song
18. aug 2018

@radu_lienka ja v robote kazdy jeden den od zakaznikov počúvam jednu otazku. Jednu specificku otazku, denne aj 30 krat.. Sama nerozumiem preco sa to pytaju, mne osobne to zmysel naozaj nedáva... Ale ver mi ze denne na tu otazku odpovedam zakazdym a zakazdym normalnym tonom, bez toho aby som toho cloveka vysmiala.. lebo ju ju sice počujem uz 3583749x, ale ten konkrétny clovek sa ma to pyta prvy krat...

meredith83
18. aug 2018

No ja neviem. Tvoje HCG nie je na 8 tyzdnov skor na 4-5 . Tolko som mala ja ked som isla k lekarovi v piatom tyzdni. Vtedy bolo este vsetko v poriadku. Mavas pravidelne ms a ovulaciu? Je mozne ze si ju mala neskor? Treba pockat aspon 1 tyzden a ist zas.. Prajem vela stastia..

ester177
11. okt 2018

No dámy, krútim hlavou nad tým všetkým, čo som si tu prečítala. Chápem ustráchanú nešťastnú tehotnú ženu, ale pripečené arogantné ženské by tu ani nemali písať. Na čo sa to hrajú? Ešte asi nedozreli. Neznášam výsmech, o to viac z cudzieho nešťastia. Takéto kravičky by sa mali pásť doma pri svojich hulvátoch. Ich správanie len odráža kultúru, akú doma majú. A len si skúste predstaviť, že natrafíte na takéto xantipy niekde v nemocnici. Pomoc. Takéto nechať radšej doma na materskej celý život, nech nekazia slušným ľuďom náladu. Fuj. Je mi z nich zle.

ester177
11. okt 2018

@sida456 Ako ti to napokon dopadlo? Bolo to o.k.? Tehuľkuješ? 😊

sida456
autor
14. okt 2018

@ester177 keď som čítala po dlhšom čase tieto komentáre až má zarazilo jak všetky na mna vybehli a ďakujem tM, ktoré si má zastali. a som tehotná už 15 tt. Zmenila som dr.cele tehotenstvo má sleduje špecialitka, ktorá má sledovala aj pri prvom tehu. Moju obvodnu čo mám ,,,, lebo nám dali novú obvodnu gynekologicku tak katastrofa 🙈 prišla som na vyšetrenie druhý krát a vybehla na mna že pre boha máte tu veľký hematom dajte si rýchlo 4 tabletky duphaston a okamžitá hospitalizácia!!!! Ja plač nevedela som čo....? A volala som tejto špecialitke čo k nej chodím a ta má ukludnila že keď nekrvacam, nespinim, nič mi nieje mám si dávať duphaston a prísť v pondelok k nej lebo bol vtedy piatok....aj tak by v nemocnici so mnou nič nerobili len by som ležala a dávali by mi duphaston. a zatiaľ je všetko v poriadku babetko rastie, len ten hematom je tam stále.

ester177
15. okt 2018

@sida456 tak to je skvelé! Dobre, že si odišla od takej hysterky. Ja som len v 6tt, o 2 tyzdne sa chystam k dr., ak dovtedy nepotratim. Tak veľa šťastia ti prajem, aby sa ti narodilo zdravé bábo 😊 a čo čakáš? Vieš pohlavie?

sida456
autor
15. okt 2018

@ester177 veľa oddychuj, a nedvihaj nič ťažké ani tašku od nákupu. ! Pohlavie neviem. Nejak Netúžim vedieť či bude chlapec alebo dievčatko. Chcem sa nechať prekvapiť. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre