Holenie sa v tehotenstve

22. nov 2021

Ahojte baby, chcem sa spýtať ako ste vymysleli holenie v tehotenstve ? Myslím keď je brusko už dosť veľké a nevidíte si na intímne partie. Mne to robí dosť problém tak ma zaujíma ako ste s tým vybabrali ostatne ?

ledgerka
22. nov 2021

ja tak ze som sa na to vykaslala :D doktorke je to predsa jedno a tu kde zijem je im to jedno aj pri porode, nic sa neholi.

annnna18
22. nov 2021

Zkadielko a ides 😁 ked tak nech ti pomoze partner ak je s tym v pohode 🤞

jjanulienka
22. nov 2021

Podľa pamäti 🤷🏽‍♀️ Našťastie neviem ako to tam vyzeralo a bolo mi to fakt jedno 😬

patricka
22. nov 2021

Zrkadielko zrkadielko 🤣

123369
22. nov 2021

Obe tehotenstvá muž, keď už som si nevidela dole,ja som bola aj pri zrkadielku dorezana, síce vidíš,ale poriadne nedociahnes.

horalka1986
22. nov 2021

Zrkadlom samozrejme. 😂 A nechty mi strihal muz, tak aj toto by zvládol, či? 😁

matkahelka
22. nov 2021

holi ma muz. trva mu to ukrutne dlho, kedze sa boji, ze ma poreze, tak to robi pomalicky a opatrne. ja som to so zrkadlom proste nevedela a mne osobne to tam dole vadi, ak nie som viac ako tyzden oholena.

lucijalucy
22. nov 2021

Po hmate, po pamäti a v pohode 😂

autor
22. nov 2021

Akože pokým nejdem na kontrolu k lekárovi absolútne sa neholim pretože to je záležitosť aj na pól hodiny a vyše. No keď idem tak skúšam zrkadielko alebo s pamäti no neni to take ako pred tým a citim že niekde som vynechala alebo sa porežem😂 a vlastne priateľ to tiež nevie až tam decentne. Dokonca zajtra idem na kontrolu a som si istá že kopu miest som vynechala a nevšimla si 😂 tak sa lekar zabaví

kkovacovak
22. nov 2021

Po pamäti a po hmate. Aj keď to určite nie je dokonalé tak viem že dr to absolútne nerieši aj keby tam prídem chlpatá. Je to len pre môj pocit

autor
22. nov 2021

@kkovacovak no presne. Dokonca mi už aj napadlo že do pôrodu sa holiť nebudem. Lebo muž s tým problém nemá akurát je to len ako vravíš pre moj pocit

ankare
22. nov 2021

So zrkadielkom

diaalex
22. nov 2021

Holila som sa podľa hmatu, neviem či som niekedy niečo aj nevynechala 😁

lylyjana
22. nov 2021

Strojcekom po pamati alebo som si dala na vanu zrkadlo na stojane

srferreira
22. nov 2021

Naslepo 😂😂 podla hmatu. Zrdlo ma mylilo 😂😂 a dokonca som to dala aj v den porodu, pekne do hladka 🙈🙈🙈

nikpa
22. nov 2021

Brucho s dvojičkami a dala som to 🤷 nevidela som tam síce ale volako po hmate som si ju vždy oholila . A v deň pôrodu v nemocnici rovnako sama a na slepo 😄

ja_mama
22. nov 2021

Gynekologov asi uz nic neprekvapi, musia byt zvyknuti na tie tehotenske strihy 😀 samozrejme snazila som sa ako sa dalo ale dokonale to nebolo urcite - aj ta snaha sa ceni 🤣

marianna_peskova
23. nov 2021

Zrkadlo a ideš. 🤣 Alebo po hmate. V pohode som sa zvládala holiť celé tehotenstvo. Len si musíš stopercentne veriť. 🤣🤣🤣

tomikejt
23. nov 2021

So zrkadlom by som to nevedela, ako tu baby píšu. Ja po pamäťi a po hmate 👍

adrbat
26. nov 2021

Mne pomáha manžel ❤️.

mischell333
17. dec 2021

Podľa hmatu pri oboch deťoch....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre