Išli by ste v 8. mesiaci tehotenstva do kostola?

bambulka00
3. jún 2013

Isli by ste v 8mesiaci tehotenstva do kostola? Vztah k Bohu je najdolezitejsi.

terezka1947
3. jún 2013

@bambulka00 pokial nemas nejake zdravotne problemy,preco bya si sa mala obmedzovat-a to nemyslim iba kostol 😉
ja som bola dokonca tyzden pred porodom za birmovnu mamu 😀 vlastne,moje birmovn uz malo kompletku-birmovnu mamu aj otca(par mesacneho 😀 )

drobcek26l
3. jún 2013

Jasné prečo by si nemohla. Ja som 3 dni pred pôrodom bola ešte v lese na hríby.

skeptik
3. jún 2013

Urcite nie.

ematko29
3. jún 2013

@bambulka00 isteže ano.Pkial ti nieje zle alebo nemáš iné zdr problémy.Ja som napríklad v kostole nestávvala aneklačala,lebo sa mi točila hlava amala som zavvrate

iwesska
3. jún 2013

A v com je navsteva kostola ina ako napr. navsteva obchodu??? Pokial nemusis lezat doma s vylozenymi nohami, tak predpokladam, ze robis aj vsetky bezne cinnosti.

oskvarka
3. jún 2013

@bambulka00 ak sa dobre citis preco nie... ja chodim kazdy tyzden som zatial len v 7 ale problem v tom nevidim.. niekedy mi treba na vecko .. ale mame pri kostole verejne tak si mozem odskocit.. ak sa citim zle tak neidem ... alebo vonku posedim ked chcem byt na vzduchu... a snazim sa vzdy ist viac do stredu kde nieje tak natrieskano nech nieje vydychany vzduch a vzdy si sadnem (vecsinou ma niekto pusti) ak by som nemohla sediet a nevladala stat asi by som sla von na lavicku si sadnut mame ich tam dost... 😉
BTW k tomu vztahu k bohu.. ked nemozem ist pocuvam omsu na lumene vecer o siestej je kazdy den a necitim sa koli tomu ze by som sa nejako vzdialila Bohu.

alena671
3. jún 2013

jasné, ja som chodila aj 9.mesiaci 🙂

wudz
3. jún 2013

@bambulka00 Ja mám necelé 3 týždne pred pôrodom a chodím pravidelne 🙂 Napr moja sestra, keď bola tehotná, tak väčšinou iba sedela, ale ja nemám žiadne problémy, takže úplne v pohode vykonávam všetky úkony..

katecameron
3. jún 2013

to si robís snad prču? inak si to neviem vysvetlit 😀 mozes ist kde len chces ja som v 8mesiaci síce nemohla ist nikde kedze som lezala v nemocnici 😀 a nepustili ma ani na priepustku

natali.83
3. jún 2013

Pokiaľ nie si na rizikovom alebo sa akurát v ten deň sa necítiš zle prečo nie. Ja som jednu nedeľu bola ráno v kostole a to som ešte netušila, že večer o 23tej už budem v pôrodnici. 🙂

medynka82
3. jún 2013

Preco nie, ved tehotenstvo je to najkrajsie na zene. Vsak nosis pod srdcom len to, co ti Pan Boh nadelil. Keby on nechcel, tak tehotna nie si. Dakujem za to do poslednej chvile!!! Mimochodom, ja som v 8 mesiaci vysla na zamkovskeho chatu v tatrach, lezernym tempom , ale vysla. Sice na mna vsetci kukali, ale ja som sa citila uplne super a moj gynekolog povedal, ze vsetko je OK, tak preco nie.

oskvarka
3. jún 2013

@bambulka00 ja som chorlavela (aj ked som nebola PN a do prace som chodila) na zaciatku tehu v prvom trimestri - brala ma vela alergia kedze som vysadila lieky a to bol pre mna sok - a aj vykurovacie obdobie sa nad nu podpisalo kedze som alergik na prach... a strasne som sa bala natrieskaneho kostola v zime chladno a akurat ficala ta chripkova epidemia tak som nechodila.. casom som ten strach prekonala a zacala chodit.. a teraz vobec nemam nejake starosti uz ze by sa mi cosi mohlo stat.. ale teda som rada ze mame tie vecka bez nich si to moc neviem predstavit kedze mam 1/2 hodku peso do kostola aj domou a auto amme pokazene uz 2 mesiace... 😉

sasikas
3. jún 2013

preco by si nemohla ist?..... 😲 😲 ked sa citis dobre, nie si na rizikovom a vsetko prebieha v poriadku tak kludne chod aj v den porodu.....tehotenstvo nie je choroba..... 😉

ena1903
3. jún 2013

Ked mozem chodit do prace, do obchodov a na navstevy, tak mozem aj do kostola. Ja prave zvazujem, ci by som na zaciatku 8. mesiaca mohla absolvovat ples...

gaby21
3. jún 2013

@bambulka00 No moja zlata, a ty si tehotna alebo vazne chora? Ak to druhe tak, odpoved je nie nechod do kostola, nechod na ulicu, do obchodu, skratka, sa mozes rovno zahrabat pod perinu 😒

irriss
3. jún 2013

..jen k te titulni otazce:

prijde mi to jako z italskeho filmu, kdy devce ceka dite s fararem a snazi se to utajit..ale.. vsichni o tom uz stejne davno vi.. 😀

piacere
3. jún 2013

Ženské, to ste niektoré fakt nesvojprávne, neviete za seba rozhodovať? Predsa ty musíš vedieť, ako sa cítiš, aký je tvoj zdravotný stav, či vládzeš atď. ....

terezka1947
3. jún 2013

@ena1903 ja som bola v siestom a na zaciatku osmeho na svadbe....dokonca som zvladla v aute 400km tam a potom nazad...aaale,jasne,ze to uz nie je prave uzivanie si zabavy...skor sme sedeli a tancovali tak potroske....ale za to mne stacilo,hoci ma na stolicke dvihalo 😀 😀
vsetko zalezi od tvojho stavu...no kedze ples je predsa len vyslovne o tanci..hm..uvidis 😉

irriss
3. jún 2013

@bambulka00
Mas super status... 😎

necekej na odpoved od Boha..ale zkus se preorientovat na jiny link..Modry konik obcas "kope" 😉
Ja jsem od Prahy pres 1000km a vim, co se deje... 😔

ena1903
3. jún 2013

@terezka1947 Dik za skusenost. Este sa rozhodnem, rada by som isla, ale ved prave to, ze sa obavam, ze budem vladat len malicko a bude mi luto, ze tam sedime, trha s nami a nic z toho... No ved uvidime.

katren
3. jún 2013

@piacere no, tato zena zrejme nevie co so sebou....bud je doma na rizikovom a strasne sa nudi alebo je to nejaky pubertiak....
v piatok zalozila otazku, ci moze jest raw stravu v tehotenstve a dve minuty na to, ze ako sa pozeraju ini na stravovanie tehotnych v McDonalde....

katren
3. jún 2013

@irriss 😀 😀 😀

lylkatomaskova
3. jún 2013

No mňa skor zarazilo konštatovanie že vzťah k Bohu je najdoležitejší.OMG!

katren
3. jún 2013

@bambulka00 a mohla by si aspon diskutovat v tych svojich diskusiach.....vzdy len zalozis a tym to konci.....diskutuju ine maminy..... 😉

petrah9
3. jún 2013

@irriss ja odpadnem 😀😀😀

katia7
3. jún 2013

@bambulka00 trocha nechapem asi 😕 v nedelu pred porodom som bola naposledy a vo stvrtok som porodila presne na termin 😀 tazsie to bude skor po porode to som sa nedostala 6 tyzdnov ani pred kostol 😎

hajajanka
3. jún 2013

@bambulka00 Sup do protiatomoveho krytu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lylkatomaskova
3. jún 2013

Júúúj a nezabudnite ešte prispieť do zvončeka alebo tej pokladničky či bako sa to volá.Veď mamičkám netreba každý cent nech Boh má

cayar
3. jún 2013

Ano ,preco nie...tehotenstvo nie je prekazka;)...len ak si na rizikovom...aleno Sa necitis dobre...tak nie...ale inac..ano;)))

madono
3. jún 2013

@katren jj to je ona, pripadá mi ako ten šialený chlapík, ktorý sem furt vypisuje nezmysly. táto je "sofistikovanejšia"

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre