Júlovky 2018

nikus987
5. nov 2017

Ahojte nenasla som tu forum s tymto nazvom. dufam ze nas tu bude co najviac ...

sadika
5. nov 2017

Ak si das do profilu datum porodu automaticky ti ponukne skupinu Julovky 2018. Netreba zakladat diskusie.

tatinka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatinka
26. mar 2018

@lucia2831988
@artemiss1
@suldenka
@bobicek
Ahojte ,neviem co je s nasou starou diskusiou kedze je zmazana ale ak vam to nevadi mozme chodit sem,zavolajte sem aj dalsie dievcata ak si pamatate ich nicky zo starej diskusie

tatinka
26. mar 2018

Baby zajtra idem na glukozovy test,som zvedava😂

tatinka
26. mar 2018

@nikus987 ahoj,prepac neviem ci si aj ty chodila aspom obcas do nasej starej diskusie,ak nie budem rada ked s nami pokecas tu 😉

lucia2831988
26. mar 2018

@tatinka no som zvdava ako zajtra dopadnes 🙂

bobicek
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nikus987
autor
26. mar 2018

@tatinka ano chodila, zial som potratila takze som opat v snazilkach

lucia2831988
27. mar 2018

@nikus987 to ma velmi mrzi 😢... prajem vela šťastia

suldenka
27. mar 2018

Tak budeme chodiť sem keď stará diskusia je zmazana mňa včera celý deň spodok pobolieval tak som nič nerobila len oddychovala som sa až zľakla asi musím zvoľniť tempo🤔

tatinka
27. mar 2018

@lucia2831988
@bobicek
@suldenka
Tak baby glukozovy blivajz som si dala o siestej.o osmej zobrali krv z prsta a zajtra vraj vysledok,trochu mam obavu aky bude lebo pred rokmi ked ma testovali na mozu novu re,istenciu tak cukrovku ukazalo ze nemam ale skocili fam hodoty ktore vraj mozu znamenat hrozbu na tehu cukrou,tak uvidim co povie dr zajtra na poradni
Baby staradiskusia je zmazana leboautorke sa niekto naburalna ucet a zmazal jej diskusie a priapevky,vcera mito napisala ....
Suldenka tiez som mala dake cudne pocity na spodok bruska,pred vcerom taky krc ako na mrchu ale to bolo len par sekund,vcera som bola v obchode a pravw tam ma tak zacal sposok boliet ze som sa i zlakla ale som cila ze maly je natiakany dolu a tlaci mi akoby na vajecniky ale tiez ked som dosla domov som sa akurat najedla a lahla si,potom to preslo...zajtra sa spytam dr

tatinka
27. mar 2018

@nikus987 moja mrzi ma to,ale verim ze coskoro sa zadari a prides sem podiskutovat...drzkaj sa

tatinka
27. mar 2018

Baby es mi sestricka dala papier , s tym mam istk obvodej aby podla zhodnotila cimozem rodit prirodzenou cestou,dal aj vam vas dr taketo odporucanie?ak ano tak obvodna vas len vyspovedala a spisala papier alwbo vas aj niekam posielala?moc sa mi tam ist nechce kedze u obvodnej je vzdy rada a v cakarni plno chor.ludi

tatinka
27. mar 2018

Ozaj baby uz dva dni mi z bradaviek vyteka voda,zeby sa uz didusky pripravovali na kojenie😀

lucia2831988
27. mar 2018

@tatinka fuha tak uz vieme kde je pes zakopany...ja som tusila,ze to zmazanie nebolo koli nam...ved preco by aj...no co chutila glukoza 😁 ...tak vlastne ani nevies kolko si mala cukor? A aj moc ti merala? Ja sa chystam doktora tiez opytat na bolesti...bo podbrusko ma boli vzdy no niekedy v lavom boku tak akoby som tam mala ranu abo co...ci nemam cystu zatiaľ ma napadlo🤔..a sestricka ako od diabetologicky ti dala papier k obvodnej? Ja som nic nedostala...ja som myslela hlavne,ze to ma na starosti gynekolog ci normalny porod alebo nie🤔...hmmm...no kazdopadne mne sa ti na nohe spravil volaky cerveny fliak tak bud asi musiet za nou skocit ak nezmizne...a citala som,ze uz nam moze z bradaviek vytekat...mne zatial nic ale vraj sa uz pripravuju...ach kiezby sme vsetky mali dost dobreho mliecka co sa spusti same bez problemov a bolesti😁

tatinka
27. mar 2018

@lucia2831988 mocmi nemeral,ze zajtra na poradni poriesimemoc,papier pre mna bvodnu mam od gynekoloka,k diabetologicke nechodim,tam som bola len raz pred rokmi na test inzulinovej rezistencie a bolo vsetko ok,len teda tie hodnoty skocili ako na predispoziciu tehu cukrovky,ale to teda vtedy davno pradavno.....tak ty teda papierk obvodnej nemas?no mne dal ze aby ona zhodnotila podla diagnoz ci mozem rodit prirodzene,tiez som ostala prekvapena,zatial som o tom nepocula....alekedtak kazal ,budem tam musiet behnut....
Ved toto ked citam ake je narocne rozbehnut kojenie,hotove umenie toto...
Tebe na tom glukozovom teste aj moc vysetroval?

tatinka
27. mar 2018

@lucia2831988 s tym cerv.flakom pojdes kam,ku gyndosovi?ci k obvodnej,ci na kozne? Daj vediet co ti povedali,nesvrbi ta to?reku daka alergia ci nebude.....

lucia2831988
27. mar 2018

@tatinka pockaj a kde ti brali krv z prsta? Mne ten gluko.tolerancny test robila diabetologicka...priamo s tym,ze rano moc som doniesla a este potom pred druhym odberom som musela papierik ocikat ci v moci neni nejaký cukor...no ja idem ku gynekológovi 4. Tak uvidime co mi poviem...no veru nepocula som o tom...ale tak obvodnu mám našťastie zmenenu a je hned vedla gynekologa a robi jeden den dokonca aj do 17-tej tak chodim k nej az tak neskor ked tam nik nieje...no a k nej pojdem aj s tym flakom...ono hlavne ja som si najskor myslela,ze to mam cervene bo som sa niekde buchla a vcera pozeram sak to je nejaky fliak...ako popalene mi to pride...tiez ma hned napadla alergia ale z coho a co...no ako neviem...mam taku masticku na alergiu tak dam tomu par dni ak nic tak skocim k nej...no ale nechapem...velke asi ako 1cent a iba jeden jediny a svrbi velmi slabucko od vcera ako som zistila,ze to neni modrina 😂 takze svrbi asi iba v hlave...mozno aj nejaky zápal v tele alebo co 🤔

tatinka
27. mar 2018

@lucia2831988 skus fenistil na ten fliacik....je to aj peoti svrbeniu,alebo nemohlo ta nico ustipnut?
Krv zprsta mi brali na gynde,vsak tam sa chodi na glukozovy test,rano vypit tu sladku vodu a potom o dve hodiny na gynde odber z prsta,aj kamosky na ten test boli na gynde...ty nie?

tatinka
27. mar 2018

Som sa dnes pytala kamosiek ci aj oni mali papier od gyndosa pre obvodaka ,ze nech im obvodak urci ci mozu rodit prirodzene a vsetky pozerali ,ze co to je za sprostost.....tak ja nechapem ...vsak okdem znizenej funkcie stitnej zlazy a teda krv.mutacii ,plus alergia na pelove veci a travu ine nemam nic,este by som pochopila keby chcel vyjadrenie z hemarologie ale od obvodnej....

artemiss1
27. mar 2018

Ahojte prečo je zmazanie včera mi ju nenašlo to neni ok

artemiss1
27. mar 2018

@suldenka zvykne ťa pobolievat v podbrusku? Mňa áno každý deň zo dva tri krát pocítim akoby tlak trvá to chvíľku

lucia2831988
27. mar 2018

@artemiss1 mna podbrusko pobolieva kazdy den lava strana hlavne...a adminke sa niekto nabural do pc preto je zrusena stara skupina

lucia2831988
27. mar 2018

@tatinka no ja vela takych kamodiek nemam tak nemam sa moc koho opytat,ale tak aspon ma zaujem...fenistil nemam,ale nieco podobne mam a zda sa mi,ze mi to stahuje veru...asi pockam par dni mozno to prejde...uvidim...priatel hned ci to nebola blcha...skoro som ho zavrazdila...😁...v zivote som blchu ani nevidela a on toto povie 😂...mne na glukozovy test gyndos dal výmenný lístok a mala som sa objednat ku diabetologicky...u nas to tak robia...nerobia na gynde ale priamo u cukrarky...

suldenka
27. mar 2018

@artemiss1 ano dva dni ma bolelo dosť intenzívne tak som len oddychovala keď som upratovala vtedy keď sa namaham tak to tak viac cítim inak že je to oki aj tak sa už cítim jak slonica😆

tatinka
27. mar 2018

@lucia2831988 ze blcha,som sa rozosmiala,ze blcha😂😂😂
Vidis tak hadam krem pomoze na ten flak a ani nebudes musiet ist k dr,ozaj uz si zohnala saty?ja uz som topanky konecne kupila....ty si mala tusim objednane saty

tatinka
27. mar 2018

@artemiss1 ahojky,hore som to pisala preco je stra diskusia zmazana,je to skoda ale tak zakladatelka za ro nemoze...a ved teda mozme pisat tu😝

tatinka
27. mar 2018

Suldenka pise ze je ako slonica,baby ja tiez veru,akoby clovek cakal dvojickyo polohe na spanie si najst to je uz nemozne,do 9mesia budem asi ako velryba uz😀

lucia2831988
27. mar 2018

@tatinka mna to nahnevalo,lebo narazal na moju tapku 😀 ale tak jasne,ze to tak nemyslel...no co uz s nim 😀...hej no dufam,ze to prejde a nebudem tam musiet ist..aj ma napadlo ci to neni zo sprchacu...a saty dom nezohnala ale pockam do konca apríla a potom objednam este jedny...mam vybrate na nete klasika dlhe vrch cipkovany a volna sukna...mohlo by to sadnut...inak dost bieda a tie co som objednala to bolo príšerné...hned som to vratila 🤔 a topanky mas presne ako si chcela?...

suldenka
27. mar 2018

Ja aj hrozne zle spavam baby teda skoro vôbec večer nespím furt sa len prehadzujem a funim jak medveď kríze má strašne bolia a vo všetkom som jak Ružičková neviem daka som podráždená furt to nehovorím o kúpaní o holení radšej pomlcim bo to keď skončím jak keby som z bane vyšla po 12 hodinách no des a to som v 7.mesiaci ach že ešte dva mesiace vydržať však ma picne a to sú není ešte vysoké teploty že nemám nohy ako Shrek😂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre