Používame cookies. Viac informácií tu. OK
vefi89
25. nov 2011

@andrema hneď! stokrát zbytočne ako raz neskoro!

katren
25. nov 2011

hned! necakaj na nic....

jonas17
25. nov 2011

presne toto sa stalo mne, išla som na pohotovosť, nič to nebolo, lebo vraj v prvých týždňoch je to všetko prekrvené a možeš mať pocit, že krvácaš, ja som mala len takú krvavú nitku na toaletnom papieri...ani ma nenechali, pozerali, všetko bolo v poriadku...tak sa neboj

monika15
25. nov 2011

jejda do prcic utekaj na pohotovost kym neni neskoro ..... a potom tu vloz otazku :(

happygirl
25. nov 2011

...mne to zacalo krvavym vytokom a polezala som si v nemocnici tyzden (v 13tt) s rizikom, ci sa malinka vobec udrzi 😲 nastastie a vdaka Bohu uz je z nej velka skolkarka ale boli so mnou na izbe aj pripady, ktore "len" spinili a dopadlo to smutne 😖 takze nic nepodcenuj !

nibiru
25. nov 2011

ja by som si dala vlozku nech vidia kolko krvacas a utekala pred tyzdnom mi takto po sexiku potratila kamoska radcej nech to prezru ak treba daju tabletky.

katka3012
26. nov 2011

na nic necakaj,nic nepodcenuj a chod na pohotovost

jaruska74
26. nov 2011

hned treba ist, ja som tak raz nesla hned a sestricka po mne kricala,aka som nezodpoveda a to som iba nechcela robit paniku,tak ju urobila za mna..........radsej zbytocne,ako neskoro!

vinifred
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alusha
26. nov 2011

treba ist hned, u mna zial krvacanie znamenalo potrat 😒

burina111
26. nov 2011

utekaj k dr. nevyzvedaj na nete ☹

sante81
26. nov 2011

otázky niektorych mamičiek mi prídu neuveritelné, a aby som neodbočovala od témy, nabuduce sa nepytaj na nete ale chod na pohotovost

nejra
26. nov 2011

mne sa prihodilo nieco take asi tri, styri krat ...netreba zas robit paniku , aj ked je clovek vystraseny.sliznica je naozaj prekrvena a treba si odsledovat ci to prestane hned, alebo pretrvava niekolko hodin.ak pretrvava, treba ist

ivett1
26. nov 2011

okamžite na pohotovosť...ak to nič nebude, tak fajn, ale aspoň neprídeš o dieťa...a paniku treba robiť pri krvácaní v tehotenstve vždy...ja som takto (lebo som nerobila paniku...) "prvé" potratila v 10. týždni a potom som si pri ďalšom tehotenstve (dlho sme sa pokúšali.. 😒 ) asi v 12. týždni poležala v nemocnici plus brala som lieky...a to išlo len o "uhniezďovanie" ... 😅

ajkuska
26. nov 2011

hneď nech to neskôr neľutuješ že si nešla hneď, tak ako ja ☹ mala som špinenie, nešla som cez víkend až v pondelok a už bolo neskoro 😢

oktavia
26. nov 2011

byť tebou tak utekám hneď, ja som dnes tiež bola na pohotovosti a to som mala len hnedkastý výtok kúsok, len raz a dosť, akurát mal službu primár a hne´d mi robil ultrazvuk, našťastie všetko bolo v poriadku, ale prizvukoval mi,, že ako náhle sa to zopakuje, treba utekať na pohotovosť, každé špinenie, alebo krvácanie je predzvesť možného potratu a čím vyšší týždeň to je, tým je to horšie.

kattarinab
26. nov 2011

aj moje špinenie sa zmenilo na krvacanie, už mi pohotovosť nepomohla, potratila som....

luciferkax
26. nov 2011

okamžite!!!! j

lucka1987
27. nov 2011

dva krat som si nasla na intimke krvavy vytok.... raz to koncilo potratom a raz to potratom malo skoncit, kedze ma lekari posielali na kyret.... nastastie bublinka pozbierala vsetky sili a zacala rast .

urcite chod hned.. neviem co este sedis za pc.. mozno mas len zilku prasknutu po sexe...ale pre istotu

zuzka1008
27. nov 2011

hned lekarovi

nelicefo
27. nov 2011

Okamžite!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😒 😒 😒

katka143
28. mar 2012

čaute tehuľky som v 18 týždni a začala som z večera do rána krvácať,čo by som mala urobiť?bola som u gyn.ten tam nebol a sestrička mi napísala lieky na udržanie.poradte :(

katey
28. mar 2012

katka143, skus ist poobede na pohotovost

pepsyna
28. mar 2012

@katka143 sestricka ti napisala lieky na udrzanie????? 😲 😲 to odkedy ma take kompetencie sestra bez vysetrenia a predpisania liekov lekarom? mala si ist k zastupujucej gyn. alebo do nemocky-isto sa nechaj vysetrit!a cim skor tym lepsie..

1ivanka1
28. mar 2012

katka143 tak to počujem prvý raz, že sestrička môže predpisovať lieky 😒

sisaha
28. mar 2012

@katka143 ak lekar nie je vo svojej ambule, tak treba ist okamzite do nemocnice. Je čudne, že sestricka ti napisala nejake lieky. 😕. Keby vedel lekar, ze zneuzila jeho peciatku, tak uz tam mozno nepracuje.

kukucka26
28. mar 2012

ja by som sla hned nikdy nevies ide o zivot tvojho babätka,a co sa tyka tej sestry aj ja som sestra no nikdy by som sisama nedovolila podat lieky pacientke nikdy teraz tie urady pre dohlad nezobrala by som nikdy zivot na svedomie

Tu začni písať odpoveď...

Odošli