Kedy je vidno plod na sone?

lara0000
23. apr 2012

Dobry chcem sa spitat kedy je vidno plod na sone.moja poslena ms bola 3.3.potom sme sa s priatelom pokusali o babetko ked som si robila test tak mi vysiel ze som tehotna ale ked som prisla k doktorke povedala ze to este nieje vidno a tak mi zobrala krv, krv bola pozitivna. ale ked som prisla o 2 tyzdne povedala ze uz som v 8 tyzni je mozne aby to predtym nevidela?dakujem za odpoved

verka277
17. feb 2017

@patka33 ako si dopadla?

patka33
17. feb 2017

@ikonica dnesny 6tt4d

ikonica
17. feb 2017

@patka33 pozri do mojho albumu ako vypadalo moje v 7+ nieco... ale tvoj ma asi kvalitnejsie sono...

ikonica
17. feb 2017

@patka33 predpokladany den porodu 6.10.2017?

patka33
17. feb 2017

@ikonica asi ano :D ja sa do toho nevyznam a bola soom si dat urobit ultrazvuk v gyn fine v centre asistovanej reprodukcii tam musia mat asi velmi kvalitne ultrazvuky kedze tam robia aj vaznejsie zakroky ako je IVF 🙂

anjel2118
9. jún 2017

Ahojte ja sa chcem opytat je normalne ze ste v 10 tyzdni a doktorka este nevidi na ultrazvuku nic?

katarinka289
9. jún 2017

@anjel2118 nie je to mozne.Ak si naozaj tehotna tak vymen Dr.

anjel2118
9. jún 2017

Tehotna som ms som nemala uz vyse 2 mesiacov aj ked mi brali krv tak to ukazalo ze som tehotna len nic Dr. Nevidela

ikonica
9. jún 2017

@anjel2118 a to ze si v 10tt vies ako? Podla poslednej ms? Mozno ti len jedna vynechala a oplodnenie prislo az po tej vynechanej.. Takze mozno nie si 10tt ale menej.. Hcg bolo ake? Vraj vidiet az nad 1000... A mozno nevidi lebo je to mimotehu...

kikuskaschw
9. jún 2017

@anjel2118 ja by som sa nebala pretoze kamoske sa stalo to iste a zistili ze je vysoko umiestnene takze ultrazvuk robia len cez brucho inak vnutorne nebolo vidno

katarinka289
9. jún 2017

@ikonica aj mimomaternicove by videla
@anjel2118 ja som prave v strede cyklu a vcera na preventivke Dr.videla folykul na pravej strane.A tam aj vcera pichalo.Mne videla pri oboch uz v 5tt srdiecko

anjel2118
9. jún 2017

Mne chodi ms pravidelne tak ako ma nemam problem s tym oplodnenie prislo pred ms v pondelok idem k mojej doktorke na Slovensko tak uvidim co mi povie

tinka1512
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre