Kedy ste zistili, že ste tehotné?

dada7701
7. jún 2012

Po koľkých dňoch DPO ste si robili test a či ste mali nejaké príznaky ešte pred vynechaním menštruácie ?

lenulka_lenka
23. apr 2016

Ahojte,mozno mi budete vediet poradit.Mala som pohlavny styk 1.4 s priatelom.Okolo 8-9.4 som dostala menstruaciu a po skonceni menstruacie som mala cudny nezapachajuci zlty vytok (nic ma nepalilo,nesvrbelo).Momentalne ma bolia krize,mam pocity na vracanie,sem tam sa mi zatoci hlava a mavam pocit v podbrusku ako keby mi mali prist moje dni. Ale tie som uz mala...je mozne ze dom v tom aj napriek tomu ze som menstruaciu dostala ? Mali ste niektora nieco podobne ? Budem rada za vase odpovede ;) p.s -gynekologicka ma dovolenku cize pockam este

snazilka19993
30. aug 2016

@darinkazv ja som natom teraz tak isto 🙂 .. Snad to bude mat taky stastny koniec ako ten tvoj 🙂

citta
3. sep 2016

Ahojte. Mali ste nejake priznaky v 8tt ? ake ?

nivea777
3. sep 2016

@citta zle na grckanie,unava,bolesti prs

citta
3. sep 2016

@nivea777 je mozne ze by neboli zaidne ale uplne ziadne priznaky, len mierne pocitovanie podbruska ?

gublerka
3. sep 2016

@citta no je to možne, dokonca ani žiadne pociťovanie v podbrušku ... ja nemať iný problém, tak tiež som úplne bez príznakov

nivea777
3. sep 2016

@citta su zeny ktore celu tehu nemaju ziadne priznaky..ak babo rastie tak je vsetko ok

lasocka164
30. jan 2017

Dobry den.. ja by som sa chcela opytat som bola dneska pri gyn.a mi robila vytery aj utrazvuk a na utrazvuku mi zistila ze mam zvecsenu maternicu aj ze nieco male tam vydi ale ze pre istotu mi zrobala krv

edinka126
30. jan 2017

@lasocka164 Ahoj a meskaju ti??na ultrazvuku moze byt vidiet neskor..

lasocka164
30. jan 2017

@edinka126 ahoj...ano meskaju mi teraz uz bude 3 mesiace

edinka126
31. jan 2017

@lasocka164 tak to.by uz malo byt pekne vidiet...aj test by mal ukazat..

zelenagw
26. feb 2017

@nelendelina a to si Ms nemala ked si bola v 8 tyzdni ci ako ?

sovulka007
28. feb 2017

ja som test robila a vzdy mi vyslo ze nie som tehotna az som zasla k lekarovi a bola som v polke 3mesiaca. kupovala som si ale take lacnejsie testy.

renyreny
28. feb 2017

@citta ráno mi bolo nevoľno, večer som vracala a stráááášna únava, boleli ma prsia a mala som ich ako kameň.

stakna42
18. apr 2017

Ahojte.poslebny menz.som mala 21marca a tento mesiac pred tyzdnom som mala tak po dva dni bolesti velke v podbrusku a nic viac menz.som mala dostat uz a nic.mala som taky prisvitny vitok keden den.stale mi je zle boli ma chrbat posledne tehotenstvo som zazila pred desiatimi rokmi.mozem byt tehotna?

vierakuli
26. apr 2017

No mavam 43 dnove cykly a na 30. den od skonceni menstruacie ma zacali boliet prsia, ktore ma nikdy predtym neboleli a podbrusko ako pred menstruaciou, a nedokazala som si vycistit rano zuby lebo ma vzdy napinalo, bola som viac unavena, vsetko mi smrdelo.. tak som si hovorila ze to robi asi iba psychika, ze si to len namyslam... mentruacia neprisla mala som 3 negativne tehotenske testy tak som sa rozhodla ist k lekarovi, spravil mi ultrazvuk ale nic nevidel, povedal ze vidi iba folikulu, tehotna niesom, ze o par dni to uz dostanem spolu s ovulkou... pre istotu mi zobral krv.. a potom na druhy den mi telefonovali ze som tehotna 🙂 isla som dnes zase k lekarovi a ten povedal ze v 6tt by uz tam malo nieco vidiet a ze sa obava ze to je mimomaternicove tehotenstvo... ale ze mozno som iba v 4tt kedze mam taky dlhy cyklus.. videla som tam malu ciernu bublinku... dost sa bojim tak snad to zvladneme

iva2795
14. máj 2017

Ahojte chcela by som sa s vami poradit.
S manzelom sa snazime o babatko o nase prve. 6teho sme mali sex den pred ovulkou mam 28dc a trva 6dni mrcha 🙂 ale hned po plodnych dnoch cez ktore sme sa snazili ma stale pobolieva podbrusko a vajecniky ma bolia nie stale. Ale brusko ma boli 6dni vkuse mrcha ma prist o 7 dni myslite ze sa nam to mohlo podarit a ide o uhniezdovanie? 🙂 dakujem

veeya
14. máj 2017

@iva2795 Myslim ze budes musiet na vysledok pockat ale drzim palceky vellmi!🙂

iva2795
14. máj 2017

@veeya dakujem dufam ze sa podarilo ovulku mam tak v 14den a sex sme mali nad ranom takze v den ovulky 🙂 tak uvidime test som uz kupila :D

iva2795
14. máj 2017

Zabudla som napisat podbrusko mam take nafuknute a akoby tvrdsie 🙂

lucretia7
14. máj 2017

@deina79 Môže byť, že už cítiš zmeny. Ale zase keď veľmi chceš bábo, tak sa na veľa vecí sústredíš, ktoré by si predtým nezaregistrovala. Ťažko povedať.
No z vlastnej skúsenosti musím poprieť tvrdenie väčšiny báb, že pár dní po oplodnení nemôžeš mať žiadne príznaky. Ja som sa vždy 2 dni po inkriminovanom styku cítila strašne zvláštne. Mala som akoby zimnicu a začalo mi byť dosť nevoľno. Nevoľnosti pokračovali aj ďalšie dni a testy 10DPO už len potvrdili tehotenstvo. Takže som to vedela takmer hneď, keď to vyšlo.

iva2795
14. máj 2017

Prosim vas po kolkych dnoch ste zistili ze ste tehu?

deina79
31. máj 2017

@lucretia7 ahoj, to asi nie mne malo byt:D, ja uz mam 2 deticky 🙂

darinelainey
23. jún 2017

23 DC čiže dnes na teste dve čiarky aj keď jedna slabšia ale jasne viditeľná 🙂 ešte stále sa mieša strach s radosťou tak uvidíme 🙂

barbinka13
14. aug 2017

Ja som.mala.od cca 8DPO velmi silne bolesti krizov, obzvlast ked som si lahla. Testik mi o par dni potvrdil tehu 🙂 na bolesti mi pomohli tieto cviky, skuste si ich pozriet, dufam, ze pomozu: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=825...

tanuuulka
2. sep 2017

Mne vcera na teste 7-8 DPO ukazalo dve ciarky. Slabe sice, ale nie duch.. 🙂 a dnes je uz troska silnejsia 🙂

sashenocka007
2. sep 2017

Mna neskutocne boleli prsia uz pred menstruaciou tak som tusila ze som tehotna a po 3 dnoch meskania uz bolo vidno ciarly na teste.

axaris
2. sep 2017

Ja som to vedela deň po tom 😀

carla232
30. sep 2017

Ahojte tehulky,ako sa mate????
Ja som,asi najšťastnejšia na svete..este nemam potvrdene lekarom,ale je to taaam...kedy vám uvidel lekár váš malý poklad?

dracik07
9. apr 2018

Aj vy ste chodili často na malu cikať?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre