Kedy začať používať Bi-oil v tehotenstve?

belinad
19. jún 2019

Dobrý večer žienky,tie ktoré máte skúsenosti s používaním Bi-oil v tehotenstve na strie, kedy ste ho začali používať? Na letáčiku tuším píše že až od začiatku druhého trimestra by sa malo natierať bruško tak neviem , prosím poraďte 😊

lucka12399
19. jún 2019

@belinad ja som pouzivala uz pred tehotenstvom na stehna .. v tehotenstve hned ako mi naskakali strie na bruchu.. uz v nejakom 10 tt .. no ale len tak pomimo.. olejovala som pravidelne a prd pomohlo 😀 s tymi co uz som mala to ani nehlo a dalsie sa mi staaale a stale s radostou robili... ale zas nevravim ze ked nepomohlo mne tak ze nepomoze nikomu 🙂

monnesss
19. jún 2019

@belinad ja mam baobab butter a lepšie som nic nevidela bioil je podla mna predrazeny

jarinka33
19. jún 2019

@belinad ja tiez pouzivam baobab a lepsie 🙂

barbara24v
19. jún 2019

@belinad
Ja som tiež začínala s bio oilom, ale za mna zbytočne vyhodené peniaze. A ešte napokon po pár týždňoch som mala úplne suchu pokožku, az ma to úplne svrbelo

belinad
autor
19. jún 2019

No ja mám už dlhšie kúpený Bi-oil tak preto som ho chcela ešte používať v tehotenstve nech sa ho zbavím ale som rada za každú cennú radu na niečo účinnejšie ako Bi-oil😚

belinad
autor
19. jún 2019

A mám doma aj prírodný baobabový olej tak skúsim aj ten

babi81
19. jún 2019

@belinad ha som pouzivala uz pred tehu

evinkakub
20. jún 2019

Ja používam klasický olejcek aviril vzdy vecer, lebo je dost mastný, prípadne ak chcem pod oblecenie, tak krém Elastiq. Za Bi-oil by som nevyhodila toľké peniaze.

slavuska1506
20. jún 2019

Ja tiež na noc Aviril a cez deň pod oblečenie taký obyčajný kamilkový krém z Penny. Zo začiatku som používala kokosový olej, ale mala som z neho vysušené bradavky. Akoby sa vôbec nevsiakoval do kože (asi len do oblečenia).

evinkakub
20. jún 2019

@slavuska1506 presne toto. Ja tiez na zaciatku som skusala kokosovy, a nic sa nevpilo do pokozky, navyse ma z neho vsetko svrbelo.

biela_sova
20. jún 2019

@belinad Ahoj, ja som ho pouzivala dost od cca 4. mesiaca do ukoncenia sestonedelia a nemam strie ani ine zmeny na pokozke. Isto zohrava ulohu aj genetika, ale teda za mna uplna spokojnost. Minula som za cele tehu 1 balenie. Mam este jedno otvorene balenie, stihla som sa s nim natriet raz, ak by mala niektora zaujem, mozem vam ho posunut za 6eur 🙂

tereziatko11
20. jún 2019

Ahoj ja bi-oil používam od tretieho mesiaca (porodit by som mala o týždeň) nemám ani jednu jedinú striu od zaciatku používania som minula dve balenia teraz som si kupila tretie s tym ze si budem brusko natierat aj po pôrode,natierala som sa vzdy večer teda iba raz za deň a "hladkala"som pokiaľ olejcek co najviac "nevčuchol"😆do pokožky a tiež vždy po osprchovani sa úplne až na boky ako keby k bedrovým kostiam😉 ...určite ale záleží aj od elasticity kože to čo niekomu zaberie inému nemusí známej napríklad tento olejcek od strii nepomohol vôbec až lekárka jej poradila olej s malinovych semien (myslím) a ten jej ako tak pomohol treba vyskúšať...co práve tebe zaberie na 100%ti uplne nikto neporadi😉

simca06022011
20. jún 2019

najlepsie od zaciatku, ked sa uz strie urobia, tak je neskoro 🙂 zase su zeny ktore nepotrebuju nic a strie sa im nerobia a take ako ja, co sa mozu kermovat a olejovat cim chcu a tie strie mat budu... :D

rebelka2014
12. sep 2019

@biela_sova ahoj, ak mas este ten olej na predaj, tak kolko ma ml a aky datum expiracie? Vdaka ;)

biela_sova
12. sep 2019

@rebelka2014 pisem sukromnu spravu

miciklalik
12. sep 2019

Zbytočne vyhodené peniaze. Hneď po pôrode strie ako svina a to som sa olejovala fakt poctivo

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre