Mali ste chuť na sex počas tehotenstva?

7. aug 2022

Ahojte, nemali ste niektorá taký problém, že ste nemala na ten sex až takú chuť počas tehotenstva? Hlavne taký oplzlý typu “ukáž cecky, vyhoň mi inak si vyhonim sám, atd”.. neviem akože keď čakám bábätko konečne po rokoch čo sa nám podarilo, tak nejak po takýchto hláškach sa mi do toho vôbec nechce, akože aj predtým mi to trosku vadilo, ja som skôr taký romanticky človek, ale tak teraz sa nemôžem premôcť 🙈 a aj to že ráno on dlho spi ja už akurát ranajkujem lebo mi potom je zle keď sa do hodinky napr nenajem, večer zas chodíme neskoro spat a som už strašne unavená, cely deň si zas tuka do telefónu alebo niekde sme, takze aj s tým časom je to take nič moc. Neviem čo robiť 🥺

ms_green
7. aug 2022

To čo za pubertálne decko máš doma? “ukáž cecky, vyhoň mi inak si vyhonim sám, atd”? Raz by mi toto manžel povedal..

pukina
7. aug 2022

taketo hlasky su podla mna uplne sedlacke aj mimo toho ci je zena tehotna, ale proti gustu..
inak je uplne normalne, ze libido klesne pocas tehotenstva

xena0
7. aug 2022

Po takých hlaškach by ma prešla chuť bez ohľadu na to či čakám dieťa alebo nie 😳

autor
7. aug 2022

No on taký na začiatku nebol ale posledný rok možno takto začal a je to take protivné aj mne, a potom sa čuduje že má nevzrušuje 😄 ale tak celu noc napr leží holý uslintany a už len čaká kedy ja vstanem a skočím naňho. A síce sa mi lepšie spi ako v 1.trimestri zobudím sa a už nezaspim alebo kým si nájdem polohu, a prvá vec je aby mi nebolo zle si dať niečo pod zub a nie sex 🙈🙈🙈 včera mi zahlásil že som nudná. Ale do re vedieť že to nieje divne len mne takéto správanie ale aj iným. Predtým som mala 10rocny vzťah ale tak on nebol vôbec taký s ním sme ale nechceli mat ani babo tak sex bol občasný 😄 ale som radaej anobymna keby to niekto známy čítal 😁

veronikaszabova
7. aug 2022

No, poriadneho sedlaka si si vybrala za muza a otca dietata.
Raz by mi povedal, ze vyhon ma, ukaz cecky... Tak uz by siel kade lahsie. Je vidiet, ako si ta vazi. Fuj, je mi z neho normalne zle 🤢🤢

terka402
7. aug 2022

Ups! Brutálne nechutné správanie k žene, ktorú miluje a čaká s ňou dieťa. Chybička se vloudila!!!
... odmietla by som s ním akýkoľvek sex, kým by sa ku mne nezačal chovať slušne,aj za cenu rozchodu. Toto fakt nieeee

januska12323
7. aug 2022

A čo je na ňom také špeciálne, že si sa rozhodla s ním mať dieťa?

autor
7. aug 2022

Baby a myslite že z toho “nevyrastie”? Akože Bratislavčan skoro 30r, a jeho brat je úplne iný 🙈 som čakala za ten rok že dospeje aj keď budeme čakať babo. Inak už budeme spolu skoro 4 pomaly

autor
7. aug 2022

@januska12323 no hlavne on bol normálny. Taký že chcel rodinu a tak a správal sa inak na začiatku aj tak milo romanticky

terka402
7. aug 2022

To znamená, že dokáže byť aj "normálny" dokonca romantický. Tak nech si frajer prestane dokazovať, čo on není, ako ťa vlastní a si mu podriadená v sexe, lebo tebe to tak nevyhovuje a to má teda fakt smolu chudáčik. Bude sa musieť vpratať do kože!!!

viestta
7. aug 2022

S takým buranom by som na nemala chuť na nič, nie to ešte na sex. Tým pádom by som s nim ani neriešila nechuť na sex v tehotenstve.

kitycat
7. aug 2022

Tak s tymito hlaskami, by ma do sexu nedonutil.. Ba ani do vztahu... Nie to do decka...

Prepac, ale to co za kretena mas pri sebe?

januska12323
7. aug 2022

No tak mu pekne vysvetli, že keď chce s prepáčením šľapku nech ide do bordelu a teba nech s tými sprostosťami neotravuje.

elizabet173
7. aug 2022

Po takýchto hlaskach by som toho muža poslala kadelahsie , to ti tento primitivozmus vadí až teraz, keď si tehotná?

autor
7. aug 2022

@elizabet173 ale píšem vyššie že on taký nebol. A tým že sme sa snažili o bábätko tak sme mali sex celkom často že ani sa mu občas nechcelo. Ale teraz keď ho už nemáme tak často tak začal mat takéto slova a tak jasne že mi to vadí len som nevedela či sa tak chlapi rozprávajú alebo nie 😄 vidím že nie 🥺 Len ja sa ani necítim že ho chcem teraz každý deň mat ako predtým keďže niekedy mi je aj zle a necítim sa najlepšie

larena
7. aug 2022

Ja som teraz v 1.trimestri a tiež vôbec nemám chuť a to normálne mám libido také že dakujem pekne😂takže som aj trošku prekvapená aj sklamaná sama zo seba že sa takto cítim lebo nikdy predtým sa mi to nestalo..naopak manžel to uplne rešpektuje a sám mi povie že sa nemám kvôli tomu cítiť zle a že je to normálne a úplne tomu rozumie a tak by to malo byť.A keby nemam chuť na sex a niekto mi povie že ukáž cecky tak už by som chut na sex nemala asi nikdy😂

viestta
7. aug 2022

Ináč však mu povedz, nech sa spraví. Co ma obe ruky chrome? Naozaj nie si povinná mu robiť dobre zakaždým ako sa mu zachce.
A po pravde, miesto narodenia a pobytu nemá žiaden vplyv na to, ci je niekto buran alebo nie. Akurát ten tvoj sa teraz ukazuje aký naozaj je, pretože toto kompletný chlap svojej milovanej žene nikdy nepovie, aj keby mu vajcia nahlas hrkotali a hormóny bili na mozog. Komplenty chlap akceptuje, že jeho tehotná žena nema chut, nevládze, nemôže...

elizabet173
7. aug 2022

Ako dlho sa poznate?

autor
7. aug 2022

@elizabet173 asi 5rokov? Pred cca 4rokmi sme začali tak spolu chodiť a tak a potom potom sme sa spolu po 3/4roku presťahovali. A vlastne odvtedy sme sa snažili aj o babo, aj dom sme si kúpili a tak. A teraz prislo toto 🙈🤦‍♀️🤦‍♀️

elizabet173
7. aug 2022

Asi ho treba dať trochu do laty a dať mu najavo, že sa ti týmto protivi

nikusik1995
7. aug 2022

Nič v zlom ale s takým oplzlikom ani dieťa by som nechcela. My sme v polke tehu a od začiatku sex nebol a ani jedno krivé slovko od manžela som nepocula a tak by to malo byt 🙏

marcellka32
7. aug 2022

By som povedala, že je nudný....a nech sa urobí sám

jaskolka
7. aug 2022

Fuj, to co za slovník ma ten chlap? Z 5 cenovej? Akože taka "predohra" by nenavnadila ani nejakú slapku z ulice, a nie ze tak sa rozprávať s tehotnou partnerkou 🤢🤢
A nie, nie je to normálne... Je to správanie jedného hulvata.

autor
7. aug 2022

Ďakujem žienky, veru buď sa začne správať normálne alebo má ruky. Ja to vydržím aj bez toho momentálne 😁 aj tak vyzerám ešte viac tučná ako tejhitna keďže nemám ešte to tehotenske bruško tak sa ani necítim nejaká extra pekná 🤣

ropucha6
8. aug 2022

Nie, nemam tiez chut. Ale po takychto vetach by som uz nemala asi nikdy 🙂 si ho trochu uprac, to co je za burana.

milanpetras
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre