Mali ste ten pocit, že ste tehotné?

katey
20. jan 2012

Baby, mali ste niektorá ten pocit tehotenstva, aj napriek tomu, že to bolo len tesne po oplodnení a nemali ste žiadne iné príznaky? ani ste si nerobili žiadny test, čo by to potvrdil.

iwanka5
26. feb 2013

@eebey ja si myslim ze mozes byt tehotna

eebey
28. feb 2013

@iwanka5 kiežby to bola pravda..... ani sa radšej netestujem a uvidím či príde mrcha ... ĎAKUJEM 😉

iwanka5
12. apr 2013

@eebey ahoj, tak ako si dopadla? si tehotná?

eebey
12. apr 2013

Ahoj... bohužiaľ nie..... možno nabudúce.....MS mi došla až na 45 DC ....

1marfa
7. máj 2013

Ahojte chcem sa spitat mala som prvi raz pohlavny stik a domna to dal a teraz mam taky pocit blby ze mi je zle a hlava ma boli a tak jaj ja viete mi poradit taki divni pocit a vela aj pijem a tak

zuzi0911
7. máj 2013

@1marfa treba si urobit test a ist na vysetrenie...len tak budes vediet na com si...

1marfa
7. máj 2013

aha ja som ho mala len vcera a tak

marca1331
21. máj 2013

caute mne to uz 5 dni meska ale davame si pozor ... Mam len zavraty... Mozem otehotniet ak nahodou nieco uslo ?..? Aj ked ma manzel uistuje ze nic...

evulienka300
5. jún 2013

ahojte mozete mi poradit ja som uz hotova sobotu som si robila tehotensky test vysla mi slabucko ruzova ciarocka bola som rada pondelok som si robila a nebola ziadna ale aj tak som isla ku doktorovi robilmi sono a povedal ze tam je nieco ako spendlikova hlavicka ale nepovedal mi ze by som bola tehotna ale ani nevivratil dnes som si robila tehotensky test ze uz by mal byt silnejsi a nic iba jenda ide ma porazit doktor mi povedal ze´aby som prisla pondelok ale ja teraz neviem ukazalo mi len jedu ale mam taku uskost pocitujem ale ani neviem ci su uz nenahovaram nemozte mi poradit co si vy myslite dakujem

albao
5. jún 2013

@evulienka300 chod na krv, napriklad aj ako samplatca. Ak bude HCG vyssie ako 10, tak gratulujem 😉 Nikto ti to takto nepovie, velmi lahko moze ten vnutorny pocit byt mylny.

evulienka300
5. jún 2013

@albao ved ja uz som stoho na nervy sobotu ukaze ano a ostatne testy nie ide ma porazit stoho ale ked som to ratala podla menzesu tak by som bola 5tt a to uz musi ukazat

kaya88
26. jan 2014

Ahoj som tu nova potrebovala by som poradit som 29DC a 11DPO ale uz tyzden aj nieco ma boli podbrusko nie stale ale casto obcas ma tam aj popichava ale neni to zas neaka kruta bolest bolia ma aj prsia najprv boleli iba okolie bradaviek ale teraz uz aj prsia po stranach asi minuly tyzden neviem uz presne kedy to bolo som mala take bolesti podbruska ze som sa musela aj par krat prikrcit bolo to skor pichanie z bolenim dokopy vtedy zacali boliet aj prsia aj krize dost ale krize uz nebolia to preslo po dvoch dnoch...menzes ocakam tak za 2 az 4 dni dnes som si robila tehotensky test a negativny az po limite teda uschnuti tam bol naznak neakej ciarky ale minimalne viditelny aj ovu test som robila a tam bol jasne pozitivny...nerozumiem tomu stretla ste sa niektora stym uz ?? za rady vam budem vdacna...dakujem

merulka
26. jan 2014

@kaya88 pockaj este tie 2 dni a test zopakuj. Vysledok odcitavaj az ked cele to ocikane zbelie, pokial je to cele biele a len kontrolna ciarka a casom sa ukaze druha, tak nato sa nespoliehaj.
Inac priznaky co mas mozu byt z toho, ze si tehotna, mas cystu, alebo pride MS, dovodov je vela, takze pockaj az kym MS nebude meskat. Ja som asi tyzden mala menstruacne bolesti, cakala som MS, ale neprichadzala, testy mi vysli vsetky negativne az na 38DC mi vysla slabulinka druha ciarka. Ziadne ine priznaky okrem tych krcov som nemala, prsia sa ozvali az neskor a v nejakom 9. tyzdni zvracanie.

kaya88
26. jan 2014

@merulka dakujem ti za odpoved skusim test urcite ....🙂 inak BT je uz od ovulky 36,7 a pred ovu 36,3 iba jeden den mi klesla na 36,5 to bolo pred 4 dnami a nato hned stupla takto ako je teraz ...no snad to nebude nic zle pockam na termin MS a potom testujem 🙂

merulka
27. jan 2014

@kaya88 potom daj vediet, co vyslo 🙂

kaya88
29. jan 2014

Kocky tak nic nebude dnes som zacala rano krvácat takze MS dorazila len nerozumiem tým testom co som mala .... ☹

bullinka
29. jan 2014

ja som vzdy mala pocit, ze som tehotna, ked som nebola a ked som nakoniec bola, citila som sa uplne normalne 🙂

bullinka
29. jan 2014

@taja27 ahoj ak mavas 40 dnove cykly, tak je dost mozne, ze ovulaciu mas az na 26-30 den cyklu. Takze ak ste sa milovali tesne po menstruacii, cca na 10 den, tak to asi nevyslo. Skus si merat bazalnu teplotu. Trochu je to otravne kazde rano tym travit cas, ale ver mi, spoznas svoje telo a mozno zistis veci, ktore si predtym ani netusila, ze by si sa nimi mala zaoberat.

malaukecana
13. okt 2014

Ahojte,

dovolim si pridat svoju otazku do tejto diskusie, snad to nebude nikomu vadit. Otazka je u mna dost podobna.
S priatelom sme sa v nedelu milovali, v pondelok som mala ovu a v utorok som mala pocit, ze sa nam podarilo babo. Taky nejaky vnutorny pocit, dost silny. Aj som si hned po par dnoch nasla priznaky, ci som tehu, vychadzali tak pol na pol. Hlavne tie emocionalne a pocitove, obcasny zavrat, resp. napinanie k zvracaniu a neustaly hlad 😀 Ale napr. ziadne naliate prsia alebo citlive bradavky. Prve dni som mala taky zlvastny pocit aj v podbrusku, Je zvlastne, ze niekolko ludi sa ma aj rovno pytalo, ci nie som tehotna, mamina, aj priatel. Samozrejme, ak ano, tak je to len tyzden po ovu, co este nemam ako vediet. Ale teda zrazu sa ten vnutorny pocit akoby zjemnil alebo az vytratil, a ako som si bola prve dni viac nez ista, tak teraz zacinam akoby pochybovat. Uz sa vam to niekedy stalo? A ako to dopadlo? Babo by sme si obaja velmi priali, uz sa dost dlho snazime, A cakat takmer dva tyzdne do navstevy mi pride ako nekonecnost 😀
Dakujem za kazdy postreh 😉

alchemilkazltozelena
13. okt 2014

ja som si to myslela stale,,,,,a just ked som naozaj otehotnela som si to nepomyslela,este som si ajvravela,ze dnes nic z toho lebo ovu mam az o tyzden,,,,no ale osud to chcel inak a ovu prisla skor o par dni a s nou aj nase zlaticko 🙂 priznaky som nemala ziadne,ale ked som nebola tehotna,mala som ich asi milion 😀 sranda to je ked si na to spomeniem 😀 ako som nasebe stale hladala priznaky 🤐

malaukecana
13. okt 2014

Tak ja som raz uz mala taky pocit, ze som tehu, a mozno som aj bola, ale pocas mrchy som mala asi spontanny potrat, lebo som celkom silno krvacala a hlavne mi akoby vychadzali s krvou aj kusky maternice. Lekarka to nevedela zistit, lebo kym ma vzala, uz bolo vsetko zahojene. Ale zase teraz, na rozdiel od toho prveho pocitu, teraz ma z casu na cas pichne aj v podbrusku. Nie nejako bolestivo, ale citim to :D

danusa21
27. okt 2014

Ahojte babenky, tak to ja zas mam este do MS daleko. Zato sa mi v noci snivalo, ze mi bolo tak hrozne zle a zvracala som ako besna. Az mam z toho dnes zaludok na vode. Pred tym, nez som sa dozvedela o prvom tehotenstve, snivalo sa mi, ze jem krevetovy kokteil plnymi priehrstiami, v skutocnosti by som to do ust nedala. A to som nevedela, ze uz som vo 4. tyzdni 🙂
Aj vcerajsi sen by som neriesila, keby mi moj manzel pred 3,5 tyzdnami nepovedal, ze mu zrejme uslo. Nasledne som za 2 dni dostala MS. A bola slabsia a prevazne do hnedasta s primesou cerstvej krvi. Trvala len 3 dni a dalsie dva dni iba trosku k veceru... Co by som normalne neriesila, az na ten sprosty sen. Teraz mi to nejde z hlavy a MS mam dostat az 13.11. Neznasam taketo cakanie!
Mala niektora z vas take nejake sny pred zistenim?

kachna127
29. okt 2014

No ja ked rozmyslam...tak presne viem kedy sa to stalo...viem ze 10.10 sme mali sex a 11.10 sme boli na takej oslave...a vsetci sa tam bavili a ja som tam umierala...este si robili srandu ze kava mi nesadla.....a ja ze urcite ano....lebo po pol rocnom snazeni....sme si povedali ze kasleme na to...ze ako bude tak bude...tak ja som to neriesila....ani ma v tej chvili nenapadlo ze sa nieco deje......no a ine priznaky? Strasne mi bolo divne ked som sa viezla v aute....zle mi doslo niekedy......no a potom uz nic...absolutne nic..... A dnes som bola na vysetreni a mala bodka cierna...za to kolajnice mam riadne.....uz... Tesim sa velmi 🙂

danusa21
8. nov 2014

@kachna127 Blahozelam ti! Uz sa ti pridruzili aj nejake priznaky? Ja este cakam a cakam. Sny pokracuju, ze plavam s delfinmy, chodim na kupaliska a pod. Ze to moze byt z toho, ze sa ten vacok naplna plodovou vodou. No a tuto noc zas to, ze som sa zobudila uprostred noci a moj mi hovori so smiechom ' Zabudol som ti povedat, ze mojej mame sa snivalo, ze si tehotna' . Ked som mu to rano porozpravala, tak len hlavou krutil 😀
Tehotne sa citim, brucho boli raz menstruacne, raz natahovaco a potom zas picha. Prsie pre zmenu nic, akurat sa mi zda, ze zvrchu mi dvorce stmavli, ale to mi uz moze aj z toho cakania a pozorovania sa zasibavat. Po citani na tych forach uz ma dnes aj smadi a citim pachy 😀 Ale dnes som jedla huby v polievke a mala som pocit, ze hlinu zujem. Vcera na chodbe som citila muzsku vonavku, aj ked drahy sa nevonal a dnes na tom istom mieste citim savo. Mam 30DC a cyklus do 35 dni. Raz za rok vystreli aj na 42. Chvilu uz som pripravena ze idem kupit test, a vzapati si poviem, ze naco, musim vydrzat...

kachna127
8. nov 2014

@danusa21 no ja som bola dnes na pohotovosti...lebo som zacala yak spinit trochu tak preistotu som isla...a doktorka mi povedala ze uz ma 3mm a srdiecko mu bije......ale ja nemam nic absolutne....akurat trochu tlak v prsiach a vonavky mi vadia...moc sno ich citim...ale nic absolutne ine...

danusa21
8. nov 2014

@kachna127 Drzim prsty, aby vsetko prebehlo v poriadku 🙂

lissbeth
13. nov 2014

Ja som to vedela uz na druhy den ked sa mi tocil cely svet a nasledovalo par dni nechutenstva, 4.a 6. den vecer som si aj grcla, prilezitostne pobolievanie v podbrusku a posledne 2 tyzne mi uz aj zacali vadit prsia a prilezitostne palenie a bolacky v nich. A len žerem, žerem a žerem 🙄

mikema
29. nov 2014

@kachna127 ahoj tak ja sa citim podobne a uz si myslim, ze som divna. V pondelok az utorok boli plodne dni, mali sme sexa potom som sa citila divne. A dnes 5 dpo som mala rano hnacku a uz 2-3 dni mi je divne od zaludka. Tak zle, ked sa najem, je mi zas dobre. A jedla by som cely den. Pritom zvyknem jest pravidelne tri krat denne a je mi to divne, lebo tak skoro by nemali byt ziadne priznaky. A boleli ma aj strasne krize, uz je to lepsie, ale este pobolievaju a podbrusko tiez.zeby som uz mohla mat take priznaky? Otestujem o tyzden, tak som zvedava. 😝

lissbeth
1. dec 2014

@mikema ak je to ono, neboj, moze byt este aj horsie 😀

mikema
1. dec 2014

@lissbeth 😀 dakujem 😀 ale ja neverim, ze su to priznaky, tak skoro? 7dpo? Nehrozi... Tomu neverim, nie je to biologicky snad ani mozne. No vydrzim do soboty a testnem a uvidime...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre