Mali ste ten pocit, že ste tehotné?

katey
20. jan 2012

Baby, mali ste niektorá ten pocit tehotenstva, aj napriek tomu, že to bolo len tesne po oplodnení a nemali ste žiadne iné príznaky? ani ste si nerobili žiadny test, čo by to potvrdil.

katey
autor
26. jan 2012

@bets aj ja som zvedava 🙂 a kolko mas rokov? aj beries nejake pripravne vitaminy?

milacik3
26. jan 2012

mali ste uz niekedy take ,,tlaky,, v podbrusku pocas dna to citim kazdy den a obcas ma aj pichne vo vajecniku bud v jednom alebo v druhom trosicka to zaboli...myslite ze to moze byt ked sa blizi MS ? lebo to sa mi este nestalo....v piatok som bola u doktorky a hovorila som jej to povedala ze nic tam nemam a vsetko je v poriadku, som si myslela ze mozno mam cystu....Ona povedala ze to byva aj ovulkou a ja som sa pytal ci mam a ona povedal ze nemam....ze uz mam po ovulacii...tak preco aj tento tyzden mam take pocity.... ( som 26DC)
a aj tento tyzden prsia ma bolia

bets
26. jan 2012

35. neberiem nic, ja nie som zastancom umelych preparatov. akurat som si kupila cistu stavu z ciernych ribezli (nie dzus, ale pasterizovanu stavu). aj deti radsej liecim citronom, cesnakom, medom a pod.
my sme sa na nic nepripravovali, takze som nic specialne neriesila. normalne sa tesim na vecerny poharik vinka, ktoreho som sa musela teraz vzdat.
a este sa musime rozhodnut, ci chceme ist do toho buduci mesiac alebo nie, potom by termin uz bol december a nechcem rodine pripravit chaos na vianoce 🙂

drobcek1506
26. jan 2012

milacik3 toto iste ja bolenie v podbrusku picanie sem tam mi to ide do krizov a teraz pon novom ma tlaci ako keby potrebujem na velku potrebu idem a nic bola som u lekaraa a povedal mi ze mi nic nneni robil mi aj stery a nic ale dal mi antibiotika ktore som dobrala a ziadna zmena zacalo to znova lenze ja som mala posledny menzes 24.decembra a najplodnejsie dni som mala do toho 7meho januara u lekara som bola tyzden aj pol po tom to by uz videl tehotenstvo???dakujm vam za rady ☹

milacik3
26. jan 2012

@drobcek1506 podla mna urcite nemohol by nic vidiet aj keby sa podarilo otehotniet toho 7.1 a bola si tam minuly tyzden to je velmi skoro aby nieco videl...a teraz priblizne 24.1. si mala mat MS a nemas? a robila si si test?

katkas1
26. jan 2012

@drobcek1506 to by este urcite nic nevidel

veronika.86
26. jan 2012

@drobcek1506 ja som asi 5 dni pred ocakavanou menstruaciou zacala mat rovnake priznaky ako pri nej,samozrejme typicke pre mna..to znamena bolestive prsniky,bolesti v podbrusku ,akurat sme boli na svadobnej ceste,tak som taaak hromzila,ze dokelu,nemohlo to pockat..lenze ked bolesti nesutavali ale ani menzes sa nespustal..tak uz na treti den som zacala mat podozrenie,ci nam to ozaj na prvykrat nevyslo.. 😀 a ked sme sa vratili domov,prave v den ocakavanej menstruacie,som si spravila test a uz bol pozitivny,cela nadsena som nabehla lekarke na druhy den a ta sa na mna len tak pozrela,ze no to ste stu skoro,vysetrila ma sice,ale povedala ze ona tak od 6teho tt moze objektivne povedat ci sa jedna o graviditu a kedze som mala mat o dva mesiace aj rocne vysetrenia a stery,tak ma objednala az o 8 tyzdnov,ale testu som verila,mezes neprisiel a ona nakoniec tiez tehotenstvo potvrdila 🙂

katey
autor
26. jan 2012

@bets 🙂 jasne, chaos na vianoce neni nic moc, ked uz mas deti. mne je to v podstate jedno. ja musim uzivat kys listovu, lebo mam nejaku poruchu zrazanlivosti, ale nic vazne, len ze musim brat tu kyselinu.

katus83
26. jan 2012

@all123 jaj tí chlapi raz-dva naplánujú deti, ale rodiť musíme my 🙂 ...aj ten môj má silné reči, že on chce veeeľa detí, že tromfneme Máriu Teréziu 😀 ...už som ho, ale vyviedla z omylu 😎

katus83
26. jan 2012

@katey Takže dnes nič nové? ... aj ja sa cítim stále tehotne 😀 Nervózna som tiež a hlavne sa neviem dočkať budúceho týždňa, nech si môžem urobiť test. Včera ma to ťahalo do lekárne, ale odolala som 🙂 ... no neviem dokedy to vydržím 😉

drobcek1506
26. jan 2012

a baby ked mi dal antibioika a ja som ich zobrala nemoze sa mi nic stat keby som nahodou tehu??idem veru do lekarne vybehnut a kupit si test ked sa vratim sa ozvem dakujem vam zatial 🙂

katey
autor
26. jan 2012

@katus83 ee, nic nove, ale stale viac rozmyslam ci si veru nepojdem ten test kupit. ty kedy ocakavas menzes?

katus83
26. jan 2012

@katey 1.2. ...tiež stále viac premýšľam či by mi už niečo test ukázal

milacik3
26. jan 2012

@katus83 a kedy si mala poslednu MS?

katey
autor
26. jan 2012

@katus83 hehe, to mame rovnaky cyklus, tak sa dohodnime, kedy si obidve urobime test 🙂

drobcek1506
26. jan 2012

test negativny toto nie je mozne tak z coho mi je stale tak bblbo stale ma boli podbrusku a je mi zle nenni som vo svojej kozi toto nie je uz mozneeee ☹

milacik3
26. jan 2012

@drobcek1506 mala si pockat do rana, ranny moc je najlepsie na testovanie... A ani ducha si nemala?

drobcek1506
26. jan 2012

Mam este jeden kupila som si dva stale ma ten podbrusok boliii maleho mam ak ze ani neviem kedy ma 2,5roka a nie a nie otehottniet poslednu menstruaciu som mala 1.den-24.decembra plodne dni najviac mi vychadzalo 6-7januara minuly minuly tyzden u lekara robil mi aj stery ze mi nic neni lebo mne to sem tam vyzaruje do krizov zjem za tonu kysleho co u mna zvykom nie je dal mi aj tak antibiotika ze keby nahodou tam nieco mam ale ze tehotnost nevidi menstruaciu som mala dostat do 24.januara a nedostavila sa niekde chyba musi byt

bubinko83
26. jan 2012

Ja som skor mala pocit že tehotna niesom a už som davno bola 😀

katus83
26. jan 2012

@milacik3 4.1.

katus83
26. jan 2012

@katey ja by som si najradsej uz aj hned 🙂 ale chcem vydrzat este aspon tyzden...len ci sa mi to podari 🙂

katey
autor
26. jan 2012

@katus83 tak sa dohodnime, ze si urobime test v pondelok rano. vydrzis do vtedy? ak povies ano, aj ja vydrzim, lebo budem chciet dodrzat slovo 🙂

ikushik
26. jan 2012

Ahojte, 🙂 už dááávno som na modrom konikovi nebola, uvidime ako to bude teraz. pripajam sa k tebe katey v pondelok rano sa aj ja chystam robit test 🙂 nemam pravidelny cyklus a bola som aj prechladena, vtedy mi ms meska aj tyzden... ale teraz je to uz vazne dost, lebo poslednu ms som mala 9.12, jujj vsetkeho sa tak bojim lebo pred dvoma rokmi sme prisli v 3.mes. o dvojicky 😢

ylanee
26. jan 2012

ahojte, viete mi poradit, ak ma v posve stipu spermie? :( asi to nie je dobre vsak...

milacik3
26. jan 2012

@katus83 tak este nemozes mat MS nie?

katus83
26. jan 2012

@katey do stredy nevydržíme? 😀

katus83
26. jan 2012

@milacik3 ešte nie, až v stredu .... dúfam, že nepríde ...

kemonka
26. jan 2012

Ahojte, môžem sa pridať? 🙂 Ja mám taký pocit tehotenský, ale asi tehu nie som
@drobcek1506 asi tak podobne som na tom ako ty, strašne bolesti do krížov, bolia ma prsia už druhý týždeň a je mi blbo 😖

drobcek1506
26. jan 2012

baby a cakate prve babetko????to brucho ma stale boli a nie a nie zistit co to je ked nedostanem do 1.februara tak pojdem este raz lekarovi ☹

stardust
26. jan 2012

ked zacnem vzlykat pri pozerani televiznych sprav, ked sa mi nahrnu slzy do oci pri myslienke, ze by sa daco stalo nejakym malym deckam, tak som tehotna.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre