Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Mám 14 rokov a som tehotná. Čo mám robiť?

sofi0098
30. nov 2015

😢

kllamarka
30. nov 2015

Vynos a daj na adopciu. Je nespocet ludi, ktori na deti cakaju, lebo nemozu mat vlastne.

ludka140281
30. nov 2015

povedz to rodičom 😉

99zuzula
30. nov 2015

No namiesto sexu si sa mala ucit pravopis! Robit sa pise s makkym i !!
Nie si este svojpravna tak to povedz rodicom, oni rozhodnu za teba.

sasa1983
30. nov 2015

Toto uz snad ani mozne nie je! Tak bud si mlada robi srandu,alebo fakt si to tu trtkaju (s prepacenim) navzajom ti,co by sa radsej gramatike mali venovat. Vobec to nebyje do ocy? (Tymto zdravim otca)

nikolet_89
30. nov 2015

Ak to je len zart ci zabavka s kamoskami tak si skuste najst nieco lepsie 😉
Ak to myslis smrtelne vazne tak v prvom rade by som isla ku gynekologovi aby tehotenstvo potvrdil ci vyvratil a ako dalsi krok treba ist za rodicmi a povedat im to...spolu sa dohodnut co spravite si ozaj mladunka vo veku 14 rokov je adopcia ci prerusenie tehotenstva asi najlepsie riesenie...ale mozno ti rodicia pomozu a budu sa o male starat kym dovrsis plnoletost...v kazdom pripade sa o tom musia dozvediet nielen tvoji ale aj rodicia chlapca, ktory sa ma stat otcom...

sissy27
30. nov 2015

choď k lekárovi, ak budeš naozaj tehotná, tak informuje rodičov, sociálku, políciu a potom už budeš robiť len to, čo ti kto z nich povie, ty nebudeš rozhodovať o ničom...

smatka
30. nov 2015

Povedz to doma.

worker_falcon
30. nov 2015

rodičom musíš povedať. a frajerovi tiež, bude nadšený. Určite bude milujúcim otcom, len škoda, že vás bude milovať z BASY 😀 Aspoň prvých pár rokov. Ale tak budete mať základ pre úspešnú rodinu...

evulik858
30. nov 2015
Používateľ evulik858 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od evulik858.

@worker_falcon ja som z tvojho komentaru asi umrela :D

astonka
30. nov 2015

no určite! a čo maš "robyt" no moje zlaté učiť sa pravopis v prvom rade a nie sexovať bez ochrany a k tomu ešte pod zákonom....

dominika6
30. nov 2015

worker_falcon
povedať to otcovi a frajerovi je asi jedno a to isté...
alebo aj brat by bol ešte dalšia možnosť...jaaaaj... 😀

andreasmola
30. nov 2015

Ak hovoris pravdu tak to ucite povedz rodičom.. napis ip ..môžme sa porozprávat 😊

butterfly333
30. nov 2015

určite sa tu len zabava a vobec nieje tehu.

8291
30. nov 2015

Ty jedine povedať rodičom co je vo veci a všetko bude závisiet od rodičov ako sa oni k tomu postavia,tak bude.ty nerozhodneš o ničom

honey1151
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubinko1506
1. dec 2015

urcite to povedz rodicom a navstiv gynekologa - s nim sa budes moct porozpravat aj o preruseni tehotenstva, resp. vynoseni dietata, co ti odporuci on ako lekar. podstatne bude kazdopadne, ako sa k tomu postavia tvoji rodicia a rodicia buduceho otca.

suve99
1. dec 2015

Uffff.....tak toto je veľmi skorý vek nielenže na sex, ale i na tehuľkovanie....no, stalo sa....pýtaš si radu, čo robiť..určite to oznám minimálne mame, ak si dobre rozumiete, môžete hneď spolu navštíviť i gynekológa. Nepoznám Tvoje zázemie, ale dieťa by som si vziať ani v tomto skorom veku asi nedala.... Priateľ, či skôr iba bio-otec dieťaťa, ak má viac ako 15 bude mať problémy....ale všetko sa dá, ak sa chce...
Prípad mojej spolužiačky zo strednej..otehotnela tiež v 14tich, porodila zdravú dcéru v 15tich, jej priateľ si to odsedel...v 16tich sa vzali, spolu vychovali dcéru, ktorá tento rok úspešne dokončila i VŠ...žijú a sú spolu šťastní, no nebolo to bez problémov...bohužial odvtedy ďalšie dieťa nemala...asi nemohla...
Je to na Tebe, ako sa rozhodneš, budú Ti tu radiť všeličo, len Ty potrebuješ najskôr naozaj poradiť od lekára, rodičov a pod.... Je to na vás, držím silno palce, nech to dopadne, čo najlepšie pre Teba, bábätko i ostatných....

l3yla
4. dec 2015

Dúfam že to je joke 🙄

jolly84
4. dec 2015

Že si blba 😀

nikz
4. dec 2015

Ahoj, na tomto linku http://www.alexisporadna.sk/ nájdeš pomoc, ktorú potrebuješ 🙂. Držím palce!

pumpkincake
4. dec 2015

Mam spoluziacku z vysky co porodila v 15 tich. Dieta by nikdy nedala prec a teraz hovori, ze je stastna, ze sa jej to stalo. Uz ma aj vysoku skolu za sebou a dokonca uz ma tretie babo. S tym istym co ma prve aj druhe. A ma krasnu rodinu. No mozno mala stastie a tiez ju podrzala aj rodina.. je to brutalne skoro, ale ked uz sa stalo darmo plakat nad rozliatym mliekom..proste sabude musiet postavit na nohy skor . Svet sa zato nezruti ani jej ani nikomu z nas 😀 ak je to joke tak radsej miesto vtipkovania sa uc 😀 alebo citaj knihy

hefo
5. dec 2015

Tym, co ti radia tzv. "prerusenie" (co je to v skutocnosti, snad nie je problem zistit) tehotenstva never, casom by ta vycitky dobehli. Tiez odporucam Alexis poradnu uvedenu vyssie.

vierkal
19. jan 2016

ako prve to treba povedat rodicom. Netreba hned odcudzovat dievcinu 14 rocnu. Je to chyba aj matky ,mozno sa s nou o tom --- sexe,ochrane ani nikdy nebavila.Mozno dcera hladala utechu a podporu v zivote v chlapcovi a proste sa to stalo.Len nepise kolko ten chlapec ma rokov.Dufamze nie 14 xi aj je dievcina romskeho povodu tak je to u nich normalne a ak je biela tak mozno trpi vnutorne ,mozno nemala oporu v rodicoch ktory na nu kaslali.je vela takych pripadov a je vela zien co sa s dcerami o tom vobec nebavia na co si maju dat pozor atd. Drzim palce a moj nazor je taky radsej si to daj vziat lebo budes mat pol zivota zbabrany, neuzila by si si ani krasneho veku ,ani slobodnych chvil mas skolu , buducnost.Dietatko je krasna vec ale s dietatkom tolko nespravis a nezazijes 🙂)))

marusia12
19. jan 2016

Čo máš urobiť? V prvom rade poďakovať matke, čo z teba vychovala, že sa v 14 rokoch pelešíš....

friday13th
19. jan 2016

začat rozmýšľať

stary_ujco
19. jan 2016

Odkedy táto tema vznikla, už prázdniny skončili, takže ďalšie dohadovanie je zbytočné. Slečna sa vrátila do školy a má teraz iné problémy, ako zabíjať nudu na anonymných fórach...

Tu začni písať odpoveď...

Odošli