Mám chuť na mäso a šunku. Bude to chlapec?

zuja14
24. sep 2014

Vždy som bola na sladké, a teraz naň mám chuť len občas, teda skoro vôbec. Keď som hladná, tak skôr mám chute na šunku, mäso, polievku, zeleninu... Hovorí sa, že ked je chuť na sladké, bude to dievčatko, ked chuť na kyslé, slané, tak chlapec. Viem, že je to naozaj u každej ženy individuálne, no predsa len by ma zaujímalo, či sa tu nájde niektorá z vás, ktorej v tehotenstve zachutilo mäso, šunka a naopak sladké velmi nie a čo sa vám nakoniec narodilo 🙂

sylvia225
25. sep 2014

ja mám dvoch synov a pri každom tehu úplne iné chute ... pri jednom bez sladkého, bez mäsa - absolútny odpor, pri druohom všetko doradu som šrotovala :D

lady511
25. sep 2014

@zuja14 Ahoj...tak ja som mala v prvých mesiacoch chute na kyslu kapustu a kyslu vodu z kapusty 😀 pila som ju na poháre 😀 😀 a kura každý den aspon jedno toto bolo aspon 4 mesiace neustále kura a kapsta a zemiaky,,,,a posledne mesiace zakusky aspon kilo,,kadejaké špice,laskonky,a nakoniec to bolo dievča,takže u nás tato povera neplatí 😉

zuja14
autor
26. sep 2014

@warholette mne je uplne jasné, kedy je rozhodnuté o pohlaví. Ja ho nechcem nijako ovplyvnovat. Mna proste len zaujimalo, aké chute mali ženy a čo sa im nakoniec narodilo a či fakt tie chute určujú čo to má byť.
Viem, že jedením mäsa, či sladkosti neovlyvnim pohlavie.

zuja14
autor
26. sep 2014

no vidím žienky, že je to fakt rôzne a ako tu niektorá z vás napísala, je to 50:50. Tak uvidíme, čo to bude 🙂

dollynkaa
26. sep 2014

To je debilina podla mna. Ja som jedla uuuplne vsetko co predomnou neutieklo pocas tehotenstva a mam dievca.

dollynkaa
26. sep 2014

@lady511 jak keby si o mne hovorila s tou kapustovou vodou a kilo zakuskov. A mam tiez dievca;)

nenullienka
26. sep 2014

Pri prvom som mala stále chuť na jahodovú zmrzlinu a polievky. Teraz tiež by som len sladké jedla a klobásy také ešte mäkké nevyschnuté a jem na kilá ovocia. A mal by byť chlapec. A ešte pleť vraj dievčatko uberá krásu a ja pri oboch tehotenstvách pleť, vlasy, nechty katastrofa - a mám a čakám chlapca 😀

maribell
23. okt 2014

hlupost! 😀 moja kamaratka bola masova ..dokonca chodila do masiarstva kvoli voni a ma dievcatko 🙂

ejuska79
23. okt 2014

tak ja som to tak napriklad mala, pri dcerke som jedla same jogurty, sladke veci a pri synovi mi chutil hlavne kebab, treska v majoneze (inak ja maso vobec nemusim).. paradxne dcerka je masova po muzovi, syn maso vobec neje, aj ked je na malinke kusocky skryty v ryzi, zaciti a vypluje to... ale nemyslim, ze je to nejaky znak urcujuci pohlavie.. inak pri dcerke mi byvalo priserne zle, pri synovi trosku menej...a zase podla brucha a "vizáže" mi tipovali pri dcerke chlapca.. celkovo mi pri oboch tehotenstvach velmi liezli na nervy tieto zarucene babske určovania pohlavia a taktiež som nemohla cítiť vetu "ako sa bude volat?" 😀 a este jedna rarita - ja som pri synovi vobec nezarastala.. som sa nemusela vobec holit, len take makke paperko... skoda, ze to neostalo 😀

gangulienka
23. okt 2014

ja som nejedla maso pri dievcatach vobec a teraz zase nejem a bude to isto chlapec 🙂

womankc
23. okt 2014

@zuja14 podľa tohto sa nedá orientovať, mala som 4 tehu a 4 rozdielne chute a priebeh, pri dievčatách totálny odpor k mäsu , pri prvej dcére som jedla len varené cestoviny suché, drobné kyslé ovocie ako maliny ,či ríbezle , a zemiaky na kyslo s vytlačeným celým citrónom , pri synovi som musela mať každý deň liter mlieka a dobošky , pri poslednej som nemohla cítiť mäso,ale huspeninu mi musel muž každý večer ísť kupovať do reštiky a to mäso som odtiaľ vypichovala , takže tak asi , samozrejme všetko sa u mňa zdržalo v prvom trimestri veľmi krátko pri poslednej som mala silné nevoľnosti veľmi dlho , kadejaké chute mnou zmietali ...........a napríklad pri poslednom som bola na stopro presvedčená, že čakám syna a až tak som bola o tom presvedčená, že keď mi dr. povedala, že to vidí na ružovo , som ostala tak zarazená , že sa ma až spýtala, že či je všetko v poriadku hehehehhehehehh

koniarova
23. okt 2014

Nečítala som predchádzajúce odpovede, len nadpis. A teda závidím ti tvoje "starosti". 😀 😀 😀 😀 😀

womankc
23. okt 2014

@zuja14 jáj a ešte som si spomenula, že keď som čakala prvú dcéru, to som ešte nevedela, že čo to bude a teda prešli tie nevoľnosti začiatkom 4 mesiaca a prešli tie nevoľnosti ukrutné a ten jedálniček, čo som ti písala , tak sme šli na dovolenku do bulharska a tam tá klíma mi nejak asi prospievala, lebo mi tam strašne začalo brať na jedlo a boli sme v nesebare a tam sú také rybné bufety, že rybné špeciality všetky od výmyslu sveta a ja som vtedy mala asi tak cca 50 kg a po tom 4 mesačnom hladovaní a vracaní som vyzerala ako z mathauzenu no a tam mi to zavoňalo a doslova som sa tam napchávala , že môj mm tam vtedy minul strašnú sumu lebo som zjedla asi tak len 4 porcie kreviet takých veľkých, žabacie stehienka, vyprážanú platézu, chobotničky, sardinky a čo ja viem čo ešte , celé tie posedy fascinovane po mne hľadeli včetne asi piatich tých predávajúcich v tých okienkach a nechápali, lebo ja som sa slastne oblizovala a usmievala a pri tých žabacích stehnienkach už prestávala väčšina chápať 😀 😀 😀 no ale asi jej to padlo dobre, lebo je z nej teraz nesmierne šikovné a múdre dievča, asi to bude tým jódom . 😉

sarinka2012
23. okt 2014

@zuja14 Ja som maso nemohla ani citit a mame dievčatko 🙂 a inak som riadny masožravec 😉

mamkamiska
1. nov 2014

Ahojte...ja som v prvom tehu každý deň po treťom mesiaci musela zjesť ryžu v mlieku a tyčinku koko..dokonca ešte aj keď som už mala kontrakcie tak som si ju uvarila a zjedla..a doma máme 5 ročného chlapca..takže si nemyslím,že chlapci idu skôr po mäse.. 🙂 teraz jem skôr šunku a slané,ale ešte nevieme čo budeme mať.. 🙂

lara45
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre