Mám dve čiarky na teste. Kedy mám ísť k lekárovi?

dzenar
12. feb 2014

Kedy treba ist ku gynekologovi ked mi test ukazal 2 ciarky a poslednu menstruaciu som mala 10. januara

luba28
12. feb 2014

@dzenar staci az v marci,-aprily,...ak nebudes mat ziadne problemy

monicm
12. feb 2014

@dzenar v podstate by si mohla už teraz,ale byť tebou,tak počkám ešte týždeň,aby si sa zbytočne neprehnala,pretože ešte nemusí byť nič vidieť.

bajana
12. feb 2014

ak nebudes mat ine problemy, tak za seba doporucujem az v 7tt, teda po 21.2, to by uz mohlo byt vidiet srdiecko....blahozelam 🙂

sense
12. feb 2014

ked budes v takom 10tt....pokial nebudu ziadne problemy ako krvacanie alebo ine silne bolesti ....

barbora59
12. feb 2014

mne povedali ze v 10tt

ikke
12. feb 2014

zavolaj gynekologovi, on ti povie najlepsie. v krajine s normalne fungujucim zdravotnictvom by ta lekar objednal na konkretny termin.

dzenar
autor
12. feb 2014

@bajana dakujem

nikolet_89
12. feb 2014

@dzenar ahoj ja som sla 3 dni po meskajucej MS sice nic nevidel no mal podozrenie na mimomaternicove tehu tak zobral aspon krv na Hcg a ostatne veci a objednal ma na dalsi mesiac s tym ze testy dopadli dobre

tatso
12. feb 2014

Mne povedal moj gynekolog, ze ak budem mat test pozitivny, teda 2 ciarky, tak sa mu mam ozvat a mi da termin.

kofoluska
13. feb 2014

Urcite zavolaj svojmu gynekologovi a uvidis, co Ti povie. Pravdepodobne Ti da termin niekde okolo 10tt. 🙂 Gratulujem.

dzenar
autor
13. feb 2014

@kofoluska dakujem pekne

satanka1
13. feb 2014

@dzenar nechod moc skoro este nebude nic vidiet a zbytocne sa vyplasis.okolo 8tyzdna uz bude vidiet aj srdiecko.

maria1989
13. feb 2014

@dzenar ale ak máš nejaké zdravotné problémy, resp. sa na niečo liečiš, bež hneď. nemyslím nádchu, ale so štítnou žľazou, trombofilný stav a podobne. inak blahoželám 🙂

patusha282
13. feb 2014

ahoj ja som bola u dr, keď som bola v 5 tt a už bolo vidno srdiečko, tiež blahoželám 🙂

hopok
13. feb 2014

ahoj, mne meskali kramy a tak som si urobila test, hned som voalal doktorovi a on sa ma spýtal na poslednú menstruaciu. a povedal mi ze mam prist po 6 týždni ako som ju mala. no dufam,že som to zrozumitelne napisala.gratulujem.

andrejka1994
13. feb 2014

@dzenar ja som sla hned ako som mala pozivitny test, a vobec tam neslo o to ci mu bije srdciecko alebo co, proste ma vysetrila z vnutra normalne a hned povedala ze to je tehotnost a sla som na sono a bola som v 4tt .... ,ale ak si si nie ista pockaj tyzden sprav este jeden test a chod ku gynci...🙂

20petka2707
13. feb 2014

ja som išla po 3 tyzdnoch meškania menstruacie, povedal, že by som mala byt v 7. tyzdni, urobil mi ultrazvuk, videl tam len tehotensky vačom so žltkom a povedal, ze pravdepobne som mala posunutu ovuláciu, a vyzera to na 5. tyzden tehotenstva, mám prisť o 3 tyzdne a uz by malo byt vidieť aj plod, veľmi sa teším, ale zároven sa aj bojím, kedze toto obdobie je najrizikovejšie

lejlla
13. feb 2014

Ja som volala hned a sestricka ma objednala ked som bola cca 6 tt...

dzenar
autor
13. feb 2014

Dakujem vam všetkym dievcata 🙂

luciannka83
13. feb 2014

@dzenar ja som mala poslednú mm 11.1. a keď som bola v pondelok, tak ešte nebolo nič vidieť, objednal ma o 2 týždne.

dzenar
autor
13. feb 2014

@luciannka83 a test ty ako vysiel

tatianatana
19. máj 2019

Ak ano tak len na zaciatku cca 4tyzden. Viem ze k lekarke je ist este skoro,pretoze nic neuvidi, no ja mam taky problem ze sa liecim na stitnu zlazu a beriem tabletky (eutyrox 50). Myslite,ze v takom pripade by mi bez vahania urobila krvne testy aj tak na zaciatku? Bojim sa,pretoze viem ze chora ŠŽ moze negativne ovplyvnovat tehotenstvo 😔 Dakujem

diaalex
19. máj 2019

@tatianatana keď ti vyjde pozitívny test, chod ku gynekológovi, povedz že si tam kvôli štítnej zľaze, nech ti zoberie krv 🙂 ale tam budeš musieť ísť este párkrát, kedze sa musia uistiť že ti hladina HCG stúpa

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre