Mám pomer so švagrom a som tehotná

wewericka22
20. dec 2013

Musela som si zmenit nick kedze ma tu vela ludi pozna,moj problem je v tom ze mam pomer zo svagrom uz asi rok,no ide o to ze som tehotna a je viac nez iste kto je otec...Moj muz chce testy otcovstva,su bratia tak by mali byt testy v moj prospech vsak?nechcem sa vzdat manzela ale ani dobreho milenca...

lucka1987
20. dec 2013

omg

aduskatt
20. dec 2013

neviem, ktora varianta je v Tvoj prospech🙂Kazdopadne, ak si myslis, ze preto, ze su bratia, tak TI test potvrdi, ze manzel je otcom, tak sa mylis........aj ked su bratia, rovnaku DNA nemaju.......

wewericka22
autor
20. dec 2013

čo mám terz robiť?

maribell
20. dec 2013

uz je zbytocne plakat nad rozliatym mliekom ..

lucka1987
20. dec 2013

@wewericka22 no skor si neskor vyjde pravda napovrch.. bud zatlkaj ako partizan a nedaj si DNA testy za ziadnu cenu robit a nadalej klam svojho manzela po zvysok zivota a ved dvojity zivot so svagrom ú co sa skor ci neskor prejavi navonok / alebo chod so svetkym von a modli sa aby tvoja " chyba" nemala fatalne nasledky, ako odchod tvojho manzela a strata milenca, kedze su v jednej rodine..

aduskatt
20. dec 2013

@wewericka22 nuz, tazko sa sedi na dvoch stolickach.......daj si urobit testy, podla vysledkov uvidis.......... a mozno by som aj popremyslala, ci stoji za to tahat to na obidve strany

anjelicek26
20. dec 2013

@wewericka22 este len zacinaju prazdniny jaaaj

ada12345
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jatamido
20. dec 2013

...už som to raz písala v jednom príspevku...ale mňa tu naozaj raz .ebne 😀 😀 😀

marianqa
20. dec 2013

už tu bola aj téma hanbím sa prdnuť pred manželom,jáj žienky niektoré na materskej nevedia čo od rozkoše 😀

billam
20. dec 2013

@wewericka22 aspoň, že to je v rodine 🙂...babka a dedko zostavaju 🙂

sissy27
20. dec 2013

@wewericka22 jasné, že testy budú v tvoj prospech - na 100% budeš matkou ty, tam niet pochýb 😀 no a otecko - sa uvidí, ale každopádne rovnakú dna nemajú ani jednovaječné dvojičky, takže neboj, pravda sa ukáže 😉 a švagriná čo na to? si to prehoďte medzi sebou, stále to bude všetko v rodine 😀

stastenka42
20. dec 2013

@wewericka22 my mame suseda a ten mal najprv manzelku a po 7 rokoch sa rozviedol a zobral si jej sestru..vychadzaju spolu vsetci vyborne..dokonca si robil srandu ze nemusel menit svokru 🙂 mas podobny pripad...drzim palce.. 🙂

leonela666
20. dec 2013

...no ak muž žiada testy otcovstva, tak asi niečo tuší, ináč by ho to zrejme nenapadlo, okrem toho to niečo aj stojí a pochybujem, že by chcel len tak vyhadzovať peniaze do luftu... no, ženská, zavarila si si teda riadne ale tak Ti treba, keď Ti jeden chlap nestačí...

koralinka
20. dec 2013

autorka asi oblubuje seriál Chlapi neplačú a prevtelila sa do postavy Noriky :D

sono2
20. dec 2013

@wewericka22 si pas? Aký v tvoj prospech. Ty môžeš mať s cudzím človekom dna na 70 percent spoločné ale nikdy nie na 99,999 ako ukážu testy. Takže ti garantujem že test otca určí. Si dosť odvážna, nebolíš sa toho hore? Je to tvoja vec. Ale myslím si že je to káva. Mysli na to čo robíš v živote sa ti to vráti ako bumerang. Neprajem ti to, ale ťa len upozorňujem. Možno že si raz spomenieš.... Uf, sila ako rozmyslaš a si k tomu ešte naivná.

lubka1983
20. dec 2013

@aduskatt pane boze. Ona si mysli,ze maju rovnaku . DNA. akta x. 😀

marianqa
20. dec 2013

Ja len sa čudujem že jeho brat nemá rozum a že to vôbec dovolil že to začalo kedže očivine ty si od rozumu kompletne,,, 😒

danjelca
20. dec 2013

no vidíte sú aj prípady kedy by bol muž vdačný že má jeho žena "normálneho milenca"..ale brata???uf to je úder nie pod pás ale rovno do srdca.

zibi
20. dec 2013

tak toto je uz sila fakt 😝

fomarik
20. dec 2013

fu, smiech cez slzy toto. 😝
Ale to, že su bratia nie je žiadna výhoda, DNA je predsa jedinečná! ešteže nemá viacerých bratov, či?

malinkaaninka
20. dec 2013

neboj sa,ak ťa odkopne manžel aj švagor,ešte ti ostáva svokor.

bonnie1
20. dec 2013

jej uz aku vyhovorku pouzivaju tie chudery - ze preto je dnes zaregistrovana lebo ju tu vela ludi pozna..jasne ides si po radu na MK..je ubohe co tu niektore stvaraju .. je to portal pre matky a nie na lacnu zabavu..skoda no. ked si aj matka, cakatelka alebo snazilka tak si na smiech ze nemas inej roboty ako take hluposti tu pisat. a ked si nejaka pubertiacka tak ta lutujem ze piatok- zaciatok prazdnin a ty si odkazana na taku zabavu 🙂

jasminet
20. dec 2013

gratulujem 😀 😉 😅

lucka1912
20. dec 2013

Nerobis scenar k tej hovadine Chlapi neplacu????
A ake bude pokracovanie??

pea87
20. dec 2013

@lucka1912 haha presne to ma napadlo ze tema je fejk a zakladatelka casto pozerava Chlapi neplacu 😀

irriss
20. dec 2013

Ve Statusu mas napsano: Cakame babo...(12.tyzden tehotenstva)

Pozadej admina, at Ti udela zmenu.z "cakame" na ...CAKAM BABO.... 😉

@wewericka22

juliana77
20. dec 2013

@wewericka22 Samé nové registrácie a nemôžem si pomôcť, ale tieto novo pridané diskusie mi prídu ako vymyslené bludy, alebo nestíham sledovať ako svet zošalel. Neuveriteľné.

Veď načo by sme doma chrápali s manželmi a manželkami, ked môžeme voliť z radov kolegov a švagrov a susedov.

tamarka
20. dec 2013

fuuuha, mne sa sníva asi... ja nemooooooožem..... sú bratia tak testy v prospech matky, končím....asi sa udám.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sinqa
20. dec 2013

niekto sa velmi nudi ked vymysla taketo somariny...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre