Morfologický ultrazvuk u MUDr. Slezáka

thinna33
11. máj 2015

Ahojte, dostala som od mojej gynekologičky vymenny listok na morfologický ultrazvuk k Dr. Slezakovi. Čitala som ako ste tu o ňom písali že je spolahlivý a dobrý, a že sa platí 35 eur, opýtala som sa to aj mojej doktorky a vravela tiež, že budem doplácať 35 EUR. Zavolala som a objednala sa a pýtam sa ako dlho bude vyšetrenie trvať, že do 20 minúť a kolko budem doplácať a sestrička vraví, že 50 EUR. Zaskočilo ma tak jej vravím, že 35 eur mi vravela moja doktorka, že to ste asi zvýšili ceny, tak iba uhm som dostala ako odpoveď.
Ako to teda je, prečo sa dopláca tak vela ked vyšetrenie trva len do 20 minút? Inde to robia predsa za 50 eur bez vymenneho listka a vyšetrenie trva dlhšie, aspoň tak som sa tu vo fore dočítala, tak som z toho celkom zmätená. Môžem si vybrať aj iného Dr. za tych 50 eur bez vymenneho lístka alebo ako to mam chápať?

maslenka47
11. máj 2015

Je to sukromna ambulancia, moze si pytat, kolko len chce. A ty sa zase mozes rozhodnut, ci zaplatis, alebo pojdes inam. V nemocnicnej ambulancii ti morfi sono spravia zadarmo...

nikoletah
11. máj 2015

Ja som platila minuly rok cca 37 asi.. ale ja som bola u Slezaka v Dunajskej Strede, utorok je tu... no dala by som aj 50...

lulu0123
11. máj 2015

@thinna33 presne, aj ja som tam volala prednedávnom a tiez som bola prekvapena z tej sumy. navyse v case kedy potrebujem, tam ani doktor nebude, ale nejaka doktorka a je zaujimave, ze ju pan Google takmer nepozna, narozdiel od dr. slezaka. tak neviem, zatial som objednana, ale tiez rozmyslam ci nepojdem inam.

thinna33
autor
11. máj 2015

Ano sukromna, no poslali ma priamo tam v ramci vysetreni, na ktore mam narok, nevybrala som si ich sama. Urobia mi aj zaznam sa USB neviete?

thinna33
autor
11. máj 2015

Ako ok, ked to tak vezmeme tak je to len 15 eur navyse, len ta suma 50 eur uz vyzera trocha prehnanejsie ako 35.. 😠
Lulu, aj mne dala na vyber dva terminy, ale hned povedala ze termin cez obed robi doktorka a termin vecer robi Slezak. Tak som dala vecer, aj ked je to az 19.30.

nikoletah
11. máj 2015

@thinna33 poslali ta priamo tam lebo lekari sa poznaju... asi maju nejaku dohodu s tvojou gynekologickou, -ze vsetkych posliela k nemu... ale nemusis k nemu ist. Mne moj dr povedal ze je dobrovolne vysetrenie kedze musim zaplatit, ale on velmi odporucuje Slezaka... Mne zaznam nerobili.

lulu0123
11. máj 2015

mne hned ked som je povedala ze k dr. slezakovi, v akých termínoch, co mi dala moja doktorka, tak ze vraj tam cely mesiac vôbec nebude, tiez mam termin vecer, to som chcela kvôli manzelovi..no uvidíme, ci sa mi to bude chciet este riesit aj niekde inde.lebo uz bez toho neviem co skor🙂

lulu0123
11. máj 2015

@nikoletah a aspon nejaku fotky ti dali?

nikoletah
11. máj 2015

@lulu0123 foto dal, pocital malej prsty na rukach, poukazoval vsetko, mala je zdrava, ziadne rodene vady nezistil chvala Bohu...

thinna33
autor
11. máj 2015

@lulu0123 tak skoda a kedy mas ist? ja mam 27.maja

lulu0123
11. máj 2015

@thinna33 praveze aj ja mam ist 27.5. o 19, tak ze by tam predsa len bol...volala som tam uz pred dvoma tyzdnami, tak teoreticky sa mohlo nieco zmenit. to by bolo fajn.

thinna33
autor
11. máj 2015

aha tak pockaj zavolam tam este raz, lebo som si uz ani ja neni ista, volala som pred hodinou asi..

thinna33
autor
11. máj 2015

tak je to tak, bude tam Dr. Slezak, nechapem, tak skus zavolat aj ty a overit si to, ked tak si dat iny termin a chod radsej k nemu ked je taky dobry odbornik

lulu0123
11. máj 2015

@thinna33 potom daj vediet.

thinna33
autor
11. máj 2015

sak uz som aj volala 😀

lulu0123
11. máj 2015

@thinna33 hej hej, napisali sme to v rovnakom case, tak dik za info...

ivanya
12. máj 2015

Ja idem zajtra vecer, ma tam byt Mudr. Rukavicova. Tiez som o nej nic nenasla, tak som si bookla este termin aj u Holana, ale potom v inej diskusii mi pisala babula, ze s nou bola velmi spokojna, vraj bola velmi precizna. Tak som sama zvedava.

zuzka148
12. máj 2015

ja som bola v januari a platila som este tych 35 eur a chcela som ist jedine k nemu. casovo neviem, kolko to bolo, ale boli sme uplne spokojni. vsetko nam poukazoval, povysvetloval, je to prijemny clovek. mozno to bolo aj tych 20min, ale teda dostatocne dlho. dal si zalezat, aby napocital vsetky prstiky a tak podobne. fotku nam urobil tiez, len viem, ze ked chces nejaky iny zaznam, tak treba dopredu upozornit. uprimne, snazim sa nerozhadzovat, ale isla by som k nemu aj za ten zvyseny poplatok.

lulu0123
12. máj 2015

@ivanya napis prosim, ako si s nou bola spokojna a drzim palce vecer, nech je vsetko v poriadku 🙂

lele7
12. máj 2015

Aj ja som bola u Dr. Slezaka a môžem len odporucat!! Je to skvelý odborník, babo popozera do najmenších detailov a mne pozeral aj maternicu, kedže mám vrodenu chybu.. Platila som uz tych 50 EUR, ale nelutujem a išla by som znova

ivanya
14. máj 2015

Tak vcera tam bol Mudr. Slezak a platila som 50€. Mala som termin 19,20 na radu som sa dostala 20,25 uz znacne unavena. Mudr je velmi prijemny, povysvetloval kazdu drobnost, dostala som jednu fotku 3D tvaricky.

duska87
9. dec 2015

ahojte zenyprosim vas kde ordinuje pan doktor slezak.lebo na internete je pisane vsade nieco ine.dakujem

ivanya
9. dec 2015

@duska87 Strecnianska

duska87
9. dec 2015

@ivanya dakujem velmi pekne.

miskkaa
18. dec 2015

Baby koľko sa teraz platí u MUDr. Slezáka za morfo ultrazvuk?

duska87
20. dec 2015

ja som tam bola minuly tyzden a platila som za morfologicky ultrazvuk 50

miskkaa
30. dec 2015

@duska87 A ak si chcela fotku tak si musela doplácať? Či to bolo v tej cene 50 €?

duska87
1. jan 2016

nepytala som fotku lebo mne robila tyzden predtym moja pani doktorka.tak neviem
@miskkaa

zuzka148
2. jan 2016

@miskkaa ja som platila este staru cenu 35e a bola v tom fotka. Len to treba dopredu povedat.

xoxa
22. aug 2016

Skusim tu. Kde presne na Strecnianskej najdem dr. Slezaka? A kedy volat? Nikto mi neberie :(

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre