Môže sa lekár pomýliť v pohlaví dieťaťa?

ketrin1211
14. jún 2013

Ahojte včera som bola na sone (7 mes.) a doktor povedal že vidí gulky mohlo by sa aj stať že by to bolo zle vidieť?dakujem

cukriiicek
15. jún 2013

Väčšinou sa pri dievčatkach mýlia,a ,,dorastú,, gulky osobne poznám take 2 prípady.Hlavne nech je babo v poriadku 😉

bronia13
15. jún 2013

ja poznam osobne par pripadov tiez co sa pomylili doktori chystali veci pre jedno pohlavie a narodilo sa im druhe, vraj vetsinou je to na 80% - ja som mohla vediet v 11tt na 100% co to bude ale nechali sme sa pri vsetkych 3 prekvapit, pri poslednom sa doki pomylil (zabudol) a vravi - ten chlapec sa ale vrti...mat byt Oliver a nakoniec to bola Sasenka, ked som sa ho potom pytala ze preco tak vravel ze je to chlapec, a on vravi "jaj zabudol som ti povedat ze ked zena nechce vediet pohlavie my vzdy vravime ako o chlapcovi" takze mame parik 😀 😎 😵

moon123
20. jan 2015

Mne dnes doktor povedal v 22.tyzdni na obycajnom sone ze na 70% chlapcek...toto su gulky a toto by mal byt maly pipik..tiez neviem ci sa mam tesit ked povedal 70% :/

marion
20. jan 2015

Podla mna kym na 100% nevidiet pipika a gulky tak nie je iste pohlavie 😀 😀 😀 😀

cdecedc
20. jan 2015

Mojej známej lekár povedal, že bude mať chlapca... nakúpili všetko modré, vybrali si meno a zrazu sa narodilo dievčatko :D takže áno môže sa pomýliť 🙂 nie vždy je to 100% jasné

oktobermimi
20. jan 2015

mám takú známu čo mala mat chlapčeka a nakoniec ma dievčatko však @marlenka75 🙂

karinkinamamicka
20. jan 2015

V 30.tt na veľkom sone, som sa pýtala že či ozaj dievčatko. Ako keby ma počula hneď vytrcila pukanu 😀 😀 (a to podotýkam, fotiť sa nechcela a tvaricku schovavala)

matafen
20. jan 2015

Moja gynekologicka mi v 5.mesiaci povedala, ze to bude dievcatko. V 6.mesiaci som bola na specialnom sone (kvoli dedicnym vyvinovym chybam) a lekar mi svatosvate tvrdil, ze vidi gulky, ze si je isty, ved robi sono dennodenne... ale moja gynekologicka trvala na svojom a mala pravdu 😀

kamanima
22. jan 2015

aj v mojom prípade ich videl a máme dievčatko 🙂

natallkaa
28. okt 2015
Používateľ natallkaa je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od natallkaa.

Bodaj by ste mali pravdu. Čakám tretie die´tatko, po dvoch chlapcoch som strašne túžila po dievčatku. Bola som si istá, že je to baba, vychádzala podľa Jonášovej metódy, čínského kalendára aj kadejakých babských rád. Doktor nám v 20 tt. povedal, že naisto chlapec, videli sme to aj my ale stále dúfam, že sme sa všetci mýlili

l3yla
28. okt 2015

Žiadny utz ti to nezaručí na 100% ,utz slúži len na informačné účely 😉

kllamarka
30. mar 2016

Tie dievcata na 80%...neviem, ci sa moze zmylit ked vidi "kavove zrno". 80 alebo ine % to skor bude pri menej kvalitnych vyhladoch 🙂

zuzka1008
30. mar 2016

jasne, nic nieje 100 percent

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
2nika47
31. mar 2016

Tiež mám známu ktorej až do pôrodu tvrdili že to bude chlapec a narodilo sa dievča tak sa bojim aj niečomu veriť ak mi dr povie :D ja mám síce inú ale tak človek nikdy nevie...

ludka140281
31. mar 2016

posledne sono,pred vstupom na porodnu salu: bude to vačší chlapec-------povedal lekár...a mám dcerku 🙂 takže može sa mýlit 🙂

candii
31. mar 2016

Samozrejme .. na 100% budete vediet iba ked sa dietatko narodi 🙂 ale je vysoka pravdepodobnost v tomto stadiu ze sa nepomyli .. ale na isto to nikto nevie

nikula422
16. dec 2018

@natallkaa Co sa Vam nakoniec narodilo? 😉

gta5255
27. nov 2019

Ahojte mne povedal lekar na 75% cakam dievcatko no neviem mam aj video ultrazvuku a neviem teras mohli by ste sa vyjadrit k tomu ďakujem

nikula422
29. dec 2019

@gta5255 znamej tvrdili, ze 100% dievca, este aj pred vstupom na salu a narodil sa Jakubko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre