Používame cookies. Viac informácií tu. OK
zuzana17
31. dec 2011

podľa mňa môže aj pohár riadneho šampanského 😉 , detské takisto 😎 , prečo nie???

anelehka
31. dec 2011

no pekne,moj maly uz jedno vycucal,dufam,ze sa neopije 😀

edie63
31. dec 2011

To je asi nejaka silvestrovska "zabavna" otazka, vsak? Preco by nemohla? Ved je to nealkoholicky napoj, neviem co by na tom mohlo byt nevhodne pre tehotnu.

mima1983
31. dec 2011

Detskeho sampanskeho mozes na hektolitre a aj normálneho tak za pohárik, neboj, nikomu to nikdy neuskodilo ani neuškodí.... ja som si sice detske nekupila, lebo by som ho asi sama nevypila a nikto iny by ho nepil... tak budem na nealku 😉

traktor
31. dec 2011

😀 ...môžeš, len pozor..aby si to s ním neprehnala a neopila sa 😉 :D ..detske šampanské je preto detské, že neobsahuje alkohol..a je vhodné pre deti..je to taka..malinovka 😉 ..a kľudne si môzes pripiť aj pohárom ozajstného šampanského..neublíži ti to 😉 tak na zdravie a PRÍJEMNÝ SILVESTER A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 😉

masinka
31. dec 2011

to detske sampanske je taka navonavkovana umelina, ze by som si radsej dala pohar normalneho sampusu, to babatku menej uskodi (tym nechcem povedat, ze jeden pohar na Silvestra mu uskodi).
U nas pijeme aj s deckami Vineu 😀

kokorunecka
31. dec 2011

😀 😀 Kriste na nebi....
URČITE NIE !!!!!!! Veď to môže malému dieťatku ublížiť !!!

Ja asi skolabujem od smiechu 😀 😀 😀 😀

winona24
31. dec 2011

pohárik šumivého vína určite dieťaťko nepoškodí.... 😅 😅 😅 pane bože milujem tieto hysterické odpovede....

a detské šampanské je malinovka.... 😉 😉

krásneho Silvestra

cikyta
31. dec 2011

Na Silnestra nie , no na Silvestra ano 😀

janka_pn
31. dec 2011

NIE URCITE NEMOZE 😉 😀

vivusika
31. dec 2011

keď vypiješ kartón, tak ti bude zle, či si alebo nie si tehotná 😀 môžeš aj normálne za pohár na zdravie a šťastie v novom roku 🙂 🙂 🙂

nila77
31. dec 2011

ja som pila minuly rok sapmanske na silvestra a bola som v 7mesiaci...ked si vo vyssom stadiu tehotenstva tak to dietatku vobec neuskodi....🙂)))krasny Silver

katren
31. dec 2011

Tak k tomuto sa nebudem vyjadrovat....myslim, ze by ma minimalne admini za odpoved stopli, alebo by som zas dostala jednu z tych "prijemnych" IP

odpoved: MOZE, moja Dominika uz jednu flasu vypila....a teraz jej pride kamos a otvorime druhu flasu

sssimi
31. dec 2011

Na zdravíííííčko-ja budem mať marhulovééééé 😉

ajca123
31. dec 2011

Jasne že môžeš 🙂
A aj pivko si môžeš dat a vinko 🙂 ta trocha ti neublizi 🙂

zuzky1104
31. dec 2011

ale len s mierou 😉

bubinko83
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petkave
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
titulienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mv1
31. dec 2011

možmo už pani mala v sebe jednu fľašu normálneho šampusu, keď písala túto otázku 😀 😀 😀 😀 😀

marecek4
31. dec 2011

a proč si myslíš ž by jsi nemohla-pokud teda zrovna nejsi alkoholička a nepiješ ho po kýblech tak si můžeš dát i normální

siusinocka
31. dec 2011

myslím že v tom detskom je ešte viac chémie ako v ozajtnom. ja pohár si môžeš dať aj normálneho

pingu1
31. dec 2011

ja by som to neskusala... 😀 😀 😀

iinuska
31. dec 2011

tak tuto sa neda zareagovat, toto je vtip dna 😝

lussy211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nadhera
31. dec 2011

taketo lepidlo by som nepila, radsej si daj pohar ozaj kvalitneho samupusu , neboj, neuskodi ti. PF2012 🙂

lussy666
31. dec 2011

nemala by si....predsa len...sampanske..... 😀 a dala by som si pozor aj na tycinky.....

adka7755
31. dec 2011

pokiaľ nemáš cukrovku..tak určite áno 🙂 🙂 jediné čo sa ti môže stať,..že ti bude ťažko od žalúdka z toľkého sladkého 😀 😀

cumliatko
31. dec 2011

Ja mám v chladničke nachystané malinové a stráááááááášne sa naň teším, aj mm odložím, si objednal aj pre malú odložím, ja sa podelím, aby mi náhodou to šampanské nepoškodilo malú Melánku 😀

adri2211
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tu začni písať odpoveď...

Odošli