Môže tehotná žena piť detské šampanské na Silvestra?

jefinka18
31. dec 2011

ahojte, chcem sa spytať čí tehotna môže detske šampanske alebo nie?

22beba
31. dec 2011

???? co??? :D jasne .. odporučam značku hanah montana take ružové je jahodove 🙂 :D mnam

leeenka26
31. dec 2011

ani chlebicky by si nemala 😀

maca_p
31. dec 2011

@winona24 ja milujem taketo super otazky aj s odpovedami 😀 😀

a inac takto je detsky sampon predpriprava na pitie alkoholickeho sektu? ktory hlupak vlastne vymyslel, aby si decka pripijali "akoze" vinkom??

tinika
31. dec 2011

jasne ze mozes ja na nom fičim aj teraz :D mam ho velmi rada a myslim ze par bubliniek z normalneho ti o polnoci neublizi :D

p4
31. dec 2011

co??? jasne ze NEMOZES! si sa zblaznila?! nieeee,nedavaj si DETSKE sampanske! 😲

nela82
31. dec 2011

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Pokus o vtip,že???Lebo uz naozaj nechapem tehotne zeny,ked az na nieco take potrebuju sa radit... 😅 😅 😅 😅
Hmm,ako asi riesili nase mami a babky svoje chute v tehotenstve,ked nebol internet..ani nic podobne 😀 😀 😀

melpomene
31. dec 2011

mala si si zaobstarať radšej nealkoholický Hubert šampus ako detské šampanské 😉 je určite chutnejšie 😝

irriss
31. dec 2011

Krasna otazka....jsi tehotna nebo jsi "uz opila"?

K vytvoreni takove otazky chce znacna davka humorismu nebo alkoholu...ale v detskem sampanskem si ji urcite nenasla...

😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

p.s. Tak at Ti humor vydrzi po celou dobu Tehotenstvi...zrejme se "vznasis" STESTIM v oblacich... 🙂 jako kazda Tehotna zena... 😉

jahodnicka
31. dec 2011

Určitě ano. Otázka je sice vtipná, ale posměchu stačilo, nebo ne?

mirka35
31. dec 2011

aj ja si myslim ze posmechu bolo dost sme tu ,aby sme si poradili a nie posmievali sa jedna druhej...... ☹

mirip
31. dec 2011

tiež si myslím ako @mirka35 že posmechu bolo dosť a mali by sme poradiť, ja som bola vlani v 6 mes a čosi a normálne som pila hubert delux samozrejme jeden prípitkový pohár a dosť a na nový rok ked sme mali návštevu detto jeden prípitkový pohár a dosť, jeden pohár ti nespraví vôbec nič a ani dieťaťu nie,navyše ak chceš ked si naleješ do pohára vezmi lyžičku a rozmiešaj ked vyprchajú bublinky je promile alkoholu ovela menšie a máš to ako vineu...........ktoré sa mimochodom može tiež a práve ona potom pomáha pri dojčení tiež aby bolo viac mlieka samozrejme biela vinea,tak nazdrave a všetko dobré v Novom roku 😉

kvetinkaaa
31. dec 2011

ahojte.
mozno sa autorka pytala preto, lebo v tehu sa neodporučaju aj iné jedla a napoje, čo napr.ani alkohol neobsahuju (grepy, tonic....) ale tiez som sa neubranila smiechu 😉

julianka777
1. jan 2012

no ale sa niektore viete pekne navazat do druhych...mozno sa to pyta zrovna preto,ze nevie ci neobsahuje nejake farbiva alebo nieco co jej moze ublizit...urcite vie,ze to neobsahuje alkohol...skor by som povedala ze tie,co si neodpustili trapne poznakmy su ozrate 😝

cherryl
1. jan 2012

ak sa z toho nepovracias 🙂 🙂 vacsi chemicky ochuteny grc som neochutnala 😝 ani detom ho kupovat nebudem 😉 org.Hubert ma aj nealko sampanske

katarinajurikova
1. jan 2012

ouuu radit tehotnej ,ze pohar sampanskeho ,alebo dokonca vinka,ako som citala je asi sranda,nie?milujem rady typu DAJ SI MOJA AJ JA SOM DALA A VIDIS MALEJ NIC NENI!
Aj minimalne mnozstvo alkoholu je proste alkohol a je na kazdej tehotnej,ci ma to svedomie pit alkohol...To uz si moze aj zapalit,nie?Ve djedna dve tri cigy neuskodia 😝 😝 ... Nehladaj odpovede na nete,ale u lekara.

baramborka
1. jan 2012

a NAČO MINAT PENIAZE ZA DETSKE šAMPANSKE ??? TO SI ROVNO KÚP malinovku za 0,50 centov a degustuj zo stopkoveho poharika 😀 😀 😀 takže odpoved znie , kludne si z tej malinovky uľej 😀

lutia
1. jan 2012

ja som si dala niekedy aj troška vínka ale to až v neskoršom mesiaci 🙂

liv1
1. jan 2012

Otázka to síce vtipna je, ale kopu žien aj tu tých veľmi "mudrych" nemusí vedieť, že napriklad tonic by sa v tehotenstve určite nemal piť. Som zvedava či aj to by ich tak rozohnilo 😉

majka35
1. jan 2012

koľko hlúpych komentárov pokope 😕 😕

frick
1. jan 2012

Docela som sa pobavila na niektorých komentároch. 😀 😀 😀 😀

ivett1
2. jan 2012

íha, normálne ma niektoré komentáre zaskočili (aj táto otázka🙂...)...podľa mňa by hádam do niečoho, čo je určené na konzumáciu pre deti - teda dokonca to má uvedené aj v názve - nedali niečo, čo nemôžu piť...deti...ale, možno je tam napísané, že až od troch rokov...a potom by sa už dala táto otázka brať "trochu vážne" 😉 ....inak, my (deti a tí, čo sa obetovali, že budú šoférovať, keby bolo náhodou treba...) pijeme ako prípitok radšej vineu 🙂 (...aj keď je sladká...no a čo, sem-tam nezaškodí 😉 😀 ...)

atreyu
2. jan 2012

Odporúčam zmiešať detské šampanské s nealkom Hubert v pomere 1:1...ani de luxe sa tomu nevyrovná 😀

lussy23
2. jan 2012

nerozumiem tejto diskusií =( srandovanie tu nie je na mieste. Čo si pomyslia mamičky, ktoré sú tehotné prvýraz? Budú len zbytočne popletené. ☹

heln
2. jan 2012

@ivett1 myslím, že pôvodná otázka neznela "detské šampanské", zmenili názov,
pravdupovediac, tiež som sa nad otázkou pousmiala, ale chápem, že na internete je toho toľko popísaného, že sa človek, obvzlášť tehotná žena môže dostať do pomykova a už nevie či môže piť aj vodu z vodovodu,
alkohol v malom množstve nie je škodlivý a ani život ohrozujúci, telo si vyrába metabolický alkohol, niekedy sa stačí dobre najesť hrozna a dala by sa namerať hladina alkoholu v krvi, takže jeden pohárik šampanského naozaj neuškodí a netreba mať ani výčitky.

eaka
2. jan 2012

Bože a čím budú tie prvomamičky popletené? Shak to tu je tak rozkošne vtipné. A žena, keď je prvýkrát tehotná, tak zblbne a nepochopí vtip?? Fakt netreba byť zbytočne citlivý a odúvať sa pre blbosti..

minnie55
2. jan 2012

No ja už fakt neviem, čo si o tomto mám myslieť.... nabudúce sa tu niekto opýta, či môže v tehotenstve dýchať 😎

zzz77
2. jan 2012

😀 😀 super ma to pobavilo...ak sa z detskeho sampanskeho opijes tak sa ti uz rozum urcite nevrati 😀 a babulo ti bude plavat v bublinkaaaach 😀 😀 😀 😀 No vravi sa ked je zena v druhom stave dochadza k takzv.tehotenskej demencii, zeby??!!

Kludne si mozes daj aj za deci riadneho sampanskeho, alebo vinka, nic sa nikomu nestane!!

titulienka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stanislavao
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andreja01
6. jan 2019

Ahojte ja mám takú skúsenosť že vždy ma po detskom šampanskom strašne nafukuje🙄a strašne kŕče mam aj...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre