Otehotneli ste počas brania antikoncepcie a Zenara?
Ahoj,
podarilo sa mi otehotnieť počas brania HAK a Zenara. Som v 7 TT, doktor ma poslal na vyšetrenie na ambulanciu klinickej farmakológie...do pondelka zošaliem. Máte niektorá s tým skúsenosti?
Ahoj,
podarilo sa mi otehotnieť počas brania HAK a Zenara. Som v 7 TT, doktor ma poslal na vyšetrenie na ambulanciu klinickej farmakológie...do pondelka zošaliem. Máte niektorá s tým skúsenosti?
Zenaro neviem,ale o hak som čítala odborné články a podľa nich to nie je problém,drobčekovi by nemalo nič poškodiť,držím prsty a skús veriť,sebe,Bohu,drobčekovi,osudu,lebo každý človiečik presne vie kedy a prečo má na tento svet prísť 😉