Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
22. feb 2010

lenocka prestupujes???preco?niesi spokojna?

elko69
22. feb 2010

no dnes to tu akosik enzije...kde ste vsetky???

janinna11
22. feb 2010

Ahoj ELko, vsak aj ja pozeram, kde vsetky zmizli, si v praci alebo doma??

lenocka84
22. feb 2010

elko nie, praveze sm velmi spokojna, ale budem rodit mimo ba, takze dr. potrebujem mat po ruke

vejula
22. feb 2010

ahoj leni, akoooo?

lenocka84
22. feb 2010

ahoj niki
som dnes crn s paucinom, veeeelmi prijemny, ale je pekny chory inak teraz
dnes mi brali krv, ale mam desne velku modrinu
mi posli do IP ten kontakt na tie kurzy predporodne

lenocka84
22. feb 2010

ta baby kde ste?

vefi89
22. feb 2010

čaute ženy, no som čítala, že sa hádam viac tešíte na Miška ako ja 😀 😀 😀 😀
bola som dnes na poradni....ráno skoro vstanem, mamu som hodila k doktorovi, ja som sa 20km drbkala na poradňu, dôjdem tam a si predstavte, že doktorko si zobral 2 dni dovolenku...ta sestrička hneď, že čo ja ešte chcem, že okamžite na príjem a čakať....tak som jej vravela, že to teda nie, že pokial mám ležať v nemocke a čakať kým sa pôrod začne sám o hlade, tak to budem radšej čakať doma s mm a ľudmi ktorých mám rada, a že pokiaľ ma doky sám neodporučí, dobrovolne sa hlásiť nebudem 😀 😀 😀
ale potom som mu volala na súkromný telefón, tak vravel, že pokial ma nič nebolí (a ja som sa nepriznala), tak mám ostať doma, že ak sa do pondelka nespustí pôrod, pôjdem na vyšetrenia, a podľa váhy bába budeme vidieť, či sa pôrod vyvolá, alebo sa ešte pár dní počká.....(lebo sa zdá všetkým maličky 😕)
takže tak je to so mnou 😀 😀 😀

lenocka84
22. feb 2010

a vefi boli ta nieco hm?? ze ked si sa nepriznala?

vefi89
22. feb 2010

však bolí, každý jeho pohyb....ale ja to beriem, že to tak asi má byť, chudák ak má málo miesta v mojom mini domčeku..a strašne ma pichá od spodku, ale tiež si stále hovorím, že to sa asi snaží predrať cestu 😀 😀

prečo ideš meniť dr??

vefi89
22. feb 2010

a to som včera muža prosíkala.....najprv som začala nenápadne, že či ma miluje a tak no a samozrejme hneď, že áno, miluje ma nadovšetko a tak, ta reku či by bol ochotný pre mňa niečo spraviť, tak že jasné, no akeď som na neho otrčila zadok, stanovačka jak hovado, a keď mu vravím, že ideme malého dostať von-koniec, na pol šiestu, že to nie je ochotný spravit...tak potom cool chlap, dostane ho dnu a nechá ma trápiť 🙄 som bola taká naštvaná na neho 😠 že to v žiadnom prípade. ..jednoducho chytil blok a nebude a nebude...tak som si pomyslela, nech mu teda vajcia rozdrapí, že už má deti i tak dosť a trebať mu ich nebude 😀 😀 😀 😀

elko69
22. feb 2010

janinna11 v tom case este v praci ale uz chvala bohu konecne doma!!!!!!!!!!!!!a ty si doma?

vefi chcela si si porod vyvolat sexom??pocula som o tom a zevraj to pomaha :D

lenocka84 aha...a uz vies koho chces,ci este nemas prehlad o dr.??

lucy1990
22. feb 2010

Janina, na scr testy idem teraz v piatok 😉 vefi, ty si este tu? 😕 😅

liv1
22. feb 2010

Caute babule ako sa mate? Idem vas precitat...

vefi ty ako si mi vypocitala ze to bude dievcatko, tak dnes otcova zena, co sa ze vraj este nikdy nesekla tak tiez mi povedala ze dievcatko. Tak sranda 😉

lenocka84
22. feb 2010

vefi len kvoli porodu,dr. v ba a porod v za sa neda
tak preto

elko ja presne viem ku komu idem

mirka12011
22. feb 2010

vefina tak my sa tu o vas bojime a vy teraz budete doma vegetit hih
inak vefi co si pocitala kamke ze sa narodi chlapcek tak dnes porodila chlapceka hihi takze vyslo 😝

elko69
22. feb 2010

lenocka tak aspon ze tak ze nemusis nikoho hladat... 😉

liv1
22. feb 2010

mirka kde si bola tak dlho ? 😉

lenocka84
22. feb 2010

elko v tom treba mat jasno cim skor tym lepsie

mirka12011
22. feb 2010

tu som liv co

liv1
22. feb 2010

leni dala si si dnes babovecku?

liv1
22. feb 2010

myslim ze si tu nebola dlho, minule pri debateo kocikoch si nam usla 🙂

mirka12011
22. feb 2010

ta musela som a co chces poradit...

liv1
22. feb 2010

nepotrebujem teraz nic poradit ale dakujem. ja len tak...

mirka12011
22. feb 2010

jaajaj som ti chybala hih no tu som tu hihi ako sa mas co noveho

liv1
22. feb 2010

jani dovolala si sa do toho genetonu? to mas celkom fofry ak rano tam, potom po obede do CR... Pridete s drahym? ja az v stredu idem na to nt, tak cakam...

lenocka84
22. feb 2010

liv nedalal, lebo drahy ju vcera dorazil 🙂

takze ostali mi len omrvinky ☹

ete stastie ze mam doma ovocie

liv1
22. feb 2010

miri 😉 . vefi mi vypocitala ze to bude dievcatko a dnes mi to povedala aj otcova zena, tak to je taka novinka, i ked idem si to potvrdit bud. tyzden do genetonu ak budu vysledky nt tuto stredu v poriadku. ale je to sranda, lebo snivalo sami niekolko krat ze je to chlapcek, aj vsetci ostatni hovorili ze clapcek tak som docela prekvapena. ale tak prijemne 🙂 . a ty sa ako mas? co nove?

liv1
22. feb 2010

leni no teda. a ja ze ti vydrzi este niekolko dni, ked si das len po kusku a tvoj drahy ju dorazil. 😀 ta musela byt ale vyyybornaaa 😉

mirka12011
22. feb 2010

liv tak dievcatko aj mne vypocitala vefi aj sono nam tak povedalo zatial 😅
kociarik bude zajtra prevzaty a kumne pride v piatok hihii
takze meno uz k dievcatku cca mas tak uz len nakupovat ruzove 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre