Prvýkrát tehotné a všetko o našom zdraví

katka.mina
31. máj 2009

ahojte chcem založiť tuto tému , pretože si myslím ,že je tu hodne po prvý krát nastávajúcich mamičiek. stále sa bojíme či je všetko v poriadku a podobne a taktiež mame veľa otázok lebo sa hneď zľakneme ak nás viac pichne bruško a pod....a taktiež by sme boli radi ako to je u iných maminiek a ako to je všetko u lekára......

elko69
22. feb 2010

lenocka84 no to hej veru...

dugyna
22. feb 2010

Liv garonka ma malu,a zltacku nespominala. Akurat pisala ze zajtra ich prepustia ale az poobede,ze sa pochvali fotkami malinkej,a tesi sa na citanie tych stranok co sme popisali. Mliecko uz ma,a malinka bola hore v noci 4krat.vsetky pozdravuje a tesi sa na stare aj nove kocky

garonka
22. feb 2010

dugy rogi ma malu ja mam veľkeho chlapa 😎

lenocka84
22. feb 2010

no hura ze to niekto dal na pravu mieru
uz som sa zlakla zeby mne lusy nenapisala 😅

liv1
22. feb 2010

dugy si to trosku pomylila ci nie? myslis rogi, alebo mne uz trochu sisi.

gari ako sa mas? vsak vy ste doma nie? sme ti 2-3 dni dozadu vsetky opat gratulovali 😉

garonka
22. feb 2010

leniiiiiiiiiiiii no presne 😉
i kukla som do albumu ake maš krasne guľate bruško 😵 😵 😵 😵 😵 😵

garonka
22. feb 2010

liv celkom to ujde nejak ma hlava rozbolela maly haja možno to potiahne do desiatej
v noci mi hajal 4,5 hod 🙂
no viem mile gratulacie bola som neskutočne rada 😉

lenocka84
22. feb 2010

lusy gulate a uz mi zavadzia,
ale musim prezit, jedine co ma trapi ze nemam s cim maskrtit

liv1
22. feb 2010

vsak maly je tak naaaaadherny krasny chlapcek, ze mas byt na co hrda 😉 . to je super, ze aj tolko pospinkaaa.

garonka
22. feb 2010

leni moja to viem ake je to si odoprieť fajnove veci ja som v tehu skoro zabijala že som nesmela hocičo jesť 😔
a mne bruško chybaaaaaaaaaaa

liv hej zlaty je taky maly bučik 😀

liv1
22. feb 2010

babulky papa, ideme na navstevu na veceru. najlepsie ze nie som hladna neviem co im poviem 😀
gari aby maly v noci dobre spinkal 😉

barbyes
22. feb 2010

Ahojte,
dugy, už vieš ako to je s tými Kikko plienkami? Budú aj v DM? A za koľko? Inak, ja som si tam vzhliadla hrozne veľa vecí, fuuh. Samej mi to vyjde asi cez 100 €, to je hrozne veľa a ešte musím nakúpiť plienky ☹ Koľko by si odporučila zobrať tých mydlových orechov?
garonka, gratulujem k bábätku 🙂

lenocka84
22. feb 2010

lusy ma porazi
normal neviem co mam jest, a som stale hladna
aspon dnes mam taky divny den

dugyna
22. feb 2010

jejda baby sorry ja som pisala rogerke samozrejme a myslela som na garonku ze tu dlho nepisala 😀

dugyna
22. feb 2010

cau barby 🙂 no ja beriem zatial jeden balik tych orechov 🙂 sak potom sa zase dohodneme baby z latkoviek a objedname 🙂 plienok ktorych myslis? nohavickovych cca 20ks ale par by som radila aj XS/S..a samozrejme vrchne nohavicky 🙂 a tych obycajnych plienok pisu kokcy rozne..ja mam 20ks ale asi este 20ks vezmem 🙂
o tych kikko budem vediet asi az zajtra..skusim napisat tej kocke 🙂
este ten recept ti musim poslat 🙂

barbyes
22. feb 2010

hmm.. to hej, môžeme objednať aj potom. tak teraz zoberiem iba časť lebo by to bola hrozná pálka. A plienky zoberiem zo slovenských, tu sa oplatia viac čo som pozerala.

lenocka84
22. feb 2010

weeeeej ten facebook je uplne super
som nasla kamosku s ktorou som sa nevidela cca 10rokov

barbyes
22. feb 2010

tak na toto je fakt úžasný.. ja som tiež ponachádzala ľudí o ktorých by som inak ani netušila, že žijú 🙂

dugyna
22. feb 2010

barby ale tie kiko plienky sa oplatia na brane..zajtra bude ta kocka volat do dm ..tak uvidime ci cih budu mat aj v dm alebo nie..

garonka
22. feb 2010

leni ja viem hoci to treba pevnu vôľu ja som sa išla zblazniť ako som mala take dni že by som len žrala a take veci čo som nemohla to by som aj vraždila len keby sa zato do väzenia nešlo
no i teraz nesmiem hocičo kvôli malemu
ale v nemocke ake čuda nam davali som žasla 😠

barbyes
22. feb 2010

tak ich objednám asi tam, aj tá spona sa tam oplatí najviac. A čo myslíš koľko kusov, ja som rozmýšľala, že zoberiem jedno balenie(čiže 10ks) zo 70x70 a 1 balenie z 80x80. To by mi teoreticky malo stačiť.. 🙂 a potom tie baby lucinky na trolinku väčšie 🙂 na novorodenca je asi lepšie klasické plienočky, ale veď uvidíme čo sa mojej micke bude páčiť 🙂

lenocka84
22. feb 2010

lusy nejako zvladnem , len ma mrzi ze drzim tu trapnu dietu, a aj tak su tam tie znaky to ma trapi

garonka
22. feb 2010

barby v nemocke budeš musieť davať pampersy a doma klasicke plienky na pampersku kvôli klbikom
ja som dnes maleho prvykrat tak zabalila no hruza koľko som sa unadavala 🙄

awooojky
22. feb 2010

Ahojte dievcence chcem sa spytat, aj vy ste mali problém so zaspávanim, vecer? lebo vecer nemozem zaspat aj ked som tak strasne unavena

garonka
22. feb 2010

leni presne ako ja držala som dietu jak krava nenažrata a moje hodnoty pečeň.testov furt sa zvyšovali nasadili lieky a nejak klesli ale nikdy nie na normu tak moje cele tehu bolo len o odopierani takych fajnovych veci no to je na zblaznenie
a teraz v pôrodnici robili odbery odznova a už boli tie hodnoty kdesi až pod hranicou no ja to nechapem
a tlak? zrazu 106/50 čo som odpadavala ale ako som odchadzala už bolo 115/70 strašne

barbyes
22. feb 2010

ja pampersky nechcem 😠 mne sa tiež nepáči ak mám mať hnusnú umelinovú vložku.. fúúúj 😖 skúsim látkovú alternatívu..v nemocke asi dám, lebo je to bohužiaľ najjednoduchšie, ale inak nie

barbyes
22. feb 2010

konečne sa tu rozprúdi debata a ja musím ísť ☹

garonka
22. feb 2010

barby len aby ti dovolili tam ti nebudu baliť babo do latkovych no uvidíšššššššššššš 😉

garonka
22. feb 2010

šupla som foto bučika 😀

dugyna
22. feb 2010

ak bude rodit na antoskej tam je klalitny baby roming..a malu bude mat hned pri sebe..tak moze moze latkovat aj v nemocke

barby asi tak tie kikko, ja budem malinkej davat aj BL tu velkost XS/S

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre