Robili ste si test na zistenie pohlavia dieťatka?

nasta197
13. dec 2012

ahojte maminky robili ste si ho niektorá ak ano bolo to 100% narodilo sa vam dieťko ako vam vyšlo v teste?? odporúcate ho a kolko asi tak stojí? dakujem

lili235111
13. dec 2012

kamoske ukazalo dievca narodil sa chlapec,je to marketingovy tah myslim ze okolo 40€

rebecca16
13. dec 2012

Za 70€ mi ho urobili na lekárskej fakulte. Výsledok mas 100%ny. Robí sa to z krvi matky uz od 11.tyzdna. Tie testy v lekárni kupovane stoja myslim pár € a nezaručujú nic. Z môjho okolia nevyšiel nikomu správne. Ak chceš mat 100% istotu, daj si urobiť test z krvi alebo čakaj na utzv, ktorý ale tiež nemas na úplnú istotu...🙂

turistka
13. dec 2012

nie nerobila a ani pri druhom by som si test nerobila...

ivetkab.
13. dec 2012

V 14tt Ti už vedia podľa UTZ podľa vývoja mozgu povedať či to bude chlapec, alebo dievčatko. Nám to vyšlo ... už 3x. Ide už len o to, či je ultrazvuk ako ultrazvuk ... 😎

mirka
13. dec 2012

kamarátka mala nejaký americký s 99% presnosťou, ukázal jej, že bude dievčatko a bolo jej to potvrdené

aris2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anjelik2509
13. dec 2012

ja nie, a ani som po tom netúžila, počkali sme si na vyjadrenie p. doktora..A ak budem druhý raz tehotná, tiež si nebudem robiť...😉

abbie
13. dec 2012

a naco? od 20 tt to vidno ... skoda penazi, chce to len trpezlivost 😉

dedenini
13. dec 2012

najlepsie je pockat s na vyjadrenie od doktora... aaaale? lepsie je si nakupit vecicky aj vtedy neutralne.. lebo stava sa ze babatka su vselijak otocene..a neni to dobre vidiet..a mozu sa zmylit..

marley11
13. dec 2012

Ja som si robila pretoze som si bola ista ze lekari sa mylia a mala som pravdu. Test ukazal pravdu, lekari sa mylili🙂 stal okolo 40 eur.

m.i.r.i
14. dec 2012

Ja som mala spraveny z krvi..mala som stastie, ze sa to prave rozbiehalo na Slovensku a moj doktor to mal na pol roka "testovat" a tym padom to bolo v testovacej faze zadarmo..v 10tt sa ma sestricka spytala ci mi ma vziat o ampulku viac krvi a budem vediet pohlavie..bolo to super, uz o par dni mi volali a bolo to na 100%..teraz co sa to plati, tak to stoji cca. 70 EUR. Tym testom z lekarne by som neverila...je to tak 50:50..mnohym to nevyslo spravne..ale z krvi sa este veru nikdy nepomylili...tam je vraj odchylka len ak by boli dvojicky napriklad ineho pohlavia a par vynimiek..inak je to stopercentne..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre