Sex počas tehotenstva. Je to možné?

milenavitova
10. nov 2010

chcem sa opytat či je možne mat sex počas tehotenstva,,može sex narušit tehotnost??,,,,,pri prvom tehotenstve my sex nerobil problem ale pri druho tehotenstve som o babo prisla ,,,neviem či to ma stym suvis dakujem 😉

didiana333
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
hanka274
10. nov 2010

podla toho aky sex...s kym, s cim... 🙄 🙄

bona
10. nov 2010

Pokial tehotenstvo nemas nejakym sposobom rizikove, nemal by byt so sexom problem..😉 Ale myslim, ze vsetky tvoje otazky by vedel zodpovedat tvoj lekar/ka..je to urcite spolahlivejsie, ako riesit to na webe..🙂

minnie55
10. nov 2010

Samozrejme, že áno, pohlavný styk mať nemôžeš len v prípade rizikového tehotenstva, ale na to by ťa tvoj gynekológ určite upozornil 😉 Sexík bábätku nijakým spôsobom neublíži.

andysok
10. nov 2010

ak nebudete robit moc velke mecheche tak jasne, ja som v 9 tyzdni a pravdu povediac vecer som KO, cize moj manzel chudak caka 6 dni ( sobota, nedela, ked si konecne oddychnem ) a potom je to zaujimavjsie ako pred tym mam pocit 🙂 drzte sa

pepi_petra
10. nov 2010

mne na zaciatku tehu dr zakazala sexovat.nepytala som sa preco,ale posluchla som ju.Urcite rizika mozu nastat.Aj je tehotenstvo rizikove,dr by ta mal upozornit.
didiana333- neviem preco by si mala robit srandu.Mne dr zakazala sexovat a vela znamich co cakali babatka ,tiez nemohli.Takze tvoj vysmech mi pride nemiestny. ☹

traktor
10. nov 2010

...je to normalna otazka..neviem co sa cudujete...nie kazda ma bezproblemove tehotenstvo...takze pokial nemas ziaden problem, pokial ti doktor vyslovene nezakazal sex mat, pokial pri sexe nepocitujes bolest, tak si to v pohode uzi... 😉 ak si vsak mala uz pri jednom tehu problem, a o babo si prisla, tak by som asi pockala, kym prejdu tie prve tri mesiace, potom sa opytala doktora, ako to vidi on..predsa len ta pozrie, tak budes mat istotu...ja som mala sex zakazany pri prvych troch detech...otvarala som sa ..od 3 mesiaca som musela byt zasita a mala som aj danu..takze tak...drzim prsty, nech toto tehu dotiahnes do konca a nech mas zdrave dietatko 🙂

pink_lady
10. nov 2010

pokial nemas prblemy, jasne ze mozes... 😉

lucka1987
10. nov 2010

ale mozesss... ved pred porodom sa sex aj doporucuje.. (spermie maju taku funkciu ze pomahaju otvarat krcok maternice pred porodom).......... mne sex urychlil abort.. aj tak by som to uz nezachranila... len to urychlilo(to poznamenal doki) ved sa hovri ze ak je dobre tebe je aj babatku.. sex nie je nic nezdrave

ladyka8
26. okt 2011

a dokedy je to podľa vás bezpečné?

lady511
26. okt 2011

ahoj,,mi sme sexovali do 36tt a dalej by sme keby nebol drahý odcestovaný...samozrejme opatrne,,,nemam rizikove takže som mohla ale vraj také čo maju rizikove by nemali

kokorunecka
26. okt 2011

Keby bol sex pri bezproblémovom tehotenstve zakázaný tak ja by som musela zomrieť na následky celibátu 😀

vinifred
26. okt 2011

..nezdržím sa,ale o tomto bolo toľko už popísané,aby to niekto rozoberal ešte aj verejne..ešte že existuje "gúgel"a podobne,dnešní ľudia bez "múdrych"kníh a počítača si nevedia už ani vytrieť prdel..

monika15
26. okt 2011

hmmm myslim ze tato otazka je pre gynekologa.. anie na MK 🙂 hihihih 🙂))))
pretoze je to vazna vec ak mas problem a niekto ti tu poradi ze heej neboj kludne dalej uzivaj... tak je to obrovsky pruser.......

saranata
26. okt 2011

pokial nemá žena žiadne problemy , neotvára sa jej predčasne krčok maternice a ani nejaké dalšie komplikácie tak nevidím dovod prečo nie, a pred porodom rovnako, mám dve deti a bezproblemove tehotenstvá a vobec som neriešila nejaké obmedzovanie...
ale inak o tomto sa porozprávaj aj so svojím lekárom lebo toto je specificke , on vie najlepšie tvoj zdravotný stav a najlepšie ti povie ak by ti niečo hrozilo v tomto kontexte...
tak pekne tehulkovanie 🙂 🙂

katka3012
26. okt 2011

Jasne,ze mozes mat 😉 Len pri rizikovych tehotenstvach to nieje vhodne.

weronyca
26. okt 2011

pravda, pokial nemas nejake zdravotne problemy, tehotenstvo sa vyvija tak ako ma, neje problem.. ja som poccas tehotenstva musela sexovat este viac,ja som mala neuveritelne chute.sexovali sme este aj den pred porodom- .sexovala by som asi aj 5x denne 🙂 a porodila som krasneho zdraveho chlapceka

adri2211
26. okt 2011

ako ti tu radia baby,ak nemas ziadne problemy a pri sexe ta nic neboli,tak mozes. popripade sa porad s dokim. ja som mala pocas tehu obrovsku chut na sex,nieze by som tu chut inokedy nemala 😀 , ale pocas tehu som chcela sex hadam kazdu hodinu 😀 😀 😀

annaopialova
28. okt 2011

ahoj vsetko je mozne len to zavisi od vas

katy1979
28. okt 2011

ladyka ak doki nezakazal a vsetko je v poriadku tak kludne aj do konca

neuska
7. dec 2011

Ahojte chcem sa spytat som v 38 tt tehotenstva mozem mat sex s muzom aj ked uziva lieky Fromilid 500 ci to neublizi niejako babetku Dakujem

usata
14. aug 2012

ahojte babenky aj ja sa chcem pochvalit ze cakame s priatelom nase vytuzene babetko sice neviem co to bude hlavne nech je zdravucke .
😎

dominika298
1. mar 2013

chcem sa spita ja nemozem mat pohlavni stik s priatelom! a od kedy ho nemame ani sa ma nedotkol ani pusu mi nedal je nejaki cudni! neviete mi nejako poradit co sa deje?

zuzkalewis
9. jan 2014

Sex určite neublíži ak nema rizikove tehotenstvo,ale sa pytam ja teraz,poprosim ak mi vhe odpovedať.Som v siedmom tyždni a s partnerom máme radi misionársku polohu,nevadi ak mi tlači brucho počas sexu,aj zrichlime tempo!?Dakujem za odpoved

tanapeta
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sense
9. jan 2014

pokial nie si na rizikovom tak mozes mat sex

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre