Som tehotná 4 mesiace po pôrode

sheena95
5. júl 2015

Ahoj baby zistila som som ze som tehotna 4 mesiace po porode som s toho zufala neviem ci robiť aj manžel je v soku chcem si to nechať všetci sú proti tomu ze to bude riziko tak skoro po sebe , ja viem že je to riziko ale keď som si kukla co je ten potrat tak ma depka chytila s toho poplakala som si keď som videla že je to malý človek je tu niaka taká co sa jej to stalo . Som smutna vôbec sa netesim bojím sa ze oboriem moje deti o detstvo keď príde ďalšie nikomu sme to nepovedali lebo to by sme len pocuvali .

sheena95
autor
5. júl 2015

@barboritta ano nutili tie dve. Poznam ich ako hodinky. To by mi povedali lebo minule som sa s malou o tom a povedala mi ci pôjdem na potrat ze dufa . Ze budem tucna a velke brucho mať po porode mam sneh debku a manžel sa smeje na tom ze budeme mať ďalšie .

sheena95
autor
5. júl 2015

@majusik11 🙂 no bude u nas veselo ale budem na to sama lebo manžel je prec dlho potom na chvilu za nami aby sme malý s čoho zit. Tak sa obavam ako to zvladnem sama na 4deti bez pomoci teraz nemam pomoc od nikoho dufam že bude jedno nie dve lebo mama v rodine dvojicky od manzela a od nas tak sa bojím

fra
5. júl 2015

@sheena95 mam dobru priateľku, ktorej sa narodili 5. a 6. dieťa presne po roku a tiež mala ťažké pôrody - všetci sú teraz živí a zdraví a sú úplne úžasní .... čo už je to v porovnaní s krásnymi deťmi za problém mať "veľké brucho" ? Totálna somarina...

ukulela
5. júl 2015

.. inacm trocha sa mota - vsetci ta odhovaraju, ze riziko - ale nikomu ste to nepovedali?
a co ta predchadzajuca diskusia, kde spominas tretie tehotenstvo?

sheena95
autor
5. júl 2015

@eri28 chceli sme velku rodinu ale po čase dlhom nie po sebe pomaly sa zmierujem stym musim myslit na všetkých. Kaslem na nich len mi to ublizuju aj manžel mi vždy hovorí kasli na nich pokiaľ na to máme tak ostatných do toho hovno. Len mňa trapi co povedala mi mama na posledy ze nas každý ohovara ze koľko máme deti ze nie sme normálny a co ma po iných viem ze aj ona a svokra nas ohovaraju keby aspoň stali pri mne ale opak toho .

applede
5. júl 2015

@sheena95 ja ti chcem len povedat, ze ti moc drzim palce...a ze to urcite zvladnes uz "jedno hore dolu " hm 🙂 🙂 medzi mnou a bratom je 13mes rozdiel..nejak tak bude asi aj medzi malinkymi....za seba hovorim, ze je to super mat takeho partaka....skoro seberovneho na vsetko 🙂 ..drzte sa, pa.

sheena95
autor
5. júl 2015

@emita mam tri dei dve baby jedna ma 5 rokov a ďalšia 7 rokov a chlapec ma 4 mesiace a cakam ďalšie keby si chcela vediet

sheena95
autor
5. júl 2015

@emita chcela som napísať 4 dieťa ale už sa to nedalo opraviť tak že tak mam 3 detičky sorry za preklem tam

sheena95
autor
5. júl 2015

@eri28 viem zistila som dovoluje si ku mne je divný taký cudny pocit mam sneho niekedy jeho poznamky divne

sheena95
autor
5. júl 2015

@fra deti aj pre mňa všetkým naplnaju mi život radosťou. A starosťami. Ale sme šťastná rodinka no už budeme veľká

sheena95
autor
5. júl 2015

@applede dakujem dufam že budú vychádzať dobre medzi sebou .

majusik11
5. júl 2015

velmi ta obdivujem a viem ze je to tažké..ale ty to zvládneš uvidíš..aj ja som na svoje deti sama..manžel je s nimi málo, takisto zarába peniaze..mama by aj pomohla ale je ďaleko a zo svokrinej strany sa mi pomoci nikdy nedostalo ani ked mi bolo veľmi zle a potrebovala som pomôcť.. Pomohla som si sama akurát ma to zraňovalo.. Nechápem však čo si dovolujú starať sa do vás a odcudzovať vás namiesto toho aby sa vam snažili pomôcť a pochopiť vás.. veď čo je na tom že čakáš štvrté? veď Mária Terézia ich mala 16..🙂 veď to zas nie je také hrozné, radšej keby ti pomohli.. ja som vždy túžila mať 4 a možno sa mi to raz podarí. A nech skúsi na mňa niekto hádzať krivé pohľady alebo ma odcudzovať! ale pre istotu po pôrode mysli hneď na antikoncepciu 🙂

katarinamarkova
5. júl 2015

@sheena95 prepac, ale ze oberies svoje deti o detstvo? nechapem.....prec ta toto napada? prave pri 4tom? preco ta to nenapadlo pri 2hom? pri 3tom?
preco prave 4te by malo tie ostatne deti pripravit o detstvo? a ako vlastne prichod dietat moze surodencov pripravit o detstvo? - to nechapem uz vobec.

a ako to je s tebou vlastne lebo:
v profile mas 3 deticky....tak predpokladam ze cakate 4te...
ale v teme nedavno si pisala ze cakate tretie....
https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/do-zivota-sa-mi-staraju-svokrovci-a-rodicia/

duracikova
5. júl 2015

Zakladateľka si tu viditeľne zo všetkých strieľa. Ani sama nevie, koľko má detí.

bonaqa2013
5. júl 2015

@sviezost nechápem čo by sa mohlo stať.

cukroska
5. júl 2015

@emita tak asi od vtedy uz stihla porodit a caká už 4.bábo..no čo..a možno ani nevie koľko ich vlastne má,veď sú vlastne prázdniny! 😀

cukroska
5. júl 2015

@duracikova veď sú prázdniny a celkom slušne sa tu dáma baví na všetkých 😉

veronikax
5. júl 2015

Cigani rodia jedna radost.... :P ani prvu ms nedostane....a uz caka dalsie... :P Mali ste si davat pozor :P Teraz je uz neskoro riesit. Len nech je malicke zdrave ;) To je zaklad ;) Aj pravopis je zaklad .... a vizitka cloveka :P

velkacica
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
4baby
6. júl 2015

@velkacica no nehnevaj sa ale toto bolo sproste!kazdy ma svoj nazor ale tento si byt tebou radsej necham pre seba!ty mas kolko deti?ale to je jedno...ja mam 3 vsetky planovane,tiez pocuvam sem tam taketo veci,ze ci sme normalni,no nad normalnostou by sa mal zamyslat ten kto toto z huby vypusti!ja ju chapem,je tazje byt sama na3 ddeti,ale aj krasne,obcas places,niekedy od vycerpania inokedy od stastia.ja napr nemozem HA,ziadnu,ani teliesko,jedine sterilizacia,a to nechcem! Riesime to inak.a ked sa pritrafi aj mimo plan drobcek tak co?vychovame a budeme sa z neho tesit.aj ked to bude tazke...radsej mat velku rodina,kde deti maju k sebe blizko,lubia sa ako mat jedno smutne a rozmaznane...

julka555
6. júl 2015

Ahoj u nas to sice nie je tak skoro, ale nam sa podarilo otehotniet ked mala mala 8m. Ja mam 20 a manzel takisto a uz ide druhe na svet 🙂. Obaja sme studenti VS a velmi sa tesime na babtko hoci vieme ze to bude velmi tazke. Dieta je pozehnanie. A tvoji drobci budu Ako dvojcatka spriazneme duse. Je to na tebe ale ja ta velmi podporujem v nechani si toho zazraku v sebe, urcite sa najdu ludia co vam pomozu. Budem na vas mysliet

kacena4
6. júl 2015

ahojko ja mam deti presne v tomto rozmedzi a vobec nic hrozne to nieje. ano prve 1-2 roky to bude pre teba narocne kym to mladsie nebude samostatne chodit ale vies co to bude potom SUPER spolu sa ti zahtraju. budu ako dvojicky. vpodstate rovnaky vek. vsetko budu robit spolu... budu az do dospelosti mat podobne zaujmy (nemyslim extrem) ale tym ze su podobny vek. ked pojdu do skolky mat to jednym vrzom, aj matersku, do skoly budes pripavena rok po roku naucivo a nemusis znova preluskavat co sa ucili a studovat. jeden druhemo poradia. je to fakt faj. budu sa vediet navzajom postrazit. spolu ist na nakup. hrat sa doma i vonku spolu......
inak je tu skopinka neviem uz ako spresne sa vola nejak deti po sebe (po roku, s malym vekovym rozdielom) a tak si pisu a podporuju sa maminy s detmi s malym vekovym rozdielom cca do 2 rokov. ale su tam aj maminy s 2-3 detmi po roku a da sa to. zvladaju to. ja som mala 2x2 deti po roku a slo to. neboj prvotny sok je hruza, chaos panika strach co bude ako zvladneme ale ked to opadne uvidis pojde to. drzim ti palceky. ja som si nikdy nechcela dat vziat dcerku (druhorodenu) a ani to nelutujem, je ta rozumnejsia zodpovednejsia a na nu sa mozem vzdy spolahnut. hoci syn je starsi. ona je ta co mi doma pomaha. bez nej my mi bolo smutnejsie. je mi VELKOU oporou v domacnosti i v rodine. je to moj najvacsi poklad 😵 aj ked neplanovany 😵 😵 😅

jumi2009
6. júl 2015

velkacica.....tvoje vyjadrenie v tejto diskusii si si radsej mohla nechat pre seba!!!Velmi duchaplna odpoved.Mas vobec deti?

gita17
6. júl 2015

@sviezost chodiia si do skoly? prepac, ale za ten pravopis by sa hanbil aj ziak 3. triedy. Dis-poruchy nie su vyhovorka, existuje aj kontrola pravopisu

asocial
6. júl 2015

@sheena95 medzi mojim muzom a jeho bratom je vekovy rozdiel necely rok...🙂...a obaja su zdravi...svokru vtedy nahovorali mudre duse na potrat, ze muz bude postihnuty..:S..
takze neboj..ja som nad tym dnes akurat rozmyslala v buse, ze ked bude vsetko ok, medzi mojimi dvoma budu tri roky..a to si myslim nakoniec ze je este tazsie, mat doma jedno vo veku vzdoru, majetnicke, a babatko..

uvidime🙂

neboj, zvladnete to, drz sa

sheena95
autor
6. júl 2015

@velkacica krava sprosta co si dovolujes aký social ty hlúpa co myslis o sebe ze si boh nejaký ci co radšej sem nepis . Keď si drza máme dosť peňazí aj svoje bývanie tak prečo sociálny prípad a ty si retardovaný pripad .

xevulax
6. júl 2015

@velkacica nechapem naci sem na mk vobec strkas nos, v kazdej teme len osocujes a podryvas.!

xevulax
6. júl 2015

Neboj, zvladnes! Moja starsia mala 6 mesiacov ked dom otehu s dvojkami. Chcela som co najdkor po sebe deticky a nechavali sme to na nahodu, vyslo na prvy krat.🙂 medzi starsou a dvojickami mam rozdiel 15 mesiacov, nemenila by som za nic. Zvldnes to uplne v pohode ako kopec dalsich inCh zien. My sme malimprv tok narocny, kedze k nam pribudli dve novorodeniatka a starsia mala 15 mesiacov iba, manzel bol pol roka v anglicku na sluzobke, takze bolo sa co kbrcat, ale da sa to zvladnut. Drzim palce a tes sa na vbtko, nedaj sa znechutit

majca1581
6. júl 2015

a čo ked si tehotna... ved ked si tak sa pekne o male postarajte.. viem ze to je tazke urcite ale prečo tomu malemu nedate šancu...ved kazdy ma sancu na zivot .. bude to take dieta ako tvoje ostatne deti...ako budes s tym zit ked pojdes na potrat ty?? to ty mysli na seba ..ostatní ti mozu byt ukradnutí.. 😀
drzim palce rozhodni sa spravne

jaruskatt
6. júl 2015

Nemaj strach. Bude to náročnejšie behať okolo dvoch detičiek, ale zvládnete to 😉 V minulosti to bolo úplne bežné mať každý rok dieťa... Poznám veľa rodín aj detí, čo sú narodení po roku, dokonca aj v priebehu 1 roka 🙂 A taktiež si to s odstupom času chvália! Takže držím palčeky.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre