Som tehotná a bojím sa to povedať priateľovi

1farfallino1
31. mar 2015

ahojte, bojim sa povedat priatelovi ze som v tom, o detoch sa vyjadruje iba v zlom, vraj nase jedine dieta bude pes a ze by sa toho skaredeho mimozemstana nikdy nedotkol:-\ strasne sa bojim ako bude reagovat

sense
31. mar 2015

@1farfallino1 oznamit ale bud pripravena na to ze zrejme nebude skakat tri metre do vysky od radosti....apropo ked sa priatel tak vyjadruje o detoch tak sa mal chranit...

sante81
31. mar 2015

velkonočné prázdniny nezačínaju az vo štvrtok?

melalex
31. mar 2015

Pre boha to co je za vyjadrovanie? S takym clovekom by som si ani do postele nelahla ked takto rozmysla....sak on bol tiez decko

p_etrisha
31. mar 2015

Ty chces to dieta?
A celkovo deti? Chcela si vzdy, alebo ako? Nehovorim ze uz v 15, ci 18, ale planovala si mat ich raz?
Ak ano, taaak sorry, ale na co sexujes s chlapom, o ktorom vies, ze ich nechce?

1farfallino1
autor
31. mar 2015

samozrejme ze ano a nikdy by mi nenapadlo ze sa k tomu bude stavat takto taketo recicky trvaju 2-3 tyzdne

melalex
31. mar 2015

Raz bude taketo recicky lutovat

kittyjuliette
31. mar 2015

@1farfallino1 no dobre,ale vsak kolko ste spolu?nikdy predtym ste sa o detoch-rodine nerozpravali?mozno som tvoju odpoved prehliadla,ale zaujimalo by ma,aky mas postoj k tomu vsetkemu ty?co citis?chces vobec to dieta?

1farfallino1
autor
31. mar 2015

niekedy si hovorim ze je celkovo divny, nepotrebuje nejak extra moju pritomnost staci ked donesiem pred neho jedlo a to staci, ked mu poviem ze mam pocit ze mam malo lasky tak jedina reakcia je ze si zevraj hladam problemy atd:-\

ivca88
31. mar 2015

@1farfallino1 to mi je ľúto ... neviem si to predstaviť..... zvlašť ked som teraz tiež v 6tt ....
On mal vždy taký názor na deti ? či iba teraz mu takto preplo ?

Vieš ..ak muž nemá rad deti ... tak sa to dá prežiť ak mate vzťah/manželstvo bezproblémove ...
No s týchto vyjadrení mi to príde ako keby ich neznášal ....
A túto situaciu treba riešiť ..
No kedze si zena ...prefúoklafam ze deti skôr ci neskôr chces ... ,
Takže ak zareaguje zle... tak by som porozmýšľala nad rozchodom ...

p_etrisha
31. mar 2015

@1farfallino1 kolko mas rokov, kolko on? Kolko ste spolu?

1farfallino1
autor
31. mar 2015

on 25 ja 23...a sme spolu cez rok

p_etrisha
31. mar 2015

@1farfallino1 kratka doba aby si ho poznala a aby ste riesili otazky okolo dietata, takze si nemohla vediet na com si/budes...
Choďte sa spolu rozpravat, my ti to tu vyriešiť nepomozeme

ivca88
31. mar 2015

@1farfallino1 fuu.. to je aj krátka doba ... to sa este vravi ze v tedy sa este par pretvaruje.,.,a nevydu tie negativne vlastnosti az tak na povrch ,,,,

A urcite si tehu ? Bola si aj u dr ? Kolky tt si ?

kittyjuliette
31. mar 2015

@1farfallino1 hmmmmm....mas to tazke....nieje jednoduche radit,ale napisem ti,co by som urobila ja-oznamila by som mu to a podla jeho reakcie by som sa zariadila,v kazdom pripade dieta by som si vychovala ci uz s nim alebo bez neho.ved chlapov je vsade ako maku

1farfallino1
autor
31. mar 2015

v 6tt...a myslim si ze to mozno aj tusi bo sem tam sa zacne vypytovat ci som uz nemala mat kramy atd a za tym len podotkne " dufam ze niesi v tom"...

ivca88
31. mar 2015

@1farfallino1 teda zatial su iba testy pozitivne,..vsak ? K dr by si mala ist ked menzes meska 10 dni.... a ak chces vidiet aj srdiecko tak cca ked meska 18 dni ....
No ja neviem..... nemam s teba pocit ze ho milujes a chces sa za nho vydat ....
Asi by si mu to mala povedat cim skor,... nech vies na com si.... a ci sa o vas postara... a ci ty chces byt s nim

kittyjuliette
31. mar 2015

Skoro fesak teraz rozmysla ci niesi v tom a trasie sa😠by som pohlusila takych chlapov nezodpovednych...

1farfallino1
autor
31. mar 2015

ja ho stale velmi milujem a vzdy som si myslela ze prave tento je ten s ktorym chcem mat rodinu... ale ked v poslednej dobe ked mu poviem ci nejde uz za mnou spat alebo hocico aby bol aspon chvilku z dna aj pri mne tak vzdy pocujem iba ze mam debilne kecy a niekedy sa citim iba ako sluzka☹ ked treba doniest veceru na stol som zlaticko ale inak absolutny nezaujem...a aa naoZaj citim hrozne na jednej strane to s tym clovekom velmi chcem na druhej strane ked vidim ako sa ku mne poslednej dobe chova neviem ci je to spravne ☹

ivca88
31. mar 2015

@1farfallino1 asi mu nieco je ..,, netrufam si uhadnut co...no problem nebude ank tak v dietati..ale vo vztahu....
Budete musiet zapracovat... no ked clovek chce...vsetko sa da 🙂

07022007
31. mar 2015

Je ťažké radiť niekomu v takejto situácii, takže napíšem čo by som urobila ja .... Povedala mu to a čakala na reakciu ..... a ak by bola akákoľvek rozhodla by som sa podľa seba ..... ak chceš dieťa a ľúbiš ho nepotrebuješ k tomu muža .....

janinah
31. mar 2015

ako môžeš mať vzťah,ako môžeš spať s niekým,komu sa bojíš toto povedať? čo ti hlavu odtrhne? ty si jeho nedospelé decko či ako? povedz čím skôr,toto neutajíš...a zariaď s apotom podľa jeho odpovede...teda máš dve možnosti-dieťa vychováš sama alebo ho vychováš s jeho otcom,ale ten otec ho musí CHCIEŤ

janickacrazy
31. mar 2015

@1farfallino1 Musíš mu to povedať, podľa mna sa správa takto, lebo sa bojí, že si tehotná a musel by sa o vás postarať a to ho momentálne asi desí, mnohí muži nedokážu prevziať zodpovednosť za dieťatko, je to smutné, ale realita. Mne sa stalo to isté, ked som zistila, že som tehu, zrazu sa moj milujúci partner rozhodol, že on je ešte príliš mladý a on žiadne dieťa nechce, bla bla...Len týžden predtým mi rozprával pomaly o našej svadbe a aká som super. Bol to pre mna vtedy šok, dieťa som si nechala a neskor som si našla úžasného manžela, takže nič neľutujem. Držím ti palce, aby si to zvládla.

1farfallino1
autor
31. mar 2015

zienkY mam to za sebou a hotova tragedia :-\

janickacrazy
31. mar 2015

@1farfallino1 Ach jaj a dieťatko si necháš?

1farfallino1
autor
31. mar 2015

ano..nejak si hovorim ze to mozno za par dni trosku "vstrebe" a bude s nim mudrejsia rec

barborazilina
31. mar 2015

@1farfallino1 A co povedal? Ako reagoval?

1farfallino1
autor
31. mar 2015

ak mam citovat tak nejak takto :" njn ostanem s tebou aj tak musim "

valeriap
31. mar 2015

Nikdy by som nechcela chlapa ktorý nemá rád detičky ...

natalym
31. mar 2015

@1farfallino1 No tak by som mu povedala, že sa musíme rozísť, lebo čakám jeho dieťa a keďže deti nechce a nemá rád, tak spolu nemáme čo riešiť. Bodka.
A ako sa T toto podarilo? Prečo si sa nechránila? A ak si Ty chcela mať deti, prečo sa stýkaš s takýmto človekom?
Nemusíš odpovedať.

simca06022011
31. mar 2015

@1farfallino1 🙂)) ale ved to je typicky frajer... 🙂)) mozno sa to utrasie a prezije to... ved toooolko chlapov nechcelo deti a potom to bolo uuuplne naopak 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre