Som tehotná a priateľ dieťa nechce

petrapetka123
21. máj 2016

Ahojte babenky,
nedavno som sa dozvedala, pre niekoho mozno radostnu, pre mna v tej chvili dost zdrvujucu spravu ze som neplanovane tehotna. Oznamila som to priatelovi, avsak on dieta nechce. Uvazujem nad interupciou, ale neviem sa pohnut z miesta, bojim sa ze to rozhodnutie mi znici zivot.

ivanka12311
22. máj 2016

@petrapetka123 hlavu hore mamicka🙂 hlavne neurob hlupost, a tes sa dietatko je dar🙂 ten chlap je debil ale pride lepsi!on nie je jediny!pride taky ktory si vas bude vazit a lubit!velmi ti drzim palce a myslim na teba, tiez som to zvladala tazko :( celych 9mesiacov.No ked sa mi mala narodila bola uz doma len sama radost.Drzkaj sa

mima4
22. máj 2016

@petrapetka123

no dieta nemoze, ze ty si mu za otca zvolila takeho somara, ale uz to neporiesis. Budes musiet sa co najskor po porode vratit do prace, aby si ho uzivila, taktiez dieta ma narok na peniaze od tvojho asi uz teraz exfrajera.

Interupcia tvoj problem nevyriesi, smrt dietata ti neda vyriesenie tejto situacie, len ta na cely zivot poznaci. Porozpravaj sa s vasimi, verim, ze ti pomozu, minimalne prechodne.

chymenitta33
22. máj 2016

@sardinka335 - poznám prípad kedy s pirulky po je krásna 9 ročná slečna! takže nie vždy to funguje 😉

viera
22. máj 2016

Stalo sa….Zivot ide dalej….Keby som bola na tvojom mieste, "dieta by som si nechala"…Prve pocity su hrozne, ze sa to neda vyriesit, alebo da interupciou a podobne…S odstupom casu sa budes usmievat, ze ako si to chcela riesit a dobreze si to tak neriesila…Drzim palce. 🙂

bibi14031996
20. júl 2020

@ivanka12311 ahoj viem že je to uz davno no chcem sa spytat ja mam ten isty problem z mojim ex priatelom chcel ma poslat na potrat a tak som ho poslala do haja ma 39.r a ja 24.r mam len jeden funkčny vaječnik a tak som sa rozhodla dieta nechat ale neviem či to sama zvladnem

evik159
20. júl 2020

@bibi14031996 pozri alexisporadna.sk, vedia ti poradit vo vsetkych oblastiach

cecilia29
20. júl 2020

Poradia a pomôžu v poradni Alexis

ivanka12311
21. júl 2020

@bibi14031996 urobila si najlepšiu vec akú si v živote mohla, dala si prednosť dieťatku ktoré keď trošku porastie dá ti oveľa viac lásky ako taký idiot čo babetko nechcel💛🌺aj ja dom takto bola sama, a mala keď mala 3mes zoznámila som sa s mojím mužom, teraz už z máme aj vlasteho 2r chlapčeka 😇roky utekajú.... človeka to zamrzí že aj taký ľudia sú čo svoje dieťa nechcú...ten môj bývalý partner pre mňa akoby zomrel doslova... pre mňa neexistuje, ja verím že sa im to raz všetko vráti 😣👆 netráp sa mamička na teba isto tiež niekde šťastie čaká 💛🌺

bibi14031996
21. júl 2020

@ivanka12311 dakujem za mile slova uvidim ako to somnou dopadne aj z celym tehotenstvom a snad budem mat take iste štastie ako ty

ivanka12311
22. júl 2020

@bibi14031996 určite anooo💛 vraví sa pre jedno kvití slunce nesvíti👆🌺🥰

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre