Som tehotná po sterilizácii

bandurka1979
15. sep 2011

Ahojte babenky tak stala sa mi taka vec ,že som po troch sekciach podstupila sterilizaciu zo zdrav. hladiska 😒 a moj mily pan doktor si za to vypytal peniazky /toto už neriešim môže sa hanbit/ ,ale po troch rokoch po sterilizacii som zostala tehotna ....viem že ste tu mudre a skusene žienky chcem sa poradiť či nemate niektora takuto skusenost a či ste to nejako riešili potom s tym "odborníkom" ktory si svoju pracu odflakal,,, jednoducho či dat na neho niekam sťažnosť alebo niečo ... poviem vam trocha sa toho tehotenstva obavam ... ved ta moja maternica je už taka oslabena 😢 vdaka za radu

hanka_april
8. nov 2016

@charluc pri sterilizacii ti oddelia cestu z vajecnikov do maternice takze ti budu musiwt odobrat vajicka, oplodnit ich v skumavke a vlozit do maternice - cena zavisi od centra

charluc
8. nov 2016

@hanka_april dakujem krasne,nieje to pre mna,len zhanam info,dakujem krasne

oskar0812
30. máj 2017

Ahojte od znamych som pocula naozaj sa da otehotniet po sterilizacii ci verite alebo nie naozaj a vychovavaju krasne deticky aj ked mne yo troska do hlavy nejde ak ma zena spalene vajickovody ako mozu sa tam dostat spermie ked je to nefunkcne dakujem

robodracica
31. máj 2017

@oskar0812 No je to tak že príroda je mocná čarodejnica, a nejako sa to tam zrastie a spriechodní... Jasne že sa to stáva, ale je to malé percento, aj lekár pred sterilizáciou na to upozorňuje. Nikdy nijaký lekár netvrdí že je to 100%, na takú istotu by museli isť vaječníky von, nielen prepáliť vajičkovody... Aspoň sem tam sa príroda postará o bombové prekvapenia 🙂

oliinka
30. nov 2017

Prosim vas 26.10.mi bol robeny kyret a laparoskopia,zobrali lavy vajcovod mala som minomaternicove tehu.dala som si spravit hned sterilizaciu a tu teda popri operacii spravili na pravej strane...je to teda mesiac a zatial sa menzes nedostavil...kedy vam prisiel po urobeni zakroku?

vierockamatkova
30. nov 2017

To čo bol za amatér lekár ja keď som toto riešila tak ma primárka upozornila na 100percentnu spoľahlivosť zákroku ved to stojí nemalé peniaze no keďže som sa bála narkozy tak som to vzdala ale tu by som. Lekára fusera inak po naháňala

slavkadud
30. nov 2017

@oliinka u kazdej zeny je to ine, kazdy organizmus je iny. Na tvojom mieste by som zavolala gyn, co si o tom mysli a aku ma ona skusenost, ze dokedy by mal prist a co urobit ked nepride

katka1981
30. nov 2017

@vierockamatkova, to nie je pravda, aj tu je riziko otehotnenia, naozaj 100 perc. antika je neondit.

oliinka
30. nov 2017

@slavkadud dakujem

oliinka
30. nov 2017

A osobne skusenosti kedy vam menzes prisiel

miusa88
8. dec 2017

Ahoj.Ja mam tiež sterilizaciu lebo som po dvoch sekciach.Ale ani sterilizacia nieje 100%tna antikoncepia,pretoze sa ten priechod vajíckovodov moze obmovot.Ale u každej ženy je to rozne,jedna neotehotnie vobec a druha ano ale to su ojedinele pripady.a tiež to zalezi od toho ako je zakrok spravený.Ale co som pocula tak ze clovek sa stazovat moze ale nic tym nevyriesi.Lebo ked sa spisuju a podpisuju papiere na zakrok tak tam neni napisane ze ked zostanes tehotna ze ti tu musia nahradiť.pretoze dektor vie ze ani to neni 100%.istota.

rabatka
25. apr 2018

@robodracica áno presne to si aj ja myslím keďže vajíčko sa uvoľní a putuje vajcovodom len po miesto kde je vajcovod prestrihnutý,ako sa do prestrihnutého dostane spermia a spojí sa s vajíčkom veď to je nelogické a nemožné!

nela12345
27. apr 2018

Ahojte baby mam otazocku nemate nahodov číslo na pana barana z ga dakujem

mirien22
24. jún 2018

@bandurka1979 ahoj, chcem sa opýtať, že ako to bolo nakoniec a tou sterilizáciou? Bola urobená dobre? Ja som po sterilke 8 mesiacov a akosi sa zvláštne cítim, nad tehotenstvom som ani neuvažovala, až teraz... Mám nafúknuté brucho, nechuti mi jesť, mám ťažobu na žalúdku, v ústach kyslé, aj záha ma pálila, unavená som... Bojím sa urobiť si test, s muzom fungujeme naplno aj cez plodne dni, ani si neviem predstaviť, že by som mohla znova otehotnieť. Ty máš napísané, že máš 4 detičky, takze normálne si ho donosila?

bandurka1979
autor
24. jún 2018

@mirien22 ahoj ano normalne som dcerku donosila :D aj ked ku koncu tie rezy boleli riadne..no a ci to bolo urobene poriadne .. tvarili sa že nechapu ako som mohla otehotniet .. takže neviem ti povedať

mirien22
24. jún 2018

@bandurka1979 gratulujem. Super, že to všetko dobre dopadlo, aj keď nečakane 😊 Ja si to neviem predstaviť, že ako sa to môže stať, aj keď bolo mi povedané, že šanca je 0,02%, čo mi príde teda veľká náhoda. Snáď to u mna bude “len” to nadúvanie a nie tehotenstvo, ja mám síce len dve deti cisarskymi, ale boli skoro po sebe, moja maternica by to už asi nerozchodila. Ďakujem za info 🙂

petulko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
angelaa214
26. sep 2018

@mirien22 ostala si tehotna..ci ako?

mirien22
26. sep 2018

@angelaa214 nie, bol to len planý poplach 🙈 To fakt musí byt obrovská náhoda, aby sa stalo niečo také 🙂

lulinka8585
7. okt 2018

@bandurka1979 ahoj zaujíma ma ako si dopadla ? Ja mám 4 sekcie a sterilizaciu a podozrenie že som tehotna

robodracica
7. okt 2018

@lulinka8585 Kuk vyssie, tam to pise...

rainee
5. máj 2019

Žiadna antikoncepcia nie je 100%. Rozmýšľala som tiež nad sterilizáciou,ale som zistila že ani tá. Že sa to po čase zrastlo a spriechodnilo a žena otehotnela 🤨 takže už len nesexovat🤩

kiki09876
12. júl 2019

@bandurka1979 Ake ste mali príznaky na začiatku,ked ste otehotneli po sterilizácii?

kiki09876
12. júl 2019

@bandurka1979 A ako prebiehalo Vaše tehotenstvo prosím?

mariah0307
12. júl 2019

@bandurka1979 ja sa neviem k sterilizacii vyjadrit, len vam chcem povedat,ze drzim palce aby všetko dobre dopadlo 🙂 a asi by bolo dobre podat podnet na urad pre dohľad... Predsalen, nie je to "len" o tom to dieta vynosit, ale sa aj postarať...

bandurka1979
autor
12. júl 2019

@mariah0307 😉malá ma už 7 rokov a žial podnet som nepodala 🙄 možno som.mala

bandurka1979
autor
12. júl 2019

@kiki09876 normalne ako ked som nemala sterilizaciu ,vynechal menzes nicim zvlastne

mariah0307
12. júl 2019

@bandurka1979 tieto datumy na konovi :D... Ale tak sa tesim ze ste to zvladli ;)...a ze sa vam dari ;)

kiki09876
12. júl 2019

@bandurka1979 A mate zdrave dietatko?

bandurka1979
autor
12. júl 2019

@kiki09876 ano zdrave

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre