Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Tehotenské vyšetrenia v 34 týždni

haka007
14. nov 2012

ahojte dievcata,chcem sa spytat vcera som bola na poradni doktorka mi nerobila sono co ma sklamalo a objednala ma az na 12.12.nie je to neskoro kedze termin mam 26.12 a citala som ze pred porodom sa chodi kazde 2 tyzdne a potom dokonca kazdy tyzden?dakujem

xlucia
14. nov 2012

@haka007 6 tt pred porodom mas zacat chodit tam, kde budes rodit. takze sa prihlas niekde v porodnici

haka007
autor
14. nov 2012

@xlucia to som vedela ale zname mi hovorili za vsetky vysetrenia robi moja doktorka az do porodu 😒

nevestienka
14. nov 2012

@haka007 ahoj, ja som bola minulý týždeň u svojho gynekologa posledný krát v 34 tt na vyšetrení a robil mi aj ultrazvuk. Povedal mi, že o dva týždne už musím ísť na kontrolu do nemocnice kde budem rodiť čiže v 36 tt - 4 týždne pred termínom. Či je to povinnosť robiť ultrazvuk v 34 tt to neviem, ale mne robil každý mesiac ultrazvuk 🙂 Takže sa objednaj do nemocnice, tam kde budeš chcieť rodiť na vyšetrenia. Objednajú ťa pravdepodobne na monitor a vyšetrenie na gynekologii. Tak to aspoň funguje na Kramároch v BA.

haka007
autor
14. nov 2012

@nevestienka no mne robila sono pred mesiacom a niekde som citala ze pocas tehotenstva je povinny doktor spravit 3 sona ostatne je uz na nom.mna skor trapi ten dlhy cas co pojdem na dalsiu poradnu.ty si kedy teraz objednana tiez mas asi termin porodu podobny ako ja

nevestienka
14. nov 2012

@haka007 ja mám termín 24.12. Objednaná som na budúci týždeň už teda prvýkrát do pôrodnice kde budem rodiť na monitor a na vyšetrenie na gynekologii. Takže aj mne sa to zdá neskoro, ako ťa tvoja doktorka objednala. A ty si ju asi zazmluvnuješ predpokladám? ja nemám zazmluvneného doktora.

haka007
autor
14. nov 2012

@nevestienka nie nema dohodnuteho ziadneho doktora,tak asi jej budem musiet zavolat ci sa ozaj nepomilila.ale dakujem pekne

nevestienka
14. nov 2012

@haka007 prosím 🙂

gubcikova
14. nov 2012

pri dcérka som nechodila do nemocnice.každý mesiac som mala poradnu u môjho gynekologa aj to len takú že som si sadla na stoličku a opýtal sa ma ako sa cítim.to som mu mohla aj volávať.pri synovi som chodila k svojmu každý mesiac a po 25tt každé 3 týždne a potom každé 2 a pred pôrodom kôli ctg zázamom každý druhý deň

Tu začni písať odpoveď...

Odošli