Tehuľky z bývalých missed abortion

cucuska
15. máj 2007

Zakladám túto radostnú tému pre bambuľky, ktoré nám otehotneli a majú za sebou missed abortion.
Dúfam, že sa k Vám bude pridávať oveľa viac a viac kočiek, ktoré budú šťastné, ktoré sa moźno budú báť, ktoré budú mať obavy či strach a ktoré sa budú tešiť že sa to podarilo.
Poprosím aj adminov nech nám túto tému nechajú, bude to téme pre babuľky z missed abortion.
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 🙂

janula_nz
25. máj 2007

mm no neviem ci je to dobre ale mala sa musi naucit papat aj spenat 😝 omacky ma velmi rada tak jej hadam bude chutit. dotoho jej nastruham vajicko, co zboznuje a je to. kazdy den ma maso, vcera mala ryby tak treba aj takeho lahsie nieco. a ja spenatik milujem 😀

veva1
25. máj 2007

ja by som si dala segedin 😝

tribitka78
25. máj 2007

janula, ja osm doma včera robila na večeru špenát......musela som urobiť 3 balenia, aby bolo dosť..... 😀

veva1
25. máj 2007

takze toustovy chlebik mi splesnel,tak si idem kupit asi tresku,vlastne tu mam tak nejake rozky,ale ja chcem segedin 😝

veva1
25. máj 2007

tak rozky a treska je predomnou 😝

mm1
25. máj 2007

dobrú chuť babulky, ja tu mám pred sebou ACIDOFILKO. 🙂

janula_nz
25. máj 2007

mm ja ho tiez zvyknem pit ale len to ochutene. to obycajne davam do omacok malej namiesto mlieka a smotany.

janula_nz
25. máj 2007

co budete robit cez vikend? nechystat e sa niekde kupat? ja rozmyslam, ci mam alebo radsej nie s malou na kupko 😖

veva1
25. máj 2007

janula na kupko urcite chod. Ja idem do Ikei sa tesim. Mam v BA brata prave prerabaju byt a uz finisuju tak som zvedava ako to tam maju.

janula_nz
25. máj 2007

vevus ale vela ludi ma plasi, ze tam su infekcie a kadejake choroby. preto vaham lebo nechcem malej nieco privodit. ale zas ked nevyskusam, nebudem vediet, je tak? 🙂

aj ja rada chodim do ikei, to je moj naj obchod 😀 uz vies, ze cakas tomaska? ci to len preto mas napisane lebo dievcenske meno nemate este vybrate 🙂

mm1
25. máj 2007

janula: idete na štrandu?????

janula_nz
25. máj 2007

mm rozmyslam o tom. v nedelu asi ano, pretoze je tam mdd nejaky program alebo co 🙂

veva1
25. máj 2007

mame aj dievcenske Vera,ale manzel povedal ze to bude chlapcisko 😀
jani ja som nazoru ze by sa mali deti stretavat aj s nejakymi bakteriami,urcite sa nie kupat kde je to zakazane ,ale ked bude velka a pojdu na plavecky? Nepustis ju,alebo chyti nejaku pliagu tam ,lebo nebude odolna. Ine je ak by mala nejaky kozny problem ci co. Ale si predstav ,ked sme boli male my tak urcite nebola voda tak testovana a osetrovana ako dnes.

janula_nz
25. máj 2007

vevus tiez pravda. len ja mam na mysli vracanie a hnacky co bolo aj minule leto. my sme s tym s malou skoncili v nemocnici na infuzkach. ☹ tych bakterii sa nebojim lebo ona aj piesok papa aj kamene olizuje aj vsetko co najde vonku 😝

emmaelzer
25. máj 2007

ahojte babulky, nieco nove?

janula_nz
25. máj 2007

kde ste zmizli vsetky? 😕

ja som v stredu malej dala na balkon detsku vanicku s vodou a tam sa kupala. ona bola taka stastna, viskala na cele sidlisko 😅 velmi lubi vodu, aj na plavaren sa chystame ,ked zatvoria kupalisko. mozno z nej bude plavkyna 😀

veva1
25. máj 2007

jani a to bolo z upalu?

veva1
25. máj 2007

ahojky emmus

emmaelzer
25. máj 2007

ahoj veva, tak ako sa mate, vidim, ze uz 13tt, brusko uz rastie?

janula kedy pride 007?

janula_nz
25. máj 2007

vevus nie. ja s nou nechodim ani som nechodila na priame slnko. proste to vraj bolo na kupaliskach a vo vzduchu. vela deti to dostalo 😒

dobre ranko emus a babatenko 😉 no az cez tyzden lebo este nebol v ba kupit mi pc. nemal nato cas. v pondelok ho pojde kupit a ked ho zlozi a vsetko tam nainstaluje, tak pride na dva, tri dni. inak aj tak sa tesim. uz budem mat odstup 😔

veva1
25. máj 2007

emus pozerala som tvoje foto a mame brusina zhruba rovnake,no to je aj u mna len
nafuknute. Zajtra mi naskoci 14tt 😵

lante
25. máj 2007

Ahoj Vevi, kedy ideš do BA???
Zdravím aj ostatné babulky 😎

mm1
25. máj 2007

janula: este by mala byt na štrande voda v pohode, veď je len chvíľku otvorená....

emmaelzer
25. máj 2007

veva, ale u mna je to aj sadlo....byva ti este zle?
ahoj lante
janula, neboj, dobre to dopadne, musis sa s nim ale rozpravat na rovinu

lante
25. máj 2007

Emmus, býva ti ešte zle??

janula_nz
25. máj 2007

mm uz vies, co budes varit cez vikend? 🙂

ja rozmyslam, ze asi urobim tie cestoviny s kuracim masom a nivovou omackou 😝

emus porozpravam. uz som mu aj o laure vytarala, taka som bola na neho nastvana. nech teda vie vsetko. a vies, co mi povedal? ze preco som to tajila tak dlho? ze som ho vlastne klamala,ked sa pytal na laurinho otca

vola mi , cakajte

emmaelzer
25. máj 2007

lante, akurat, som dnes nesla do roboty, lebo som bola zavreta na zachode...#

proste nemozem jest, ked jem, je mi zle...
Lante dufam, ze to uz prestane , ved skoro tyzden mi nic nebolo a zas od vcera...

mm1
25. máj 2007

janula: no ja tiez niečo z cestovín, ale zvyčajne ma to napadne asi až v obchode...
to je krepi.... čoby si ho klamala!!! 😠

lante
25. máj 2007

emma skús to homeopatikum o ktorom som tu ráno písala, mohlo by to aspoň stlmiť.

emmaelzer
25. máj 2007

lante, ja viem, len neviem tu najst nejaky obchod z homeopatik...rozmyslam, ze pojdem domov na bud. tyzden lebo mam prazdiny, ale sa bojim, ze ked mi bude takto, tak si to velmi neuzijem, len budem v postely..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre