Určili vám na sone pohlavie dieťaťa nesprávne?

veronicka1901
17. okt 2011

Stalo sa niektorej mamicky, ze jej bolo povedalne, ze bude mat chlapceka a narodilo sa dievcatko alebo naopak? 🙂

monika15
17. okt 2011

Hej bolo 🙂))) do porodu ze dievca vsetko ruzove a narodil sa chlapcek hihiih ;);)
a tu v robote tiez ze dvojicky jeden chalan a jedno dievcatko nakupili pol n pol a boli to 2 baby 🙂))))))

madamebutterfly
17. okt 2011

Ano stalo sa to znamej´ cele tehotenstvo jej trvrdili ze dievcatko tak samozrejme vsetko ruzovucke lebo to bolo ich prve babo po mnohych rokoch sa podarilo tak postielka jak pre princezne a suknicky atd a nakoniec vysiel chalan hehe

digysa
17. okt 2011

V zivote je ista iba jedna vec....ze zomries.
Ostatne informacie maju vzdy 0.0001% pravdepodobnosti, ze nebudu spravne 😉

damiankad
17. okt 2011

Hm..ja ked som sa lekára pýtala, čo ideme mať povedal mi že bábätko 😀 😀 😀 a že ked sa na to pozrie z jednej strany optimisticky tak je to dievča..ale že on rád pozerá na veci optimistickejšie tak je to chlap 🙂 😉 A mal pravdu...a také veci sa stávajú..niekedy poloha dieťatka nedovoluje určiť správne pohlavie...ale aj tak..ked to zistíš..už to neovplyvníš...ja osobne si myslím že je jedno či dievčatko alebo chlapček...dôležitejšie je jeho zdravie 😉

tea333
17. okt 2011

ak je niekto velmi zvedavy a chce to mat iste, alebo sa nevie podla utz, ak sa da, mozte obetovat nejake eura a zistit to genetickymi testami na 100 percent uz od 12 tyzdna.my sme si ich dali robit, takze ked sa nas na sone pytali ci chceme vediet co to je, uz sme to davno vedeli naisto 🙂

diabliq6666
17. okt 2011

🙂ked som rodila,den predomnou rodila kocka,ktorej cele tehu tvrdili,ze bude mat dievcatko..vsetko nachystali a nakupili pre dievcatko a ked sa babo narodilo povedali jej:mamicka..mate kresneho zdraveho synceka🙂)
teraz sa na tom smejeme,ale vtedy jej do smiechu nebolo

adinkag
17. okt 2011

tiez mam podobnu skusenost v porodnici so sa zoznamila s jednou babou lezali sme spolu dost dlho kedze sme obe poriadne prenasali bola a 3D a j na 4D ultrazvuku ze to bude baba tak aj mali vybavicku a ked ju opat po cisarskom dovielzi na oddelenie tak mala krasneho 4 kg chlapca

hoogy
17. okt 2011

mne sa to nestalo moj maly bol tak rozcapeny na sone ze to som aj ja mohla urcit pohlavie 😀 ale kamaratke tvrdili ze dievca a ma doma chlapca🙂

akika722
17. okt 2011

@veronicka1901 ahoj,áno mne sa to stalo pri druhom dieťatku,bola som 2x na 3D ultrazvuk a povedal mi :nooo mamička,bude to na 100% dievčatko,pozrite sa,tu má vaječniky 😵 +raz mi to potvrdil aj moj dr 😵
tak sme nakupili všetko v ružovom,šatičky,sponky,gumky,mánia 😀
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa narodil sa mi synček 😅
nemal vybrate ani meno,tak som dala hned prve čo ma napadlo 😅
pri pôrode bol moj dr-sekcia a bol prekvapeny a nevedel čo nato povedať 😅
takže možne to je 😉

sampo
17. okt 2011

mne nie, ale kamoske ano. Mala uz nakupenu celu ruzovu vybavicku a z Laury bol nakoniec david 😀

pimpulienka
17. okt 2011

Nie. 3x nam bolo povedane dievčatko a tak aj bolo 😉

sympa1
17. okt 2011

tak na sono by som sa teda nikdy nespoliehala a nechapem ze niektore zeny sa tak spoliehaju ze aj vybavicku kupuju v jednej farbe. najlespie je vsetko si kupit v neutralnej farbe a ked sa to malicke narodi mozu tety babky nosit aj šaticky 😀

luciana789
17. okt 2011

mne sa to nestalo, doktor od začiatku tvrdil, že to bude chlapec aj bol, ale poznám dve baby, ktorým tvrdili, že to bude dievča a nakoniec to bol chlapec 🙂

anicka1981
17. okt 2011

mne povedali chlapec, ale cakali sme az na posledne sono, lebo pri prvom, ked uz je mozne vidiet pohlavie sa neukazal, mal v lone snuru naskladanu, tak sa nedalo nic vidiet, na 3D to vsak uz vidit bolo na cely monitor 😀 , a aj tak bolo, mame chlapca,,,,a tiez sme skor nakupovali celu vybavicku v neutralnej farbe, a ked sme sa dozvedeli, ze bude chlapec, tak sme prikupili par modrych dupaciek🙂, inac zvysna vybavicka sa pouzit este pri dalsom babu, nezalezi co to bude 😵

lillah
17. okt 2011

Stalo sa to mojej mamine.....najmladsia sestra mala byt brat....tak sme sa vsetci tesili na chlapca......mamina z toho bola dost v soku a dokonca sa sestricky spytala ci moze reklamovat lebo doma ma uz dve baby 😀

sante81
17. okt 2011

od . 5teho mesiaca mi doktor tvrdil že budeme mať dievča, a potom na každom jednom sone, posledny mesiac ked som chodila na poradnu každy tyžden mi povedal že to bude holka. pripomeniem že za každé jedno sono si učtoval 8e 🙂 a kedže som mala rizikové tehu, tak tych son bolo veľa a samozrejme zaručene dievka 🙂 až pri pôrode mi povedali že máme chlapca. tymto chcem pozdraviť pána doktora Paula z bánoviec 🙂
inak svoje dieta by som nevymenila za žiadnu holku

kvetinka211
17. okt 2011

Ked uz povedia, ze to vyzera na chlapca, tak je to takmer iste, ked to ma byt dievcatko tak sa lahsie moze stat, ze sa len chlapcek dobre zamaskoval 😉

akzuzs
18. okt 2011

Mne na 4 D UZV povedali 100% baba a bola ale nespoliehala som sa na to vždy som hovorila môže to byť aj synček aj ked jedného doma už mám. Kúpila somlen minimum rúžových ved aj tak mala po prvom neutrálne biel vecičky a potom ked bola na svete som sa doslova vrhla na rúžovú nakupovačku a bolo. No ja som si všimla už dávno že je viac pravdepodobné ak povedia 100% chalan ako 100% baba 😀
Ale ved to je jedno nie, len nech je to zdravé , neviem si predstaviť matku ktorá by bola sklamaná z opačného pohlavia

marecek1
18. okt 2011

Nám sa ukázal cca v 8. mesiaci chlapček, a je to chlapček 🙂 (ale do toho 8. mesiaca sa statočne "schovával", nikto ho neodhalil, a to sme tých ultrazvukov mali dosť, lebo som mala v tehotenstve problémy )

ale kamarátka čakala "dievča", nadšený dedko (jej oco) kúpil červený kočík, celý šťastný dobehol do pôrodnice a tam chlapček - si normálne myslel, že im to dieťa vymenili, lebo to mala byť babenka....

mamabiba
18. okt 2011

mne sa to stalo pri prvej dcérke. hovorili mi, že to bude chlapček, už aj meno som mala vybrané, na poslednom sone si neboli istý, ale veď keď pred tým to bol chalan, tak asi sa nič nezmenilo 😀 😀 😀 a keď sa ma na pôrodnej sále opýtali na meno, ja som povedala, že Matej, tak na mňa ostali dosť divne pozerať a oznámili mi, že mám dievčatko 😉 . Tak dostala meno, čo ma prvé napadlo. Asi sa jej medzi nožičky dostala pupočná šnúrka. 😀 😀

ajca123
18. okt 2011

Ahoj pri prvom mi hovorila lekarka na ultrazvuku asi do 7mesiaca ze to bude baba a ku koncu mi povedala ze to bude kluk 🙂)))
Som rada lebo som vzdy chcela prvorodeneho syna 🙂 a teraz uz cakam tretieho chlapca a viem ma 100% ze to je chlapec lebo som bola na teste pohlavia 🙂

ani3012
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
m.i.r.i
18. okt 2011

My sme si tiez dali spravit urcenie pohlavia z krvi..takze som uz od asi 10 tyzdna vedela, ze to bude chlapec. Ale v mojom okoli sa nikomu nestalo, ze by sa ultrazvuk pomylil. Boli taki, kde lekar priamo povedal, ze sa to neda vidiet, tak sa prekvapili az pri porode, ale aby sa pomylili, tak to som u kamaratok a v rodine nezazila 🙂 A ako citam prispevky nado mnou, tak som zachytila len jeden jediny, kde povedali chlapcek a bolo dievcatko..to sa stava malokedy...vacsia pravdepodobnost omylu je ked tvrdia ze urcite dievca...pipik sa moze skryt🙂 ale zalezi aj od kvality lekarovho ultrazvuku a jeho urpimnosti, kde by skuseny lekar mal radsej povedat, ze to nie je iste, lebo tam nevidi pipika, tak asi dievcatko,ako to tvrdit 100tne ked si to iba domysla🙂

andreaka11
18. okt 2011

chlapcek je vzdy 100%tny dievcatko nie je vzdy 100% 😀 ale ja som mala od viacerych doktorov potvrdene, ze to bude dievcatko a chlapcek 😀 😀

sochorecka
26. nov 2012

mne sa to tiez nestalo... na kazdon sone som sa pytala aj inych doktorov a povedali mi dievcatko... teraz cakam dalsie dievcatko... tiez bolo pekne vidiet za tam medzi nozkami netrcala palicka 😀

slobodnamaminka
26. nov 2012

mne povedal lekár že to bude dievčatko a chlapček..a mám dve kráásne babulky....🙂🙂🙂🙂🙂🙂

simca06022011
26. nov 2012

no mne na prvom a druhom sone povedali ze chlapec .. mmm na 3D sonu nebolo nic vidiet, ale kedze to bol uz 27-28tttak mi lekar povedal, ze ak by to bol ten chlapec, tak uz by tam daco trcalo... takze dava 90% na dievca.. a samozrejme ze to bola baba, ale ani na predporodnych sonach nebolo vidno co to vlastne je 🙂) takze u nas tak kadejako 🙂))

erccik
26. nov 2012

No mne pri obidvoch detoch povedali že to budu babi a mali pravdu 🙂 😉

raa2
26. nov 2012

nie, u oboch mi povedali sravne.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre