Už som v tom

matusamajka
8. mar 2015

Ahojte baby som taka šťastná v piatok 6.03.2015 o 13:00 hod. som sa dozvedela od gynekologa ze som tehotna. Velmi sa tešim som tak asi v 3 týždni na ultrazvuku nič nebolo vidieť ale krv ukazala pozítivny výsledok.Kontrola má čaká až o 3 týždne. Velmi sa tešim

nana36
8. mar 2015

@matusamajka. Gratulujem a nech Vám to dobre dopadne a hlavne nech ste zdravučký!!!! 😀😉

bajana
8. mar 2015

@matusamajka blahoželám...
Skus teraz naštudovať pravidlá fungovania tejto stránky, na čo slúžia diskusie a otázky a čo sú krátke správy a fotoblog

ematko29
8. mar 2015

Aj ja gratulujem ,je to najkrajsi pocit na svete.krasne tehu prajem🙂

michaela1711
9. mar 2015

Gratulujem 🙂

zuzicek88
9. mar 2015

@matusamajka ahoj aj ja som cerstva tehu a ultrazvuk o tri tyzdne

matusamajka
autor
9. mar 2015

Vsetkym Vam velmi pekne dakujem .... a zuzicek88 som rada ze aj ty si cerstva tehu..... 😉

zuzicek88
9. mar 2015

@matusamajka dakujem ti krasne 🙂

katka14
16. mar 2015

ahojte, tak aj ja som už v tom. hurááá. len v práci asi nebudú taký na vetvi ako ja 🙂

zuzicek88
16. mar 2015

@katka14 tak gratulujem tehulka a kasli nato,co bude v praci,hlavne je,ze ty si stastna

katka14
16. mar 2015

@zuzicek88 jeej, dakujem. ved ja viem, len nasla som si super pracu, som tu len od decembra a teraz ... šup. ale jasne ze som stastna jak blcha. a dam si riadne na cas kym im to oznamim.
aj ty si tehulka?

zuzicek88
16. mar 2015

@katka14 ano aj ja som tehulka,ale ja som bola na umelom a rok a pol sa nam nedarilo,takze vzhladom k mojmu veku sme to riesili takto,mam to uz aj potvrdene s krvi az dva krat a o dva tyzdne idem na ultrazvuk,podla tehotenskej kalkulacky som tehotna 5 tyzdov a 1 den a ty?

katka14
16. mar 2015

ja som bola na krvi minuly štvrtok, potvrdila mi tehu. a na kontrolu mam ist buduci utorok, lebo tento tyzen ma doktorka dofču. a som niekde ako ty. 5+?tt. asi tak nejako. neviem to presne.
aj ja som bola pred 6 rokmi 2 x na umelom, ale bez vysledku. nakoniec sa zadarilo prirodzene a teraz 2.krát prirodzene. a to sme chceli na jar ist vyuziť poslednu sancu na IVF cez poistovnu.

janedoe
16. mar 2015

@katka14 tak u nas s tym sice rataju, lebo vedia, ze sa snazime a ze sa nam moc nedari, ale aj tak nebudu moc happy, lebo v priebehu roka pol im na matersku odidu 4 baby z 20 clenneho kolektivu 🙂 Teda 3 su uz fuc a teraz snad konecne i ja 😉

katka14
16. mar 2015

@janedoe no ved prave, z nasej firmy odisla moja predchodkyna na matersku. ja budu taky, netusim kto ma zastupi. a z domu robit nemienim, neviem ako by som to stihala ...

zuzicek88
16. mar 2015

@katka14 no vidis,tak to mate super a este ste aj usetrili gratulujem

katka14
16. mar 2015

@zuzicek88 dakujem, no ved mi manžel akosi ani nechcel uverit. ale nakoniec ked som to mala potvrdene z krvi, tak uveril. a kde ste chodili na ivf?

zuzicek88
16. mar 2015

chodila som do Gyn-fiv ,mala som jedno jedine vajicko,nastastie sa oplodnilo aj ujalo,hovorim tomu,ze to je zazrak

zuzicek88
16. mar 2015

@katka14 to je pre teba sprava,som ta tam zabudla dat

katka14
16. mar 2015

@zuzicek88 jeej, tak to je fakt super. ze sa vam takto zadarilo. tak to sa oplatilo si to všetko pretrpieť

janedoe
16. mar 2015

@katka14 ved pokial nemusis robit z domu, tak to by som nerobila a uzivala si matersku. U mna tiez budu musiet najst nahradu, len sa bojim, ze uz potom nebude pre mna miesto, ked sa budem chciet vratit :-/

Inac gratulujem k usetreniu peniazkov 🙂 My sme tiez usetrili, planovali sme ist po letnej dovolenke. Teda povodne v aprili, ale nasi maju 60 rokov, tak sme ich chceli vytiahnut s braskom na rodinnu dovolenku, tak sme to posunuli a heh...vyriesilo sa to samo 🙂

katka14
16. mar 2015

@janedoe dikes veľmi pjekne. ani mi tak nejde o tie peniazky - aj ked aj tie su dôležité, skor ide o tie hormony, nervy, pichanie injekcii a to nekonečné čakanie. a tie následky - ja som po umelom dost pribrala.

zuzicek88
16. mar 2015

@katka14 ano oplatilo,som plakala ako male decko,len este sa bojim ako dopadne prvy ultrazvuk,dufajme,ze dobre

katka14
16. mar 2015

@zuzicek88 aj ja som pri prvom tehu plakala. lebo som si spravila 1 x test a bol pozitivny. mne totiz nikdy nemeska menzes a vtedy meskal prvy krat. a teraz druhy krat. ale teraz som si akosi nemala kedy poplakat. este ti to akosi neuvedomujem. vtedy som bola doma, teraz chodim do prace.
neboj, držím palce i paste aby to dobre dopadlo.

sosovica
16. mar 2015

Gratulujeme.Nam zistili tehotenstvo 9.3.2015 🙂.Viem si predstaviť tvoju nedočkavosť na sono lebo ju prežívam tiež 🙂

zuzicek88
16. mar 2015

@sosovica neviem,ci to bolo mne,ale ak ano,takdakujem,ty kedy ides na sono?

sosovica
16. mar 2015

@zuzicek88 všetkým aj tebw 🙂....7.aprila ideme na prve sono

zuzicek88
16. mar 2015

@sosovica my ideme 27 marca

sosovica
16. mar 2015

@zuzicek88 v kolkom si tt?

zuzicek88
16. mar 2015

@sosovica 5 tyzden aj jeden den

sosovica
16. mar 2015

@zuzicek88 ja som zacala dneska 6tt....ubehne to ako voda vsetko uteka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre