Žiadne nevoľnosti v tehotenstve - kamarátky sa čudujú

27. sep 2023

Baby poraďte. V okolí mám veľa kamošiek, čo už boli tehotné a skutočne každej bolo zle. Ja som v 9. týždni, mne nebýva že absolútne zle. Len bolesť prsníkov a strašná zápcha. Inak nič, neviem že som tehotná. Dve kamošky včera začali predomnou debatu, že jednej sestra nemala nevoľnosti a potratila. Ja som po samovoľnom potrate v januári, taktiež žiadne nevoľnosti. Bolo vám každej zle? Snažím sa nepočúvať takéto negatívne veci, ale oni o tom rapotali pol hodinu, potom som sa vyhovorila že musím ísť domov, taká som bola z tých rečí 🙄

autor
27. sep 2023

Dievčatá, ďakujem pekne za vaše skúsenosti, ja sa to snažím nepočúvať, ale tieto moje kamošky sú v pohode, len majú "nevymáchanú papuľu" ako hovoria a nevedia trošku filtrovať čo hovoriť a čo nie.

simona92101
27. sep 2023

Prve dve tehotenstva poctivo odgrcane,teraz tretie ani neviem ze som tehotna keby nemam brusisko 🤷‍♀️

zorkahorka
27. sep 2023

Pre boha, tvoje kamosky su mudre jak radia... 🙈 nepocuvaj ich!

domcavesel
3. mar 2024

Ahoj, môžeš napísať ako to pokračuje ? 😊 Ja som tiež v 9 týždni a absolútne nič mi nieje, kontrolu mám až za dva týždne tak normálne rozmýšľam že pôjdem skôr, lebo sa vôbec necítim tehotná 😊

autor
3. mar 2024

@domcavesel ahoj,cele tehotenstvo mam krasne 🙂 jasne mam narocnejsie dni ked babo sa tlaci a kope brutalne ale ziadne chute,problemy ani nic.Nestresuj sa a uzivaj si bezpriznakove tehotenstvo. Aj take su 🙂

candii
3. mar 2024

Ale to kľudne môže ešte prísť.

domcavesel
3. mar 2024

Ďakujem, potešila si ma keď som uvidela tento príspevok a ešte viac keď si mi odpísala 😊 držím palce aj tebe nech je všetko tak bezproblémové ako doteraz 🍀

autor
3. mar 2024

@candii moze a nemusi 🙂 treba byt pozitivny

autor
3. mar 2024

@domcavesel drz sa aj ty, drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre