Ako nabrať odvahu a povedať priateľovi o tehotenstve?

neukrizujtema
18. jan 2023

Naukamenujte ma !!! Zostala som tehotná ale veľmi sa toho bojím . Priateľa mám skoro rok , roky na to už máme . povedali sme si keď to príde tak dobre. Ono to došlo a ja som hotová. Priateľovi som to ešte nepovedala a hlavou mi ide aj možnosť chemického potratu. Neviem čo robiť ako nabrať odvahu mu to povedať alebo nepovedať a spraviť po svojom. Ach bože … prosím hlúpe komentáre si nechajte !

sheila121
19. jan 2023

@anjelicek26 mne to tiež hlava neberie, že nohy roztvarat vie ale ústa nie.

wazowski
21. jan 2023

mozno pojdes na potrat, znova to budes lutovat a ked uz budes babo naozaj chciet, uz to nebude mozne...

marca12
21. jan 2023

Asi vies velmi dobre,preco sa mu to bojis povedat. Nam tu mozes klamat,ale seba neoklames. Spravnemu partakovi vedla seba sa nikdy nemusis nic bat povedat,aj ked by si ho poznala a vedela,ze sa za nieco nahneva,aj tak sa nebojis povedat. Taky muz by mal stat po boku kazdej zeny. A nie chlaoi,ktorych sa zeny boja,boja sa povedat tak dolezitu vec a nicia sa nezmyselnymi myslienkami. Ja toto nedokazem pochopit.

neukrizujtema
autor
22. jan 2023

Nooo povedala som to a teší sa že vek na to máme obaja , ze nič na tom nevidí.

rony2255
22. jan 2023

@neukrizujtema tak to je paráda 🙂 a gratulujem! Nech sa vám darí, aj malinkému 🙂

darius_a
22. jan 2023

A koľko máte rokov a ste zamestnaní?

neukrizujtema
autor
22. jan 2023

@darius_a obaja v zahraničí sme. 29-40
tak ja som sa nikdy nebála financií žeby som nevychovala. Len som taký dobrodružný človek že rada cestujem a všeobecne tá zodpovednosť celoživotná a všetko sa mi otočí o 180s. ale tak asi to takto malo byt ..

any_soj
22. jan 2023

@neukrizujtema super 🙂 a cestovať môžete kľudne ďalej, kuk napríklad FB outdoor adventure mamas+

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre