• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Ako spomaliť priberanie v těhotenstve?

10. mája 2017 
oraia ja uz nepracujem som doma uz dva tyzdne a som rada lebo doma je klud a aspon si to tehu mozem uzit
7. máj 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adri...to ti zavidim ze vladzes, ja mam problem hlavne rano vstat.... :sweat_smile:

heppu....ja si to doma uzivam od zaciatku...a je to fakt poriaadne uzite teho :wink: ....pri prvom som robila do siesteho mesiaca a potom som jedneho dna v praci sla do jedalne na obed a dosla som tak akurat na gyndu kde som uz ostala v do porodu....z tohto tehotenstva nemam dokopy nic... tak aspon teraz
8. máj 2008 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oraia. ja som tiez do siesteho robila a robila by som aj dlhsie ale nedalo sa to zvladnut teraz si to uzivam, vcera sme domov doniesli kocik tak to ste mali vidiet aka som bola z neho hotova uz aby tam bola mala
9. máj 2008 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Začínám 22tt a mám 4 kila nahoře :unamused:
9. máj 2008 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
apfele a to ti jako prijde amlo nebo moc... nejak nechapu vyznam toho smajlika. podle toho co mam za grafik u sebe by optimalni vaha navic mela byt 4,5kila v 22tt
9. máj 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chell: přijde mi to hodně
9. máj 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to teda nechapu.. proc myslis ze hodne vzdyt to je uz pulka tehotenstvi a z ceho by to miminko asi tak rostlo..
rika se ze optimalni prubeh je do nakyho toho 20tt pribrat ca 4 kila (+rozmezi individualni je 0 - 7)
do 30tt optimalne + 9 od puvodni vahy tj přibrat ca 5 kilo (v rozmezi 5-13kg od puvodni vahy)
a podlednich 10tt optimalne na tech + 12 od puvodni vahy tj ca dalši 3kg (v rozmezi 9-20 dle individulani konstituce:slight_smile:)
takze idelane za cely tehu nabrat 9-20 optimalne kolem 12ti... co je pod a co je nad by mi delalo starosti ale ty si uplne idelane nabirajici osoba tak neblazni...
to ja nabrala hrozne rychle a mela v 20tt 9 kilo navrch to je hodne...ted v 33 mam kolem +15ti
9. máj 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heppu...aj my sme si uz kupili kociarik a len chodim okolo neho obzeram ho z kazdej strany, tiez by som uz najradsej ho sla vyvetrat aj s malou na prechadzku.. :slight_smile:
9. máj 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu nová, a čítala som tu o tom priberaní. Aj ja s tým mám problém. Som iba 9tt a už mám o 10kíl navyše. To je fakt vela. A tiež nejem vela, ale predtým som vždy držala nejakú diétu a kedže teraz nemôžem, tak sa mi to asi všetko vracia, jojo efekt.
9. máj 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tamka bud v klidu ja taky nabrala rychle a postupne se mi to ted rovna proste telo potrebovalopribrat driv nez si doktori usmyslej dokonce sem kilo zhubla za podelni mesic..
v 9tt je to divny ale tak jestli si drzela diety a ted si jak urvana ze retezu tak se nesmis divit :slight_smile:
9. máj 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak ja som do 15 tt mala len 1 kilecko navyse. Tak som sa vytesovala, ze aka som stale stihla a aha ho potom sa to rozbehlo. :confused: Teraz som v 20 tt a uz mam 5 kg navyse. Ale neberiem to nejak tragicky, ved babo rastie a musi z niecoho aj zit. :wink:

tamka84, u teba je to asi fakt jojo efekt predoslej diety. Lebo je to fakt vela nabrat 10 kg do 9tt. Ale neboj ono sa ti to urcite zastavi a potom budes dlhsie stat na tej istej vahe.
9. máj 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oraia ani mi o tom nehovor ja som do nho dala nasu jazvecicku a ta v nom spi xa xa uz sa neviem dockat kedy s nim pojdem von
9. máj 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heppu.... :slight_smile: to muselo byt dobre .... som odfotila ten moj, je v albume a pridala som aj svoj pupok... :grinning:
9. máj 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dúfam, že sa mi to ustáli. Ja som vysadila antikoncepciu vo februári, a od tedy vlastne priberám.
9. máj 2008 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja som teraz v 30 tt a mam navrch 10 kg.. :grinning:
9. máj 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mum7976...hmmm to si stastna zena ...pri prvom som aj ja pribrala dost malo ale teraz..... :frowning2: hruuuuza
9. máj 2008 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oraia hej celkom v pohode mam,len ono mi to teraz ku koncu nejako dost vyhuplo,dovtedy mi to slo pomalicky hore..a ty si kolko pribrala,pozeram,ze sme skoro rovnako dlho tehulky :grinning:
9. máj 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
num7976...ja strasne vela, az ma lekaz sprdol a zakazal mi aj pit lebo zevraj moje telo zadrziava vela vody preto tolko priberam... ja som pribrala raz tolko ako ty.. :frowning2: :frowning2: :frowning2: .... a to som si vobec nemyslela ze sa mi to stane, kedze s prvym babom som pribrala dost malo...a teraz ako take prasiatko....
9. máj 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano dam foto na konika je to sranda ...ja si pupok fotim kazde dva tyzdne aby som vedela ako rastiem
10. máj 2008 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oraia, jej aj my sme si kupili pre maleho x-lander x1, najkrajsi kocik na svete, ze? Len my ho mame v bordovej farbe, ak chces, tak mrkni do albumu :slight_smile:
A brusko mas male, vobec nie je vidno, zeby si tak vela pribrala...
ja som dnes zacala 33tt a mam 7 kilo hore, z toho 1700 gramov vazi maly, tiez sa mi to zda vela, ale ja som nebola celkom stihla pred otehotnenim...vravi sa, ze stihle zeny naberaju viac
10. máj 2008 o 07:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avanka... :slight_smile: ...ano to mas pravdu s tym kociarom, ked som ho zbadala povedala som si ze bude moj, nech to stoji co to stoji...bola to laska na prvy pohlad :o))))
...ja som vela pribrala do stehien a zadku (tie najhorsie partie) ...hmmm co uz a to sa ani neprejedam lebo mi praveze vobec nic nechuti.....
10. máj 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oraia aj ja už priberám v tých partiách nohy a zadok ale aj bruško doki mi povedal že ho mám ako v 30tt xixi :slight_smile: a pritom sa ani ja neprejedám ale tá váha ide hore asi zo všetkého čo asi zjem :slight_smile:
10. máj 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som zatiaľ asi najviac pribrala v prsiach, z ničoho je teraz až veľa, čo ma veľmi prekvapilo, pretože som myslela, že tehotenstvo to nedokáže až tak radikálne zmeniť. ale vidím, že hormóny si s nami robia čo chcú.
10. máj 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dávno som tu nenazrela a ako vidím,pekne priberáte,len tá moja váha nejak divne ukazuje konečne o kilo viac,ale +5kg na môj tt no neviem neviem,zajtra mám poradňu a ultrazvuk,tak držte palce...
27. máj 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som tiez dlho neprispela ja mma +11 kg zatial ale verim ze uz to nepojde moc hore lebo dnes som malo jedla v tom teple mi vobec nechuti a uz bude len teplejsie tak asi skor schudnem ako priberiem
27. máj 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som 35 tt a 9 kilo hore...aj ja dufam, ze to uz moc neporastie
28. máj 2008 o 06:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4kg nahoře :slight_smile:
28. máj 2008 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petule.h to máš teda malinko, já jsem zhubla o kilo a přítel mi nadává....... :confounded:
Myslíte, že to může mimču nějak škodit.....jsem docela hubená :angry: , ale jim normálně, jen toho do sebe najednou nenasoukám tolik, tak jím častěji....
28. máj 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som sice pribrala 3kg ale ziadne brusko este nemam tak sa bojim ci je vsetko v poriadku
28. máj 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy, to je v poriadku, ked si schudla v prvom trimestri. Neboj, uz budes len priberat :slight_smile: .
28. máj 2008 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok