• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Bude to chlapec alebo dievčatko?

7. apríla 2016 
no o mne si vsetci mysleli ze dievca, chut na sladke, spicate brucho, ibaze aj slane aj pikantne mi chutilo, nevolnosti boli a bol to chlapec ako hora.teraz cakam druhe a uplne to iste mam ako pri prvom, chut na sladke aj slane aj pikantnte, nic specialne, brusko tiez ide do spica a vsetci mi tipuju dievcatko..no ja neviem co to je, som zvedava ale u Dr na specialnom sone mi to chceli povedat len za 10 eciek, joj a kedze ja na tom tak nestojim, tak som usetrila, ibaze zvedavost je velmi velka, neviem co s tym:slight_smile:hovorilo sa ,ze ak sa nechce ukazat ze to dievcatko, lebo sa hanbi, no u mojho chlapca sa ani to neoverilo, ten sa mi tez nechcel ukazat:slight_smile:
11. jan 2012 o 18:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@abriela tak toto ma naramne pobavilo :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2012 o 18:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Dobry den moze mi niekto poradit kde najdem tu tabulku ci bude chlapcek alebo dievcatko dakujem :slight_smile:
6. feb 2013 o 14:33  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@aktak dobry vecer ak sa mozem spytat kde najdem tu tabulku co o nej vsetci hovorite dakujem :slight_smile:
6. feb 2013 o 19:56  •  čaká bábätko, termín má v máji 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
6. máj 2013 o 10:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vuks.... a co Ti teda vyslo????
16. nov 2013 o 14:18  •  čaká bábätko, termín má v januári 2013  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte ja som si robila hadam vsetky testy na internete a vzdy mi vyslo dievcatko a aj tak sa narodil chlapec :grinning: jje to rebel :grinning:
16. nov 2013 o 14:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Vlastna skusenost :wink: dievcata - mali sme sex bez ohladu na nejake vypocty :slight_smile: :slight_smile: pred ovu , v case ovu,po ovu.ak sme sa dali na chlapca tak tam som uz hladala statistiky' vypocty , hladala na medzinarodnych strankach vyskumy aako na chlapca a vyskum som mala na dosah. Pan jonas nam vypocital :slight_smile: kedy na chlapca a s pomocou folikulometrie a nejakych uz overnych staatistyk sme sa dopracovali k zdravemu'vytuzenemu,vymodlenemu chlapcovi :wink: takze tot moja skusenost :slight_smile:
3. dec 2013 o 21:36  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
7. jan 2014 o 18:00  •  3 deti - čaká bábätko, termín má v júli 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@linette o akej soda bikarbone to hovorite
10. feb 2014 o 20:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kalo tak podla tohto bude u nas pekný párik-dievčatko mam takže chlapček..prespala by som celý deň a samé slané veci by som len jedla...:slight_smile:
11. júl 2014 o 17:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@kamilecka to je naopak dievčatám sa nechce a chlapci po väčšinou idú na termín alebo pred alebo kúsok po termíne :slight_smile:
7. dec 2014 o 10:15  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Takze ked som cakaka chlapca: unavena, o 20.00 som spala, na obed som odkvecla za pc, ziadne chute, nebolo mi zle, mastili sa mi vlasy, celkovo som bola vitalnejsia.
Dievca:suche vlasy, ak tri dni neumyjem je to ok, sucha pokozka, nocne nevolnosti, menej cez den spravim, obcasne chute, problemy so zubami a to som pedant
25. feb 2015 o 12:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@love232 ja to poznam inak, dievcata idu skor a na termin, lahsi porod, zvyknu pomahat a chlapci su lenivsi
25. feb 2015 o 12:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No a z dievcata je chlapec:slight_smile: takze dvaja chlapci uplne ine priznaky. Pri prvom mi bolo horuco a teraz je mi zima.
26. feb 2015 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja mam poslednu dobu strašnu chuť naa sladke....som v 19.tyždni a som zvedava čo to bude.....
14. jan o 18:32  •  čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Som už v 31.tt a budem mať dievčatko.......chuť na sladke ostaaava....aj ked už nieje taka obrovska...... :wink:
7. apr o 06:51  •  čaká bábätko, termín má v júni 2016  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok