Keď som tehotná, tak ma poznajú už aj ľudia, ktorí ma predtým ani neodzdravili

24. apr 2021

Ahojte možno vam prídem blba ale strašne ma to vytáča..som v 38 týždni tehotenstva a je keď niekam idem tak proste cudzí ľudia čo ma inokedy ani nepozdravili ani nič sa ma začnú vypytovať a čo budete mat a kedy budeš rodiť proste ma to vytáča lebo ty ľudia sa zaujímajú len aby mohli ďalej roznášať klepy ale inokedy ma nevedeli na ulici odzdravit.. aj moju mamu to už vytáča keď ide do obchodu a začnú cudzie na ňu vykrikovať pred všetkými že čo už máte niečo a kedy už a takto... keď to sú ľudia ktorých poznám a vychádzali sme si alebo sú to známy nemám problém aj dovolím chytiť bruško ale tyto zákerný ľudia čo vás mali v paži sa idu vypytovať a ja už naozaj neviem čo odpovedať... alebo minule v lekárni take dve mojej mame že no ešte sme nevideli na Facebooku fotku ešte neporodila a moja mama im povedala s kľudom že ani neuvidíte lebo my nežijeme Facebookom a malú tam dávať určite nebudeme len na whattsap sa budú podieľať fotky všetkým známym rodine..

jankapepe
24. apr 2021

Toto vytacalo aj mňa 😁 no vytacalo....skôr mi to prišlo tragikomické až smiešne. Zrazu všetci, aj ľudia čo sa ledva odzdravili dokonca aj tí čo sme ale vôbec spolu nevychádzali, ostali zrazu tu tu tu ňu ňu ňu milucki a vlezli.
Pôrodom to prešlo 😁 asi tehotné vylučujú nejaké feromóny alebo čo.

cookie29
25. apr 2021

@angel993 prečo sa vyhovárať? Stačí si prečítať pôvodný post, kto je autorka na to aby mohla takto posudzovať ostatných, len preto, že sa nesprávajú tak ako chce ona?

.... ty ľudia sa zaujímajú len aby mohli ďalej roznášať klepy
....tyto zákerný ľudia
....Vy ste tu podaktoré strašne hnusne si to ventilujte na svojich mužoch

Zhodou okolnosti som takisto 38tt a prihovárajú sa mi úplne cudzí ľudia, ktorých nepoznám či som nikdy predtým nevidela. Nevidím prečo by mali byt zákerní či roznášať klepy ... proste zjavne očakávam radostnú udalosť a v tejto pohnutej dobe niečo pozitívne dobre padne. Prihovárajú sa aj staršiemu, normálny ľudsky záujem, ktorý kedysi fungoval úplne bežne...

selest
25. apr 2021

Ja ked som bola v 38tt na prechadzke v meste rozviazala sa mi snurka. Ako som sa snazila na nu cez giganticke brucho dosiahnut, priskocili 3 cudzi ludia na pomoc😂ti zakerni hnusaci si moju rozviazanu snurku ani nevsimnu ked niesom tehotna😂 tym som chcela povedat ze ty sama o sebe niesi zaujimava ale tehotenstvo a babatko v tvojom brusku je tak mile ze pritahuje pozornost ludi ktori by ta inak mali v pazi. Tak si to uzi lebo ako tak citam diskusiu tak coskoro sa ti zas radsej nik neprihovori..

angel993
25. apr 2021

@cookie29 ja sa nezastavam autorky, ale to neznamená že keď jedna žena niečo v návale emócií napíše, ďalších 20 žien jej to tu musí vrátiť aj s úrokmi. Ja som tiež tehotná, tiež niektorí ľudia radi rozprávajú o mne bezo mňa, ja na to nereagujem, ale nebudem útočiť na druhých lebo nerobia tak ako ja.Úplne chápem jej pocity,každá tehotná to prežíva inak. Nebudem jej to tu ešte sťažovať, keď to je možno jediné miesto, kde môže dať zo seba emócie von.

mamusa34
3. jún 2021

😅áno toto poznám ..vyzvedat ..a všetko vedieť by chceli ..a doteraz ani záujem. Ale veď ľudia sa menia ,nechajme ich
Mozno sa tešia 😁

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre