Môže sa káva v tehotenstve?

15. sep 2021

Caute baby. Môže sa káva v tehotenstve? Ďakujem. Ja ani neviem čo sa nemôže. Dr idem až v 8 týždni aspoň aby bolo vidno ❤️🥰🤰🏻.

zuzanockamt
15. sep 2021

Áno,môže

andrea_prestastna
15. sep 2021

Ved mozes si precitat co sa moze a co nie, ja jem vsetko ako predtym ale ja mam zdravy styl dlho cize bezozmeny

autor
15. sep 2021

@andrea_prestastna práve aj ja. Len kávu som nevedela či. Môžem. Pijem čiernu bez mlieka bez cukru

andrea_prestastna
15. sep 2021

Ja som pila 9kav denne silnych ciernych postupom ako som presla na zdravy styl pijem jednu kazde tri dni ani nemam chut ale ked mam migrenu si dam ci mam chut alebo nie, v prvom tehu som pila 5kav denne a pracovala 16hodin denne a normalne som fungovala do porodu tak ale neni to zdrave cize ak pijes vela kav obmedz to a hotovo

dankanka
15. sep 2021

Uplne kludne..mne sice prvy trimester nechutila ale potom som pila jednu denne. Ako predtym. Hlavne nepi tu bezkofeinovu, ta nie je zdrava vobec.

luci_ba
15. sep 2021

Kávu môžeš, tak 2 denne. Samozrejme ak nemáš vysoký tlak.

lucikim
15. sep 2021

Tu skor kolko kofeinu mozes a nie kav, do 200mg je tusim taka akceptovatelna hodnota. Takze si skontroluj napoje co denne pijes a ci sa zmestis. Ja pijem dve espresa denne bez nicoho, obcas jednu vymenim za pohar pepsi ak mi je blbje. Som v 8mesiaci a babatko ma miery tabulkove, cize ziaden spomaleny rast

janickacrazy
15. sep 2021

Môžeš si dať tak 1-2 kávy za deň, všetko s mierou. No mne v tehu vôbec nechutila, hoci inokedy sa idem za ňou zabiť.

janickacrazy
15. sep 2021

@andrea_prestastna ty kokso, 9 káv denne je šialené, to si bola riadny zavislak 😯

katarinka2290
24. sep 2021

Tiez som sa zo zaciatku teh. kave vyhybala,potom nastali nevolnosti do 4mes.tak mi vobec nechutila.Pred teh.som pijavala nescafe s mliekom.Ako silnejsie nevolnosti ustupili ku koncu 4mes.,nastupila som do prace a chut na kavu sa vratila,musim si dat vzdy 1 slabsiu hned rano pretoze mavam nizky tlak.ale doma ked mam volno ma kolkokrat ani nenapadne si ju spravit.

andrea_prestastna
24. sep 2021

@janickacrazy uplny a na strednej to bol 7decovi zavaraninovy pohar a 4pl mletej kavy bez mlieka ani cukru

ailiba
24. sep 2021

Ja som kávu pila iba v tehotenstve... Mala som vtedy nízky tlak a pomáhalo mi to. Babo je zdravé a tehu bez komplikácií.... Obzvlášť ak si na kávu zvyknutá...

gvenduska
30. sep 2021

Ja som nepila
Pila som caro alebo ranajkovu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre